Mutfak Kepçesi

Hem profesyonel mutfaklarda hem de evde kullanıma uygun mutfak kepçesi modelleri, farklı kullanım alanlarına uygun zengin çeşitliliği ile fark yaratıyor. Çorba servis kepçelerinden dondurma kaşıklarına, spagetti kepçelerinden salata sunum kaşıklarına kadar birçok çeşitte ürün, zengin alternatifler ve uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Plastik, çelik, silikon ve ahşap malzemelerle tasarlanmış mutfak kepçesi modelleri, sağlıklı ve hijyenik kullanıma uygun materyaller ile üretiliyor. Zevkinize uygun mutfak kepçesi çeşitleri ile hem aileniz hem de tüm sevdikleriniz için, birbirinden leziz ve özel sofralar hazırlayabilirsiniz. 

Yemeğin Hazırlık Aşamasında Hangi Kepçeler Kullanılır?

Yemek pişirmede kullanılan mutfak kepçesi çeşitleri arasında bulunan tahta kaşıklar, sağlıklı ve konforlu kullanımıyla öne çıkıyor. Özellikle çizilir yüzeye sahip teflon gibi materyaller için üretici firmalar tarafından da tavsiye edilen tahta kepçe modelleri, uzun ve kısa saplı gibi ayrıştırıcı özellikleriyle dikkat çekiyor. Tahta kepçe ve kaşıklar gibi ahşap malzemelerle üretilmiş mutfak ürünlerini, uzun süreli sağlıklı kullanım için zaman zaman zeytinyağı sürerek bakıma almak gerekiyor. Bu yöntemle tahta mutfak ürünleri, çatlamadan ve bozulmadan uzunca süre sağlıkla kullanılıyor. Kızartmalar ve haşlama yemekleri için kullanılan delikli mutfak kepçesi modelleri de ürün kategorisinde farklı çeşitleri ile yer buluyor. Çelik, silikon gibi ısıya dayanıklı materyaller ile tasarlanan delikli kepçeler, su ya da yağ içerisinde bulunan gıda malzemelerinin, bu sıvılardan arındırılarak dışarı alınmasını sağlıyor. Spatula ve yemek karıştırma materyalleri de yemeğin hazırlık aşamasında kullanılan ürünler arasında yer alıyor. 

Servis Kepçeleri Ne İşe Yarar?

Yemeğin hazırlık aşaması tamamlandıktan sonra, sıra sofra sunumlarına geliyor. Sofrada etkileyici görsellik ve fonksiyonel katkı sunan servis kepçeleri, sıcak ve soğuk yemeklerin dökülmeden ve şık bir biçimde servis tabaklarına aktarılmasına yardımcı oluyor. Spagetti kepçeleri, bu anlamda hem pişirme aşamasında hem de sunum aşamasında kullanılan materyaller arasında yer alıyor. Şık bir görselliğe sahip dişli kepçe ağzı ile uzun spagetti parçalarını tek seferde servis tabağına almayı başarıyor. Salata sunumları için tasarlanmış çift salata kaşıkları, yeşil salataların sunumu için benzersiz bir performans sağlıyor. Dilediğiniz kadar yeşil salatayı tek seferde servis yapabilmeniz, bu kaşık seti ile kolayca mümkün oluyor. Yemeklerinizi daha da lezzetlendirmek için kullanabileceğiniz sos kepçeleri de mutfak ürünleri arasında yer alıyor. Yeterli miktarda sosu, dökmeden yemeğin üzerine aktarmanızı sağlayan şık sos kepçeleri, tekli ya da çoklu set halinde satışa sunuluyor. Tatlı ikramlarınız için de etkin bir servis sunumu hazırlamanıza katkı sağlayan dondurma kepçeleri, çelik, plastik ve polikarbon modelleri ile işlevsel bir kullanım sağlıyor. Çek-bırak özellikli dondurma kepçeleri ile yuvarlak dondurma topları elde edebilir ya da kaşık formunda tasarlanmış dondurma kepçeleri ile dilediğiniz dondurma şekillerini sunumlarınıza ekleyebilirsiniz.

Mutfak Kepçesi Fiyatları Nelerdir?

Yemek pişirmek ve sunum hazırlamak için ihtiyacınız olan tüm kepçe modelleri bu kategori altında satışa sunuluyor. Özel yemekler ve yemek sunumları için tercih edebileceğiniz mutfak kepçesi modelleri, zengin çeşitleri ve farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Bakır kepçe ve ayran tası setleri, geleneksel Türk mutfağı anlayışına şık bir gönderme yapıyor. Dünya mutfağı yemekleri hazırlamayı ve yemeyi seviyorsanız, mutfak kepçesi ürünleri arasında yer alan Çin kepçesi ve spatulası tam size göre seçenekler sunuyor. Standlı olarak ya da tam set halinde satışa sunulan mutfak kepçesi modelleri, avantajlı fiyatları ve dekoratif sunumlarıyla öne çıkıyor. Bununla birlikte, ihtiyacınız olan mutfak kepçesi ürünlerine, hesaplı ve en uygun fiyatlarla tekli olarak da sahip olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mutfak Kepçesi Fiyatları

730 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 730 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?