Nobo Soba ve Isıtıcı Fiyatları

Yeni nesil Nobo soba ve ısıtıcı modelleri, en gelişmiş yenilikçi teknolojilerle güncellenmiş olup ortamınızı temiz, sağlıklı, atıksız, dumansız, kokusuz ve homojen bir şekilde ısıtır. Geleneksel ısıtıcılara oranla iç mekanda daha az yer kaplayan ve son derece şık tasarımlara sahip olan Nobo soba ve ısıtıcılar, maksimum ısınma konforu sunar. Elektrikle çalışan soba ve ısıtıcıların yuvarlatılarak yumuşatılmış görünür köşeleri, evdeki herkes için güvenli bir ortam oluşturur. Ekonomik ısıtma çözümleri sayesinde enerji tüketim maliyetlerini düşürür. 

Mükemmel Tasarımlı Nobo Front Isıtıcı Serisi

İskandinavya tasarımları ve teknolojileri ile üretilen ve yüzde yüz Norveç malı olan Nobo ısıtıcılar, dünyada pek çok kullanıcının tercihidir. Nobo ısıtıcılar, 500 W - 1500 W ve 2400 W arasında değişen güçlerle çalışır. Mekanınızın büyüklüğüne göre alacağınız ısıtıcılar,  büyüklüğü 15 m² ile 25 m² arasında değişen alanlarda etkili ısıtma çözümleri sunar. Nobo ısıtıcılar arasında yer alan ve 500 W güçle çalışan Front serisi ısıtıcılar, basit konfor termostatı veya Nobo enerji kumandasıyla uyumlu termostatla satışa sunulur. Isıyı odanın her noktasına eşit miktarda dağıtmak amacıyla tasarlanan ön havalandırma kanallarına sahip olan Nobo Front serisi, modern teknolojili sürekli bir akış ısıtıcısı olma özelliği taşır. Homojen bir ısı dağılımı sağlayan bu modeller, evinizi ısıtırken havadaki tozları yakmaz ve kötü kokuya neden olmaz. Daha sağlıklı bir ısınma lüksü sunan seri, kullanıcı dostu kumanda paneli üzerinden ortamın ihtiyaç duyduğu sıcaklığa ayarlanabilir. Enerji tüketim kontrolünün tamamen size ait olmasını isterseniz, tabletleriniz ya da akıllı telefonlarınız aracılığıyla Nobo enerji uygulamasına bağlanabilir ve cihazınızı tam anlamıyla siz kontrol edebilirsiniz. Bu sistem, evdeki herkesin kullanabileceği kablosuz bir enerji kontrolü sistemidir. Basit bir şekilde kuracağınız Nobo enerji kumandası ile kendi ısınma plan ve programınızı kolayca yapabilirsiniz. Daha düşük enerji tüketimi amaçlıyorsanız Nobo enerji kumandası ile enerji maliyetlerinizi %25 oranında azaltabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, ortam sıcaklığını bu uygulama üzerinden yönetmeniz mümkündür. Nobo Front serisi ısıtıcılar, ortamdaki ısı dalgalanmalarını engeller ve ortam sıcaklığını daima stabil bir seviyede tutar. 

Yer Kaplamayan Nobo Compact Isıtıcı Serisi 

15 m² ile 25 m²'ye kadar büyüklüğe sahip alanların ısıtılması için uygun olan Nobo Compact serisi ısıtıcı ve sobalar, Norveç tasarımlı yalın ön yüzeye sahip ve üstten sıcak hava akışı sağlayan şık dizaynlı konvektör ısıtıcı modelleridir. 1500 W ile 2400 W güçlerle çalışan bu modeller, genişlikleri 92,5 cm ile 62,5 cm arasında değişen kompakt tasarımları sayesinde fazla yer kaplamaz. Isıtıcının yan kısmında, entegre LED göstergeli, zaman ayarlı, programlanabilir elektronik termostat yer alır. Ultra hassas özelliğe sahip olan bu termostatlar, Lot 20 uyumludur ve AB onaylıdır. %38'e kadar ulaşan enerji tasarrufu sağlayan Nobo Compact serisi, IP 24 standardı ile korunur. Compact serisi ısıtıcı modelleri, topraklanmış duvar prizine bağlanmak için bir kablo ve fişle beraber gelir. Duvara monte edilmek üzere saç duvar askısı üzerinde bulunan ısıtıcılar, seyyar kullanımlar için aksesuar olarak ayrıca satılan tekerlekli ayaklara da sahiptir.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Bileşenleriyle Ömür Boyu Isıtma Konforu

Nobo ısıtıcı ve sobalar, ömürlük yatırım anlayışı ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Üretim aşamasında 1. sınıf malzemeler ve en kaliteli parçalar kullanılır. Nobo ısıtıcılar, ömür boyu ısıtma konforu sağlayacak yenilik ve tasarımlarla üretilir. Zamandan bağımsız tasarımlı işlevsel Nobo ısıtıcılar, aynı zamanda önce güvenlik ilkesiyle dizayn edilir. Uluslararası standartlar uyarınca NEMKO tarafından belgelenen ısıtıcılar, emniyetli bir kullanım avantajı sunar. Herhangi bir olumsuzlukta, örneğin; hava kanallarının önü hava çıkışını engelleyecek şekilde kapatılmışsa veya ısıtıcı içerisinde herhangi bir sebeple aşırı ısınma söz konusuysa Nobo, güvenliğiniz sağlamak amacıyla cihaza gelen elektriği keser ve kendi kendini otomatik olarak kapatır. Güvenlik önlemlerine ek olarak, cihaz üzerinde bulunan plastik aksamlar ve termostat gövdeleri, alevlenmeyi geciktiren malzemelerden üretilmiş olup ısıya karşı son derece dayanıklıdır. Isıtıcıların yüzey sıcaklığı, çocuklar için güvenli bir ortam sağlamak amacıyla 60 dereceyi geçmez. Modası geçmeyen modern tasarımlara sahip ısıtıcılar, şık görünümleriyle de evinizin dekoruna uyum sağlar. 

Siz de bu mükemmel ısıtıcılara, bütçenize uygun Nobo soba ve ısıtıcı fiyatları sayesinde sıcacık bir kış geçirebilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Nobo Soba ve Isıtıcı Fiyatları

9 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Nobo
  2. Vigo
  3. Kumtel
  4. Dgvision
  5. Rexva
  6. Ufomax
  7. Awox
  8. Goldsun
  9. UFO
  10. Delonghi
  11. Fakir
  12. Kuas
  13. Simfer
  14. Minisan
  15. Raks
  16. Flavel
  17. Veito
  18. EvoTech
  19. Isıjet
  20. Isımatik
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Nobo
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/nobo
Başa dön