Makinede çamaşır yıkamak çok kolay bir işmiş gibi görünse de aslında bazı konularda bilgi sahibi olmayı gerektiriyor. Çünkü farklı kumaşların hangi programda yıkanacağını ya da hangi kumaşın kaç derece sıcaklıkta yıkanacağını bilmeden çamaşır yıkamaya kalkışmak kötü sonuçlara yol açabiliyor. Renkliler ile beyazları ya da siyahları aynı anda yıkamak da istenmeyen durumlara neden olabiliyor. Aynı şekilde gereğinden fazla deterjan da kullanmamak gerekiyor. Çok köpük oluşunca lekeler ve kirler kolayca kumaştan çıkmıyor. Kullanılan durulama suyu, köpükleri arıtmak için yetersiz kalıyor ve kumaşta köpük izleri oluşabiliyor. Çamaşırlarınızın iyi temizlenmesi için çok fazla deterjan kullanmak ne yazık ki doğru sonuçlar vermiyor. Hatta bakteri birikmelerine bile yol açabiliyor. Henkel’e ait bir marka olarak 1907 yılından beri sektörde yer alan Persil, sıvı deterjan ürünleri ile çamaşır yıkamayı daha keyifli bir hale getiriyor. Kumaşın yapısına daha çabuk işleyebilen sıvı deterjan, gerçek temizliğin ve ferahlığın da öncüsü oluyor.

Persil Sıvı Deterjan

Bir Alman markası olan Persil, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapıyor. Ürün içeriklerini yenilikçi yöntemlerle geliştiren marka, kusursuz temizliğin uzmanı olarak piyasaya sunduğu Persil sıvı deterjan ile tüketicilerinden tam not almayı da başarıyor. Kullanıcı yorumlarının memnuniyet taşıyan ifadeleri ise Persil sıvı deterjanın leke çıkarma ve temizlemedeki başarısını ortaya koyuyor.

Persil sıvı deterjan, çamaşır yıkamadaki üstün performansını yenilikçi formülünden alıyor. Ürün, 20 derece sıcaklıktan itibaren mükemmel temizlik sağlamayı başarıyor. Sıvı deterjan, hem beyazlara hem de renklilere, gözle görülür bir parlaklık kazandırıyor. Persil içerdiği aktif madde kombinasyonu ile kaliteli temizliğin yolunu açıyor. Leke çıkarıcı enzimler dokulara nüfus ederken kumaşların yapısal özelliklerine zarar vermiyor. Persil sıvı deterjan, çamaşırlarda komple temizlik sağlarken hoş kokusuyla da kalıcı bir ferahlık hissi sunuyor. Persil’in bu deterjanı, lekeleri ovalamaya ve çitilemeye gerek kalmadan sadece makinede yıkayarak çıkarma özelliği taşıyor.

Kadınlar için önem taşıyan mis kokulu ve tertemiz çamaşırlar için iyi bir ürün alternatifi olan Persil sıvı deterjan, tüketicilerden yoğun ilgi görüyor. Toz deterjan kullanmaya alışık olan kadınlar bile bu ürünü denemekten kaçınmıyor. Persil sıvı deterjan, Türk kadınının temizlik alışkanlığını değiştiren ürün olmayı başarıyor.

Persil Sıvı Deterjan Modelleri

Persil sıvı deterjan modelleri beyaz ve renkli çamaşırlar için alternatifler sunuyor. Persil’in en yeni sıvı deterjan ürünü ise hem beyaz hem de renkli çamaşırlar için kullanım imkânı tanıyor. Markanın gülün büyüsü, deniz esintisi, lavanta, bahar ferahlığı gibi ürünleri farklı kokular içeriyor.

Zorlu lekeleri toz deterjana oranla daha kolay çıkarıyor olması, Persil sıvı deterjanın en önemli özelliğini oluşturuyor. Ürünler sayesinde çn yıkama yapmaya gerek kalmıyor. Deterjanı direkt olarak leke üzerine uygulamak ve makinede yıkamak yeterli oluyor. Ayrıca bir leke çıkarıcı ürün kullanmaya da gerek kalmıyor. Persil sıvı deterjan modelleri kullanarak hem enerji hem de ek ürün tasarrufu yapmak mümkün oluyor. Sıvı deterjanın bir diğer avantajını, alternatif ürünlere oranla daha az miktarda kullanılması oluşturuyor. Bir kapak dolusu sıvı deterjan, bir makine dolusu çamaşırı rahatlıkla yıkayabiliyor. Persil sıvı deterjan, kalıcı kokusu sayesinde çamaşırlarda uzun süreli ferahlıklar hissi yaratıyor. Çamaşırlardan etrafa adeta parfüm kokusu gibi hoş kokular yayılıyor.

Sizler de çamaşırlarınızda kusursuz beyazlığı, parlak ve canlı renkleri görmek istiyorsanız Persil’in sıvı deterjanlarını deneyebilirsiniz. Tüm lekelerinden arınmış hoş kokulu çamaşırlar için Persil sıvı deterjanın gücüne teslim olabilirsiniz. Çamaşırlarınızda gözle görülür bir temizlik yakalamanın ve fark yaratmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Persil Sıvı Deterjan Fiyatları

72 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 36 / 72 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?