Perwoll sıvı deterjan, çamaşırlarını ilk aldığı günkü gibi yepyeni kullanmak isteyen tüketiciler için üretildi. Perwoll sıvı deterjan çamaşırları sadece temizlemekle kalmıyor, çamaşırların liflerini korumaya ve ömrünü mümkün olduğunca uzatmaya yönelik çalışıyor. Ürün, tüm hassas çamaşırlara benzersiz bir koruma sağlayan hafif bir deterjan özelliği taşıyor. Sıvı formda bulunan Perwoll sıvı deterjan, çamaşırları yıkarken daha kolay doz ayarlaması yapma imkanı sağlamanın yanı sıra, suda çok daha kolay çözünüyor ve çamaşırlarda deterjan partikülü bırakmıyor. İpek, viskoz, yün, kaşmir, kuş tüyü ve pamuk gibi narin ve hassas kumaşları yıpratmadan yıkayan ve koruma sağlayan mükemmel bir çamaşır uzmanı olan Perwoll sıvı deterjan, giysileri ilk günkü pırıltısıyla ve renkleriyle muhafaza ediyor. Perwoll'ün çamaşırlara uyguladığı mükemmel koruma ve bakım, tüm tüketicilerden olumlu geri dönüş aldığı ve memnuniyet yarattığı için marka, ürün çeşitliliğini genişletiyor. Artık sadece yün veya narin kumaşlar için değil, özel bakım ve yıkama gerektiren ve korunması gereken tüm kumaş çeşitlerine uygun bir Perwoll sıvı deterjan bulmak mümkün. Hassas kumaşlara özel olarak üretilen Perwoll sıvı deterjan çeşitleriyle giysilere hijyen ve bakım sağlandığı gibi giysiler ilk günkü yeniliği ve ışıltısıyla kalıyor. 

Perwoll Sıvı Deterjan 

Perwoll sıvı deterjanın yarattığı memnuniyeti baz alan marka, ürün yelpazesini genişleterek tüketicilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi hedefliyor. Hassas ve narin kumaşlar için özel olarak üretilmiş Perwoll sıvı deterjan çeşitleriyle giysilere artık ekstra koruma ve bakım sağlamak mümkün. Perwoll sıvı deterjan, 3D formülü ile giysilere renk yoğunluğu, renk kalıcılığı ve renk parlaklığı olarak 3 aşamada bakım yapıyor. Her renk çamaşırlar için özel olarak üretilmiş Perwol sıvı deterjan modelleri sayesinde çamaşırlar ilk günkü rengini koruyor solma veya yıpranma gibi olumsuz faktörler minimuma indiriliyor. Renk bozulmasına en çok maruz kalan siyah giysiler için özel olarak üretilmiş Perwoll sıvı deterjan ürünü ile siyahlar ilk günkü canlılığını ve renk yoğunluğunu koruyor. Optimal ışık yansıması için, gri ve pürüzlü görünen ipliklerin giderilmesini sağlıyor. Perwoll 3 boyutta renk yenileme ve koruma sağlayan sıvı deterjanların yanı sıra, ilk defa üretilen bakım ve onarım deterjanlarını da tüketicilerinin hizmetine sunuyor. Giysilerin eski ve kötü görünmesine neden olan tüylenme ve ipliklenmeyi yüzde seksen oranında azaltan deterjan çeşidiyle giysiler de tüylenme tiftiklenme ve yıpranmış görünüm minimuma indiriliyor. Yıpranmayı geciktiren deterjan ürünü sayesinde giysiler mağazadan yeni alınmış gibi capcanlı görünüyor. 

Perwoll Sıvı Deterjan Modelleri 

Perwoll sıvı deterjan modelleri arasında outdoor ve sportif eşyalara özel olarak üretilen ve spor eşyalarına maksimum koruma ve bakım sağlayan ürünler de yer alıyor. Perwoll deterjanla hassas ve pahalı spor giysiler yumuşaklığını ve rengini uzun bir süre koruyor.  Outdoor ve spor kıyafetler için sağlanan ekstra bakım ve korumanın yanı sıra, spor ayakkabıları da kötü kokudan ve kirden arındırmak Perwoll ile çok kolay oluyor. Perwoll yünlü, ipekli, kaşmir, pamuk gibi hassas ve narin kumaş türleri için ürettiği özel deterjan ürünleri ile giysilere ve tüm çamaşırlara ekstra koruma ve bakım imkanı sunuyor. Giysiler deforme olmuyor, yıpranmıyor, aşınmıyor, tiftiklenmiyor. Perwoll sıvı deterjan modelleri ile beyaz çamaşırlar çok daha beyaz, renkli çamaşırlar çok daha renkli bir görünüm kazanıyor.   

Siz de Perwoll sıvı deterjanın mükemmel bakım ve korumasından yaralanmak istiyorsanız hemen ihtiyacınız olan Perwoll sıvı deterjan ürünlerine göz atabilirsiniz. Bu kategoride Perwoll sıvı deterjan modellerini tek tek inceleyebilir, dilerseniz kalite güvencesiyle hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Perwoll Sıvı Deterjan Fiyatları

Marka
3 lt
4 lt
1 lt
2 lt
1,8 lt
2,7 lt
8 lt
7 lt
12 lt
30 Yıkama
6 lt
2,51 lt
66 Yıkama
900 ml
Beyazlar
Siyahlar
Renkliler
Beyaz ve Renkliler
Miktar
Toplam 24 / 105 ürün
DSACategoryId/80364057/2147483619/28001525/28001529/60001088/perwoll