Philips Blenderlar

Ergonomik tasarımları, teknoloji ile birleştiren Philips blenderlar, sağlıklı, leziz ve besleyici öğünler elde etmenizi sağlar. Gerek yiyeceklerinizin vitamin ve mineral değerlerini korumanız, gerekse kıvamlarını ayarlayabilmeniz için etkin çözümleri bir araya getiren Philips blender setleri sayesinde; doğrama, kesme, dilimleme ya da karıştırma gibi işlemlerinizi çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilir, eşsiz lezzetler elde edebilirsiniz. Philips El Blenderı modelleri sayesinde, kendi mutfağınızın profesyoneli olabilir, pratik ve gösterişli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Philips Blender

El blenderı modelleri, çok yönlü bir kullanım sunar. Farklı işlemler için paket içerisinde gelen kesici bıçak, karıştırma aparatı, çırpma eki, doğrayıcı aparatı gibi aksesuarlardan yararlanabilir, besinleriniz için en doğru hazırlık işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Çorbalar, püreler ya da smoothie içecekler hazırlamak için kullanabileceğiniz Philips blenderlar, ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verir. Besin değerlerini öldürmeden, yiyecekleri hızlı bir şekilde doğramanızı sağlayan iki yönlü bıçaklar ile donatılmış modeller ile etkin bir hazırlık yapabilir, yemek yapmanın keyfini kendi mutfağınızın rahatlığında sürebilirsiniz.

Pratik kullanımının yanı sıra, kolaylıkla çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir aksesuarları ile de ön plana çıkan blender setleri, çoklu hız seçeneklerine de sahiptir. Katı ve sert besinleri doğramada kullanabileceğiniz turbo mod ya da daha yumuşak ve kıvamlı yiyecekler için kullanabileceğiniz normal mod seçenekleri ile ihtiyacınıza göre cihazınızı yönlendirebilir, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Kendi özel tarifleriniz ya da internette bulduğunuz bir yemek tarifine göre ölçümleme yapmanızı sağlayan ölçek kabı ile birlikte gelen blenderlar, kullanışlı ve dengeli bir işlem sunar. Belirli ölçülerde çalışarak, kusursuz karışımlar elde edebilir, damak tadınıza en iyi hitap eden karışımları yaratabilirsiniz.

Philips Blender Seti

Krema ya da mayonez yapımı sırasında ya da kek ya da hamur harcı karıştırırken yararlanabileceğiniz çırpma aparatına sahip ürünler, kusursuz kıvamı yakalamanıza yardımcı olur. Böylelikle öğünlerinizi çok daha etkili ve sağlıklı bir hale getirebilir, damak çatlatan lezzetler elde edebilirsiniz. Büyük ölçekli yiyecekleri ya da farklı malzemeleri daha konforlu bir şekilde doğramanıza olanak veren XL doğrayıcı aparatı ile birlikte gelen Philips blenderlar ise, gerek zamandan gerekse yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Yüksek motor gücünü, korumalı bir çırpma aparatı ile bir araya getiren Philips blender setleri, sıçramayı önleyici, özel koruma ile donatılmıştır. Bu sayede çalışmalarınızı çok daha hijyenik bir ortamda tamamlayabilir, temiz bir mutfak alanı elde edebilirsiniz. Buz parçalama, smoothie hazırlama ya da çorba yapma gibi farklı kullanım olanakları sunan çok yönlü modeller, tüm işlemlerinizi tek bir cihaz ile tamamlamanızı sağlar.

Philips Blender Fiyatları

El blenderı, el blender setleri gibi çok fonksiyonlu cihazların yanı sıra mutfak robotu ya da mikser özellikli cihazları da tercih edebilir, profesyonelliğinizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz. Farklı aparatlar ile kolaylıkla çok amaçlı bir mutfak robotuna dönüşebilen cihazlar sayesinde doğrama işlemlerinizi de yemek yapma döngünüze ekleyebilir, zamandan ve yerden tasarruf edebilirsiniz. Dilediğiniz uzunluk ya da kalınlıkta doğrama yapmanıza olanak veren doğrama aparatları, saniyeler içerisinde eşsiz sunumlar yapmanızı sağlayacaktır.

Kolay temizlikleri, ergonomik tasarımları ve zahmetsiz işleyişleri ile mutfaklarda en büyük yardımcınız olmaya hazırlanan Philips blender setleri, gerek misafirleriniz gerekse aileniz için eşsiz sunumlar yapmanıza yardımcı olur. Farklı watt değerlerine göre seçiminizi yapabilir, ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz. Gerek aksesuarları gerekse watt değerlerine göre farklılık gösteren Philips blender fiyatları, aynı zamanda fonksiyonlarına göre de farklılık göstermektedir. Gerek tasarımları gerekse cihazların sunduğu seçenekleri detaylı incelemek için ürünlerin üzerine tıklayabilir, daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Blender Fiyatları

Marka
El Tipi Blender
Çoklu Set
Sürahili / Smoothie Blender
Vakumlu Blender
Beyaz
Siyah
Antrasit
Gri
Lila
Konumseçilmedi
Güç (W)
Toplam 23 / 23 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/22003/philips