Ev içerisinde sıkça kullanılan ürünler arasında blender da yer alıyor. Pek çok besini parçalayan ve tüketimini değiştiren ürün son yıllarda çok daha fazla alternative sahip oluyor. Philips markası da blender üretimi ile ön plana çıkıyor. Hollanda’da 1891 yılında kurulan Philips markası gelişen teknoloji ile blender üretimi de yapıyor. Philips markasının blender ürünleri farklı besinlerin parçalanması için farklı şekillerde üretiliyor. Bu nedenle Philips blender tercihi yapıyor iken neden blender almak istendiği önem kazanıyor. Blenderlarda içerisinde yer alan bıçak, ürünün formu gibi pek çok faktör içerisinde parçalanacak besine göre değişim gösteriyor. Bazı Philips blenderlar ise set halinde oluyor. Bunun içerisinde her iki blenderın da versiyonları bulunuyor. Philips blender ürünlerinin ebatları da ihtiyaca göre şekilleniyor. Blender kullanımı oldukça fazla ise daha iri boyutlarda ürünler tercih ediliyor, bıçak kalitesi de önem kazanıyor. Ancak az kişili yerlerde, blender da çok kullanılmıyor ise Philips blender mini öne çıkıyor. 

Philips Blender Çeşitleri

Philips blender çeşitleri gerek form gerekse kullanım amacı bakımından farklı gruplara ayrılıyor. Bu sayede ihtiyaca en uygun Philips blender modelini seçmek mümkün oluyor. Philips blender çeşitlerini belirleyen esas unsur ise blenderların parçalayacağı besinler oluyor. El blender ile smoothie blenderlar farklı besinleri parçalıyor. Bu sayede farklı besinler için farklı blenderlar ön plana çıkıyor. Blender kullanımı oldukça avantajlı olup besinleri parçalama sürecini hızlandırıyor. Ancak bunu nasıl yapıtığı ürünün çeşidini belirliyor. Bu nedenle Philips blender çeşitleri oluşuyor.

  • Philips El Blender Modelleri

Philips blenderları arasında bilinen bir blender çeşidi de el blenderı oluyor. Philips el blender modelleri genel olarak ince ve uzun tasarıma sahip oluyor. Elin formunu alacak bir boşluğu oluyor ve buradan tutuluyor. Sonrasında parçalanmak istenen besinin üzerine yerleştiriliyor ve fişe takıldıktan sonra çalıştırılıyor. Philips el blender çeşitleri üzerinde basılan bir bölümde bulunuyor. Bu bölüm sayesinde kişi kendi ayarlama yapabiliyor. El blenderı anlaşıldığı üzere manuel olarak kullanılıyor ve belli başlı besinleri eziyor. Genelde çok fazla sert olmayan şeyler için kullanılan bu ürün pek çok çorbada, yiyecek için malzemeler karıştırılırken kullanılabiliyor. Ancak buz, meyve gibi daha katı ve bütün ürünleri ezmesi pek mümkün olmuyor. Elbette ürünün bıçağı ve bu bıçağın gücü de önem kazanıyor. Ancak karıştırma ve ezme hızı kişinin eliyle kullandığı kadar oluyor. Philips el blenderi bıçağının bir bölüm içerisinde yer alıyor olması güvenlik açısından tercih ediliyor. 

  • Philips Smoothie Blender Modelleri

Philips blenderları arasında öne çıkan bir diğer çeşit de smoothie blender oluyor. Philips smoothie blender modelleri standart bir forma sahip olup pek çok amaç için kullanılabiliyor. Bazı Philips smoothie blender çeşitleri buz kırabildiği gibi bazıları ise içecek hazırlamak için tercih ediliyor. Adını da smoothielerden alan ürün özellikle bu maaçlı kullanılıyor. Ancak bunun dışında sıvı tüketmesi gereken pek çok birey veya bebek için de bu ürün kullanılabiliyor. Hem doğrayıcı hem de doğrarken karıştıran özelliği ile ön plana çıkıyor. Bıçakları daha uzun olan bu ürünlerde ölçek de bulunuyor. Hazne bölümü sert plastikten veya camdan yapılıyor ve bu sayede içi görülebiliyor iken korunma da mümkün oluyor. Philips blender doğrayıcı sayesinde buzlar dahi kırılabiliyor. Özellikle yazın içecekler yapmak için tercih edildiği gibi kışın da sıcak besinler için ön plana çıkıyor. 

Philips Blender Seti

Philips blenderları farklı gruplara ayrıldığından her biri farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Bu nedenle setler ön plana çıkıyor. Philips blender seti içerisinde hem el blenderı hem de smoothie blenderı bulunuyor. Bu sayede her iki blender da evde bulunabiliyor. Küçük ev aletleri açısından oldukça çeşide sahip olan marka blender ürünlerinde de çeşitlilik gösteriyor. Setler de farklı ebatlarda ürünlerden oluşuyor. Bu set içerisinde belli bir oranda ölçek yer alıyor. Ölçek kap boyutu itibari ile değişim gösteriyor. Bu nedenle seti tercih ederken ölçekleri incelemek gerekiyor. Bunun dışında set içerisinde doğrayıcı ve mikser de bulunuyor. Doğrayıcı bıçak bir yere sabitleniyor ve sonrasında çalışıyor. Doğrayıcı kabı da farklı boyutlarda olabiliyor. Mikser ise aslında mikser ucu oluyor. Philips blender içerisinde mikser ucunun da bulunması mikser ihtiyacının önüne geçiyor. Bazı setlerde mikser ucu çift olabildiği gibi tekli versiyonları da bulunuyor. Blenderda ise çift fonksiyonlu bıçak yer alıyor. Ancak bunun dışında bazı ürünlerin olmadığı setler de bulunuyor. Bu nedenle setleri tercih etmeden önce içerisindeki ürünler ve bu ürünlerin ölçüleri bilinmeli.

Philips Blender Özellikleri

Philips blender modelleri, farklı özellikleri ile herkese hitap edebilecek ürünleri bünyesinde barındırıyor. Bu özellikleri birleştiren setleri de ürün alternatiflerini bir araya getiriyor. Özellikleri itibariyle çeşitlenen blenderlar malzeme bakımından dikkat çekiyor. Farklı malzemelerin bir arada kullanıldığı ürünlerde sert plastik kullanılıyor. Buna ek olarak plastik, paslanmaz çelik, çelik ve cam da görülebiliyor. Çelik ve paslanmaz çelik özellikle bıçaklarda ön plana çıkıyor. Ancak kaplama söz konusu olduğunda plastik, sert plastik ve cam görülebiliyor. Buna ek olarak Philips blenderlarının üzerinde bulunan ayar butonları da plastik malzemelerden yapılabiliyor. Philips blender hazne kapağı da farklı malzemelerden yapılabiliyor. Özellikle sert plastik tercih edilen malzemelerden oluyor. 

Malzeme dışında ebatlar da değişim gösteriyor. Philip blender ürünlerinin mini versiyonları olduğu gibi çok daha geniş hazneli ve çok kişiye hitap edebilecek versiyonları da bulunuyor. 

Ayarları da çeşitlenen ürünlerde farklı hız alternatifleri bulunuyor. Bazı Philips blenderları ise sadece başlatma tuşuna sahip oluyor. Bu çeşitlilik üründen ürüne değişim gösteriyor. 1,2, ve 3 gibi farklı alternatifleri bulunabiliyor. Hız kapasitesi içerisinde yer alan besine göre de değişim gösteriyor. 

Philips Blender Ne İşe Yarar?

Philips blender ne işe yarar sorusu ön plana çıkıyor. Bunun sebebi ise blenderın kullanım alanlarının tam olarak bilinmemesi oluyor. Philips blenderları kendi içerisinde oldukça çeşitlendiğinden her biri farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Mikser aparatı da bulunan Philips blender ürünleri olduğu gibi tek bıçaklı çoklu bıçaklı gibi özellikleri ile farklı besinlere uygun olarak farklı blenderlar üretiliyor. Bu nedenle bir blenderın hangi amaç için tercih edildiği nem kazanıyor. Ancak genel olarak Philips blenderları ile buz kırmak, içecek hazırlamak, meyve, sebze parçalamak, çorba ve yemekleri ezmek gibi pek çok farklı özelliği bulunuyor. 

Philips blender nasıl kullanılır sorusu da soruluyor. Ancak her iki blender tipi de farklı çalışıyor. Bazı blenderlar el ile çalışıyor iken bazı blenderlar farklı olarak ayarlarına basılarak çalışıyor. 

Philips Blender Fiyatları

Philips blender fiyatları merak konusu oluyor. Özellikle çokça alternative sahip olan bu ürünlerde setler de ilgi görüyor. Elbette setlerdeki ürün sayısı ile tek ürün sayısı fiyat fakrını etkiliyor. Bu nedenle Philips blender fiyatları incelenirken buna dikkat etmek gerekiyor. Philips blenderları geniş alternatifleri ile her bütçeye ve her duruma uyan alternatifleri sunuyor. Bu ürünleri ve özelliklerini Hepsiburada üzerinden incelemek mümkün.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Blender

29 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Blender Tipi
Toplam 24 / 29 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/22003/philips