Sağlıklı mutfakların başlıca gıdaları, meyve, sebze ve tahıllar olmalıdır. Son yıllarda büyük bir hızla gelişen tıp dünyası, beslenme alanındaki bilinenlere de her geçen gün yeni bilgiler eklemektedir. Sağlıklı bireyler olarak hayatını sürdürmek isteyen kişilere ise verilen en önemli tavsiyelerden biri, her gıdayı ölçülü tüketmek ve beslenmede sebze meyve ağırlığını gözden kaçırmamak olmuştur.

Türk mutfak kültüründe ana yemekten ziyade, yemeğin tamamlayıcısı olarak sunulan salata ve mezeler, günümüzün başlıca öğünlerinden biri haline gelmiştir. Sebzeleri, peynir, beyaz veya kırmızı etler gibi proteinler veya haşlanmış patates, bulgur veya mercimek gibi kompleks karbonhidratlar ekleyerek, daha dengeli bir öğün haline getirmek mümkünken, doyurucu olması da sağlanır.

Salata yapmanın en uğraştırıcı noktası, her bir sebzeyi ayrı ayrı doğramak, kesmek veya rendelemek gerekmesidir. Bu işlem pratik olmadığından çoğu zaman atlanma eğilimine girilebilir. Yemekte kullanılacak soğanın hızlıca doğranması, bebek yemeklerinin püre yapılması, bazı et yemeklerine çok yakışan pürelerin hazırlanması, jülyen sebze doğranması gibi işlerin her biri için, daha hızlı ve pratik bir alet arayışı başlamıştır. Bu alet arayışının sonunda doğrayıcı rondolar geliştirilmiştir.

Philips Doğrayıcı Rondo

Philips doğrayıcılar rondolar kategorisinde farklı ürün alternatifleri mevcuttur. Daha basitten karmaşığa doğru giden geniş ürün yelpazesinde, yapılması istenen işleri tam olarak karşılayan ürünler bulmak mümkündür.

Viva Collection serisi doğrayıcılarda, 3 farklı alternatif bulmak mümkündür. Model, plastik hazneli olarak seçiliyorsa, 400 W ve 500 W gücüne sahip iki alternatif bulunabilir. Bu seriye ait 4 bıçaklıPhilips XL doğrayıcı ile sebze ve otlardan sert kuru yemişlere ve ete kadar istediğiniz her şeyi birkaç saniye içinde doğrayabilirsiniz. Hazne ve bıçak aparatları bulaşık makinesinde yıkanabilir. Üst kısmında yer alan düğmesine bastırarak çalıştırılır. Buzlu içeceklerden sıcak çorbalara kadar her tür malzemeyle çalışır. Büyük miktarda malzemeyle çalışmak için 1,5 litrelik hazneye sahiptir.Siyah üst ve şeffaf hazne tasarımıyla, zarif bir görünüme sahiptir. Bu modelde beyaz üst ve şeffaf hazne, gümüş rengi detaylara sahip ürünü de bulabilirsiniz.

Plastik değil, cam hazne tercih edildiğinde teknik özellikler tamamıyla aynı kalır. Cam hazneli modelin gücü 500 W tır. Hazne kapasitesi 1 litredir. Camın ağırlığının fazla olmaması için hazne hacmi 0,5 litre azaltılmıştır. Cam hazneye sahip ürünlerde de siyah üst ve şeffaf hazne kullanılmıştır. Üst malzeme plastik ABS ve bıçaklar paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Philips Doğrayıcı Fiyatları

Philips'in piyasadaki benzerlerinden ayrılan çok özel bir modeli ise Salad Maker. Bu model tam bir doğrama ve salata ustasıdır. Tüm dilimleme, doğrama ve rendeleme işlemlerini tek aletle yapabilmenize imkan tanır. 6 adet diskiyle her boyutta kesime olanak verir. Kalın veya ince dilimleme, kalın veya ince doğrama, jülyen doğrama, kızartmalık patates kesme diskleri ile mutfakta size yapacak iş bırakmaz. Kızartmalık patates kesme diskiyle havuç, bal kabağı, lahana, kabak gibi diğer malzemeleri de işleyebilirsiniz. Kolay temizlenebilir haznesi ve direkt kase veya tencereye aktarma aparatıyla ekstra bulaşık çıkarmaz. S'den XL'ye kadar ayarlanabilen besleme borusu çapıyla büyük veya küçük tüm sebzelerin sığabilmesini sağlar, önceden kesip doğrama işine gerek bırakmaz. Makinede yıkanabilir parçaları vardır. Bıçakları paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 200 W gücü ile hızlı işlem yapabilir.

Philips doğrayıcı fiyatları fonksiyonelliğine göre değişkenlik gösterebilir. Her durumda uygun fiyat ve yüksek kalite dengesiyle sunulan ürünler, tüketicinin isteklerini karşılaması ve işlerini kolaylaştırması için tasarlanmışlardır. Ürün özellikleri karşılaştırılarak, benzer fiyat aralığındaki ürünler arasından seçim yapılması kolaylaşır. Değişen fiyatlarda sunulan ürünler, kullanıcıların ihtiyaçları ve tarzlarına göre tercih edilebilirler.

Philips Doğrayıcılar Rondolar

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Philips
  2. Tefal
  3. Arzum
  4. Vestel
  5. Sinbo
  6. Korkmaz
  7. Homend
  8. Fakir
  9. Siemens
  10. Arçelik
  11. Arnica
  12. Kenwood
  13. King
  14. Bosch
  15. Cvs
  16. Beko
  17. Goldmaster
  18. Stilevs
  19. Tupperware
  20. Conti
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Philips
DSACategoryId/2147483637/22001/22008
BAŞA DÖN