Ucuz Platform Ayakkabılar

Kadınların en büyük tutkusu olan ayakkabıların seçiminde şıklık kadar rahatlık da oldukça önemlidir. Yüksek topuklardan vazgeçemeyenler için daha rahat bir kullanım açısından platform ayakkabılar tercih edilmektedir.

Platform Ayakkabı

İş hayatında veya günlük kullanım sırasında yüksek topuklardan vazgeçemeyen kadınlar için, şıklığı rahatlıkla harmanlayıp sunan platform ayakkabı, birçok alanda kullanılmasıyla hayatı kolaylaştırır. Özellikle uzun süre ayakta kalan bir işe sahipseniz, ergonomik yapısıyla ayak ağrılarına sebep olmadan gününüzü geçirmenizi sağlar. Topuk tercihleri değişkenlik gösterirken, yüksekliğine göre dizayn edilmiş platformlar ayağınızın duruş pozisyonunu zorlamaz ve vücut baskısının tek bir noktada toplanmasını önler.

Ayak ucuna denk gelen bölümde farklı yükseklikler kullanılarak üretilen modeller, genel olarak gizli bir yapıya sahiptir. Bu sebeple görünüş açısından dikkat çekmediği gibi, ayakkabının estetiğini koruyan bir bütün oluşturur. Yüksek topuk boyu yüzünden ayak ucu ve parmaklara yüklenen ağırlık, ayağın duruşunu daha dar bir açıya indiren bu platform sayesinde oluşabilecek yıpranmayı ve bacak ağrılarını engeller.

İsterseniz spor, isterseniz abiye giyim tercih ettiğinizde, her renk ve modelde olan bu ayakkabılar rahatlıkla kullanabileceğiniz bir olanak sunduğu için kadınların kurtarıcısı olarak tanımlanabilir. Kot pantolon ve sade bir tişörtle kombinlenebileceği gibi, iş yerinde giyilen daha resmi bir elbiseyle de uyum içerisinde kullanılabilir. Tatilinizde, yolculuklarınızda ve özel günlerinizde kullanabileceğini bu modeller, şıklığıyla da kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Güzel olmak için zorluklara katlanmak gerek kalıbını tamamen değiştiren platform ayakkabı modelleri, gözlerin üzerinizde olması sağlar ve alacağınız övgülerin kaynaklarından biri olur.

Platform Ayakkabı Modelleri

Topuk özellikleri ve yükseklikleri açısından farklılık gösteren platform ayakkabı modelleri, birçok yerde rahatlıkla giyebileceğiniz seçimi size sunar. İnce topuklu modelleri düğünlerde ve davetlerde rahatlıkla kullanılabilecek şık bir dizayna sahiptir. Günlük kullanımda ise daha rahat bir kullanım sağlaması açısından ve ayağın yere basma dengesini daha orantılı şekilde dağıttığı için kalın topuklu modeller tercih edilebilir.

Mevsimlere göre kullanım kolaylığı sağlayan modeller de mevcuttur. Yaz aylarında rahatlıkla tercih edilebilecek, önü veya yanları açık modeller olduğu gibi, bilekten bağlı ve topuğu açıkta bırakan modeller de bulunmaktadır. Rugan, bez veya nubuktan üretilen platform ayakkabılar, kullanım alanınıza göre size seçim özgürlüğü sunar.

Soğuk bahar aylarında veya yağışın olmadığı kış günlerinde de kullanılabilecek, daha kapalı platform ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Çizmelere mahkum olmadan ve ayakkabı şıklığını size yaşatacak bu modeller, özellikle ofiste çalışan kadınların en sık tercih ettikleri ayakkabılar olarak önümüze çıkar. Bootie görünümlü bu ayakkabıların bahar aylarında kullanılabilecek dekolteli modelleri de mevcuttur.

Platform Ayakkabı Fiyatları

Üretiminde kullanılan malzeme ve dizaynlara göre platform ayakkabı fiyatları farklılık gösterir. Yaz aylarında kullanılan ve daha hafif bir malzemeden üretilen modeller daha uygun fiyatlarla satışa sunulurken, davetler için tasarlanmış olanlar fiyat farklılığı gösterir.

Stiletto ve bootie görünümlü modellere sahip olan ayakkabılar, kullanım alanların çokluğu göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Her bütçeye hitap eden ve geniş bir fiyat aralığında bulunan bu ayakkabılar, size uygun fiyatlı farklı birçok modeli satın alırken, aynı zamanda cebinizi zorlamayacak bir olanak sunar.

Renk ve çeşit bakımından neredeyse sınırsız seçeneklere sahip ayakkabı dünyasının, kullanım alanı belki de en geniş olan platform ayakkabı, yalnızca belirli zamanlarda değil her daim modaya olan katkısını sürdüren bir özelliğe sahip. Dönemlerin dışında moda akımlarında sürekli olarak kullanılan ve günlük yaşantınızda sizi modern görüntünüzden asla koparmayacak olan bu modeller, ayakkabılığınızın en önemli alanını oluşturacaktır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Platform Ayakkabı

.
Siyah
Gümüş
Beyaz
Krem
Sarı
Bej
Pembe
Kırmızı
Kahverengi
Lacivert
Yeşil
Çok Renkli
Gri
Mavi
Mor
Turuncu
.
Toplam 24 / 1140 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003869/60003871