Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Pril
Pril Hepsi Bir Arada Extra 45 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Tableti

Pril Hepsi Bir Arada Extra 45 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Tableti

Pril
65,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (13)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

67,00 TL
83,75 TL
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001941/28002654
Pril Hepsi 1 Arada Extra 45 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü


Pril Hepsi 1 Arada Extra Tablet, sitrik asit ile güçlendirilmiş formülü sayesinde zorlu kirlere karşı çok yönlü temizlik ve parlaklık sağlar. Güçlü formülü hızlı çözünme etkisiyle düşük sıcaklıklarda bile aktiftir. Çay ve kahve lekelerine karşı güçlü temizlik sağlar. Makine bakımı özelliği sayesinde bulaşıklarınızı temizlerken uzun süreli kullanımda makinenizin bakımına da yardımcı olur. En zorlu yağları kolaylıkla temizler ve suda hızlı çözünebilen yapısı sayesinde folyoyu çıkarmanıza gerek kalmadan tablet ve folyo yıkama esnasında çözünür.Pril Hepsi 1 Arada Extra Tablet’i folyosu ile birlikte bulaşık makinenizin deterjan bölmesine yerleştirip kapağını kapatın ve çalıştırın.Pril Hepsi 1 Arada Ekstra Tablet’in etkili formülüyle bulaşıklarınız pırıl pırıl olur, size temiz bulaşıkların keyfini çıkarmak kalır. Güçlü formülü hızlı çözünme etkisiyle düşük sıcaklıklarda bile aktifken, çay ve kahve lekelerine karşı da etkili temizlik sağlar. Geliştirilmiş içeriği mükemmel parlaklık sunar. İçerisindeki güçlü bileşenler sayesinde en zorlu yağları kolaylıkla temizler ve suda hızlı çözünebilen yapısı sayesinde folyoyu çıkarmanıza gerek kalmadan tablet ve folyo yıkama esnasında çözünür. Su geçirmez ambalajı sayesinde kolayca saklanabilir, tabletlerinizin suyla temasını engeller. Pril Hepsi 1 Arada Extra Tablet’i folyosu ile birlikte bulaşık makinenizin deterjan bömesine yerleştirip kapağını kapatın ve bulaşık makinenizi çalıştırın.
•	Pril Hepsi 1 Arada Extra Tablet, sitrik asit ile güçlendirilmiş formülü sayesinde zorlu kirlere karşı çok yönlü temizlik ve parlaklık sağlar. 
•	Güçlü formülü hızlı çözünme etkisiyle düşük sıcaklıklarda bile aktiftir.
•	Çay ve kahve lekelerine karşı güçlü temizlik sağlar. 
•	Makine bakımı özelliği sayesinde bulaşıklarınızı temizlerken uzun süreli kullanımda makinenizin bakımına da yardımcı olur. 
•	En zorlu yağları kolaylıkla temizler ve suda hızlı çözünebilen yapısı sayesinde folyoyu çıkarmanıza gerek kalmadan tablet ve folyo yıkama esnasında çözünür.
•	Pril Hepsi 1 Arada Extra Tablet’i folyosu ile birlikte bulaşık makinenizin deterjan bölmesine yerleştirip kapağını kapatın ve çalıştırın.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000Q9KJC
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön