Sıvı bulaşık deterjanı üretimine 1973’te başlayan Pril, bugün de özel formüllerle ürettiği bulaşık deterjanlarıyla mutfakların en büyük yardımcısı oluyor. Pril, kullanıcılara sunduğu ürünlerle bir mutfağın ihtiyaç duyduğu tüm temizlik ürünlerini karşılıyor. Pril tarafından üretilen temizlik ürünleri, hem mutfaklarınızın temizliğini hem de ellerinizin sağlığını garanti ediyor.

Pril ile Mutfak Temizliği Artık Çok Kolay

Pril, mutfak temizliğini daha pratik ve daha etkili kılmak için özel formüllere sahip temizlik malzemeleri üretiyor. Bu ürünlerden bazıları doğrudan elde yıkanan bulaşıklara yönelik olarak hazırlanırken bazıları bulaşık makinelerinde kullanım için üretiliyor. Pril, mutfaklarınızın ve bulaşıklarınızın hijyeni kadar cildinizin sağlığını da önemsiyor ve ürünlerinde insan sağlığına tehdit oluşturan herhangi bir maddeye yer vermiyor. Etkili formülü sayesinde Pril temizlik ürünleri, piyasadaki diğer temizlik ürünlerine oranla çok daha uzun bir kullanım süresine sahip. Deterjanların yoğun formülleri sayesinde sadece bir damla deterjanla bile onlarca bulaşık yıkanabiliyor. Formüllerinin yanı sıra kiloluk seçenekleriyle de uzun süre kullanılabilen bu deterjanlar, ev ekonominize katkı sağlıyor. Sizler de bulaşıklarınızı pırıl pırıl yaparken tasarruf etmenizi sağlayacak bir temizlik ürününe sahip olmak isterseniz Pril’i tercih edebilirsiniz.

Pril'le Elde Yıkanan Bulaşıklara Etkili Çözümler

Pril tarafından formüle edilen temizlik ürünleri birçok farklı duruma çözüm getiriyor. Losyon bazlı temizlik ürünleri hoş kokularıyla birlikte oldukça yumuşak bir kullanım sunarken yoğun formüllü temizlik ürünleri bulaşıklarınızdaki en inatçı yağları ve kirleri tek bir hareket ile temizlemenizi sağlıyor. Elde yıkanan bulaşıklarda losyon bazlı bulaşık deterjanları kullanılıyor. Losyon bazlı bulaşık deterjanları doğrudan hassas ciltli kullanıcılar için üretiliyor. Formülünde barındırdığı aloe vera özüyle cildinizin korunmasını sağlarken cilde uygun pH değeriyle cildinizde oluşabilecek rahatsızlıkları tamamen önlüyor. Orta kirli bulaşıkları hiç zorlanmadan temizlemenizi sağlıyor ve bulaşıklarınızın parıltısını garanti ediyor. Eğer hassas bir cilde sahipseniz başvuracağınız ilk ürün Pril losyon bazlı bulaşık deterjanı olmalı. Pril’in en özel formüllerinden biri olan Power 5 etki de en zor bulaşıkların dahi temizlenmesini sağlıyor. Formülünde barındırdığı maddeler yardımıyla kurumuş yemek kalıntılarını, yanmış kirleri ve yağları kolayca çıkarıyor. Power 5 Etki’nin içerisinde yer alan limon, elma, nar ve tropikal meyve kokuları aynı zamanda bulaşıklarınızın kötü kokmasını da önlüyor. Power 5 Etki güçlü formülü sayesinde kullanıcılara ekonomik bir kullanım sunuyor. Bulaşık süngerine damlatacağınız birkaç damla ile onlarca bulaşık yıkayabilirsiniz. 

Bulaşık Makinesine Yönelik Pril Ürünleri

Pril'in bulaşık makineleri için de oldukça geniş bir yelpazesi bulunuyor. Bulaşık makinesi için üretilen tabletler ve deterjanlar bulaşıkların yanı sıra makinelerinizin temizliğini de sağlıyor. 

 • Bulaşık Makinesi Tableti: Pril, deterjanlarda gösterdiği üstün başarıyı bulaşık makinelerine de taşıyor. Pril tarafından üretilen bulaşık makinesi tabletleri yalnızca bulaşıkları değil aynı zamanda makineyi de temizliyor. Suda çok daha hızlı çözünen formülü sayesinde yıkama işleminin her anını değerlendiriyor ve bulaşıklarda derinlemesine bir temizlik sağlıyor. Formülündeki yağ çözücüler sayesinde yalnızca bulaşıklarınızdaki yağları değil makinenizde kalan bulaşık artıklarını ve filtrede biriken yağı da temizliyor.
 • Bulaşık Makinesi Parlatıcısı: Kullanıcıların en büyük sorunlarından olan su lekeleri, Pril sayesinde ortadan kalkıyor. Özel formülü sayesinde parlatıcılar bulaşıklarınızda su lekelerinin oluşumunu önlüyor ve bulaşıklarınızın tıpkı bir kristal gibi parıldamasını sağlıyor.
 • Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı: Son zamanlarda popülerleşen ve doğrudan bulaşık tiplerine göre üretilen makine deterjanları, Pril kalitesiyle kullanıcılara sunuluyor. Jel bulaşık makinesi deterjanları farklı formülleriyle farklı sorunlarınıza çözüm getiriyor. Yağ çözücü jel kabusunuz olan yanmış yağları makinelerin kısa programında dahi temizlerken hijyen jel bulaşıklarınızın temizliğini ve parlaklığını garanti ediyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pril

295 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Miktar A-Z
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Hemen Al Sonra Öde
 9. Kelime Filtresi
Başa dön