Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sinbo SJ-3194 Katı Meyve Sıkacağı Kırmızı

Sinbo
599,43 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

737,76 TL
1.051,83 TL
DSACategoryId/2147483637/22001/22020

•Paslanmaz çelik filtre
•65mm büyük besleme tüpü, tam meyve ve sebze suyu
•Damlamayı önleyici fonksiyon
•Yerleşik güvenlik-sistemi, güvenlik kilitleme kolu
•Kolay temizleme için ayrılabilir parçalar
•Ekstra sabitleme için kauçuk ayaklar
•Posa haznesi: 1250ml, meyve suyu kabı: 450ml
•Güç (W) : 1000


Katı ve sıvı olarak meyve tüketmeyi seven herkesin isteyerek kullanacağı mutfak malzemeleri arasında Sinbo SJ-3194 katı meyve sıkacağı kırmızı gösterilebilir. Geniş bir besleme tüpüne sahip olan bu ürün ile katı haldeki meyve ve sebzeleri kolaylıkla sıkacağın içerisine koyabilirsiniz. Dışarıdan alınarak tüketilen meyve suları ile benzer lezzetleri sizler de basit bir şekilde elde edebilirsiniz. Bu ürünü kullanmadan önce meyvelerinizin üzerindeki kabuk kısımlarını soymadan tüpün içerisine koyabilirsiniz. Bu sayede cihaz sizlere hem emek hem de vakit konusunda pratiklik sağlar. Meyveleri tek cins olarak içerisine atabileceğiniz gibi farklı lezzetleri de aynı anda karışım yaparak tüketebilirsiniz.

Sinbo SJ-3194 Kırmızı Katı Meyve Sıkacağı Tasarımı

Birbirinden farklı meyveleri sıkma özelliğine sahip olan Sinbo SJ-3194 katı meyve sıkacağı kırmızı satın alırken ürünün tasarımının sadeliğinden kaynaklı göze hoş gelen yapısı ilginizi çekebilir. Küçük ve bir o kadar da kullanışlı olan bu ürünü mutfağınızda fazla yer kaplamadan kullanabilirsiniz. Bu ürün, kırmızı ve siyah renklerin uyumu ile mutfağınızda güzel bir görünüm bırakır. Güç düğmesinin yan yüzünde yer alan meyve suyunun aktığı kısmın geniş ve oval olması, suyun dökülme riskini azaltır. Ürünün üst kısmında yer alan plastik çıkabilir tüple cihazı kolaylıkla saklayabilirsiniz. Sert plastiğe sahip olan ürün, yan kısımlarından kolaylıkla sökülüp yeniden yerine takılabilir.

Sinbo Katı Meyve Sıkacağının Üstün Performansı

Her türlü meyveyi kolaylıkla sıkabileceğiniz, az meyve ile çok fazla meyve suyuna sahip olabileceğiniz bu ürünün performansı ile pratik içecekler elde edebilirsiniz. Cihazın iç haznesindeki plastiğinde yer alan 1000 W gücündeki motoru ile zor görünen meyveleri sıkarak sularını çıkarabilirsiniz. Güçlü motora sahip olmasına rağmen meyve sıkarken çıkardığı ses sizleri rahatsız etmez. Geniş posa haznesine sahip olan ürün, meyve atıklarını da rahatlıkla içinde barındırabilir. Sinbo SJ-3194 katı meyve sıkacağı kırmızı fiyat ve performans anlamında başarı sağlayan bir üründür.

Sinbo Kırmızı Katı Meyve Sıkacağının Gelişmiş Özellikleri

Kullanımı pratik olan bu ürün, içerisinde birçok özellik barındırır. İç haznesinin genişliği ile meyvelerden kaynaklı olan posaları kolayca muhafaza edebilir. Robotun ön kısmında yer alan güç düğmesi ile güvenli kilitleme önlemi alabilirsiniz. Ürünün detaylı olarak özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • İçerisindeki paslanmaz çelik filtresi ile posa ayrımını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
  • Alt bölümde yer alan sabitleme kısmı ve kaymaz kauçuk ile ürünü çalıştırırken belirli bir noktada hareketsiz olarak kullanabilirsiniz.
  • 500 ml geniş sıvı doldurma haznesi ile birkaç bardaktan fazla, meyve suyu elde edebilirsiniz.
  • Ürünü parçalara ayırabilir, temizleme aşamasını kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Yan bölümdeki sıvı akan kısımda yer alan koruma ile damlama durumunu önleyebilirsiniz.

Birçok özelliği içinde barındıran konsantre veya daha akışkan halde meyve suları elde edebileceğiniz Sinbo SJ-3194 katı meyve sıkacağı kırmızı en ucuz fiyatlarına Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sinbo Katı Meyve Sıkacağının Motor Gücü Yeterli mi?

Meyvelerin özellikleri ve yapıları birbirinden farklılık gösterebilir. 1000 W motor gücüne sahip olan Sinbo katı meyve sıkacağı,güçlü motoru ve geniş iç kapasitesi ile meyvelerin sularını çıkarırken zorlanmadan, rahatlıkla kullanım imkanı sağlar.

Sinbo Katı Meyve Sıkacağının Kullanımı Kolay mıdır?

Meyve suyu elde etmek için kullanım sağlayacağınız bu ürün, ön kısmında yer alan güç düğmesi ile kullanılır. Güç düğmesi üzerinden kademeli çalıştırma ve güvenli kilitleme özelliklerini kolayca kullanım imkanı sağlayabilirsiniz.

Sinbo Katı Meyve Sıkacağı ile Ne Tür Meyveler Sıkılabilir?

Meyveler, boyut ve yapı olarak farklılık gösterebilir. Her türlü meyveyi kolayca içerisine koyabileceğiniz gibi bazı büyük meyveleri keserek bazılarını ise bütün olarak bu ürün içerisine ekleyebilir ve birbirinden lezzetli meyve suları elde edebilirsiniz.

 
 
           
                                        
 

Sinbo SJ-3194 Katı Meyve Sıkacağı Kırmızı Özellikleri

Kullanma Şekli Katı Meyva Sıkacağı
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002TUBP0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön