Mutfak gereçleri konusunda lider markalardan biri olan İtalyan Tantitoni, hazırlık, pişirme, saklama, sofra ürünleri ve ev aksesuarları konusunda size sayısız seçenek sunuyor. Tantitoni kek kalıpları da çok sayıda ürün alternatifiyle ailenize, dostlarınıza ve konuklarınıza nefis tarifler hazırlamanıza imkan tanıyor. Silikon, kelepçeli, döküm, yarın yağlı kağıt, karbon çelik ve benzeri materyallerden üretilen kalıpların yuvarlak, kare, kalp ve benzeri çeşitleri bulunuyor. Minik muffin kalıplarının ve tepsisinin da yer aldığı markanın ürün seçkisinde çok renkli tasarımlar mevcut. 

Silikon Kalıplarla Yapışmayan Kekler 

Tantitoni silikon kek kalıpları, mükemmel tarifler yaratmanızı olanaklı kılıyor. Silikon kalıpların muffin ve büyük kek yapmanız için başlıca iki çeşidi yer alıyor. Farklı renklerle ve şekillerle markanın ürün gamında yer alan kalıplarla mükemmel organizasyonlara ve partilere imza atabiliyorsunuz. Yapışmayan silikon kalıplar kanserojen madde içermeyen içeriğiyle son derece kaliteli kullanım sunuyor. Derin dondurucuya da dayanıklı olan bu malzemeden üretilen kalıpları kullanırken bazı detayları göz önünde bulundurmanız yararlı olabiliyor. 

 • Silikon kalıplar sadece fırın ve mikrodalgada kullanıma uygun.
 • Ürünler bulaşık makinasında yıkanabiliyor. 
 • Tellerle ve aşındırıcı temizleme ürünlerine maruz bırakılmamaları gerekiyor. 
 • +230 derece ısıya kadar dayanıklı ürünlerden oluşuyor. 
 • tasarımların bıçaklarla veya diğer keskin aletlerle temas ettirilmemeleri gerekiyor. 

Kalıplar ile Çeşit Çeşit Pasta ve Kekler 

Çelik ve döküm kalıpların kelepçeli modelleri ile yuvarlak, kare, dikdörtgen, kalp ve benzeri çok sayıda seçeneği yer alıyor. Ürünlerle cheesecake, çikolatalı, meyveli, sade ve benzeri çok sayıda tarif deneyebiliyor; kalıplarla pasta, kiş ve benzeri yiyecekler de hazırlayabiliyorsunuz. Ürünler üzerinde yer alan talimatlara göre kullanıldığında oldukça uzun süre dayanıyor. Mikrodalgaya uygun olmayan ve sadece geleneksel fırınlarda kullanılabilen bu ürünler bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. 3'lü setler halinde satılan Tantitoni kek kalıplarını tercih ederek konuklarınıza farklı lezzetler hazırlayabiliyorsunuz. Bu setlerde genellikle bir adet dikdörtgen kalıp, bir adet kelepçeli kalıp bir adet de tüplü kalıp yer alıyor. 

 • Ürünler çift kat yapışmaz kaplama özelliğine sahip oluşlarıyla dikkat çekiyor. 
 • Yapışmaz kaplama sayesinde yaptığınız kekler kalıplardan kolayca ve yapışmadan çıkıyor.
 • Ürünler genellikle +200 dereceye kadar ısıya dayanıyor.
 • Kalıpları ilk kullanımdan önce yıkamanız gerekiyor. 
 • Ürünlerin iç yüzeylerinin her kullanım öncesi, keklerde kullanacağınız yağ ile yağlanmaları gerekiyor. 
 • Kek kalıptan çıkarılmadan önce soğuması için bir süre bekletilmeleri keklerin dağılmaması için önem taşıyor.

Hem Lezzetli Hem Şık Kekler Hazırlayın 

Tantitoni kek kalıpları mutfağınızda ailenize, çocuklarınıza ve sevdiklerinize mükemmel lezzetler hazırlayabileceğiniz pratik ürünlerden oluşuyor. Muffin yapımında kullanılan tasarımların çok sayıda modeli yer alıyor. Muffin kalıpları ile çocuklarınıza doğum günü partileri organize edebiliyor, neşeli minik tasarımlar ortaya çıkarabiliyorsunuz. Kullanımı pratik olan kek kalıpları, yiyeceklerinizi kolayca hazırlamanızı mümkün kılıyor. Homojen ısı dağılımın da mümkün olduğu bu tür kalıplar sayesinde keklerinizin her biri aynı oranda pişiyor. Profesyonel ve amatör mutfaklarda kullanabileceğiniz silikon muffin kalıpları size büyük kolaylık sunuyor.

Tantitoni muffin tepsileri de mükemmel lezzetleri kolayca pişirebileceğiniz bir diğer alternatifleri oluşturuyor. Muffin tepsilerinin 4'lü, 6'li,8'li,12'li gibi seçenekleri bulunuyor. Güllü, kelebekli, ayıcıklı, yuvarlak, kare ve benzeri çok sayıda şekille eğlenceli kek tasarımlarına imza atmanız an meselesi. Tantitoni'nin ürün seçkisinde kağıt cupcake kalıpları da yer alıyor. Çok sayıda desen ve forma sahip bu ürünleri kullanarak özellikle çocukları çok mutlu edecek tatlar yaratma imkanınız var.

Tatitoni kek ve muffin kalıbı fiyatları ürünlerin materyal özelliklerine, büyüklüklerine, tasarımlarına ve benzer özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tantitoni Kek Kalıbı

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 140 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/232420/80349335/tantitoni