Tefal Fritöz

Tefal teflonun mucidi olarak bilinen Marc Greogire tarafından kurulmuştur. Fransa’da kurulmasından bu yana, teknolojiyi ve müşteri taleplerini takip etmeye devam ettiği bilinmektedir. Bu yüzden özellikle aşçılık alanında son teknoloji olanaklarıyla buluşmanızı mümkün hale getirdiği biliniyor. Hem sağlık hem de kaliteli yaşam koşullarına uygun seçenekler sunduğunu görebiliyorsunuz. Hatta şu anda elektrikli mutfak aletleri konusunda dünya pazarında büyük bir yere sahip olduğu söylenebilir. Bu kısımda da özellikle fritöz üretimiyle anılmaya devam ediyor. En çok tercih edilen seçeneklerden biri olan Tefal fritöz tüketicilerin ihtiyaçlarına birebir uyum sağlamaktadır. Geleneksel fritöz seçeneklerinin yanı sıra son teknoloji aletlerin, en yeni özelliklerle karşınıza çıktığını söylemek mümkün. Tüketiciler için çok daha güvenli ve sağlıklı alternatifler sunan ve yaşam kalitesini ön planda tutan Tefal, son dönemlerin en önemli mutfak aletlerinden biri olan fritözlerde de farkını belli eder niteliktedir. Fritöz üretimi ve fritöz pazarında önde gelen markalar arasında yer alarak çok daha kaliteli bir seçim olduğunu anlayabiliyorsunuz. 

Tefal Fritöz yiyeceklerin çok daha hızlı ve kolay bir şekilde kızarmasını sağlıyor. Patates en çok kullanılan yiyecek türü olmasına rağmen, sebzelerin, hamur işlerinin, et ürünlerinin kızartılması sırasında sizlere yardımcı olabilir. Tefal fritöz ile beraber kısa zamanda müthiş lezzetler elde edebilirsiniz. Mucizeler yaratan sistemi sayesinde kahvaltılarınız, akşam yemekleriniz çok daha eşsiz lezzetlerle buluşuyor. Yiyeceklerinizin Tefal fritöz ile kızartılması lezzet açısından var olan tüm endişelerinizden kurtulmanızı sağlayabilir. Çünkü Tefal fritöz lezzet konusunda bir hayli başarılı. Vaktiniz olmadığı, işten eve yeni geldiğiniz zamanlarda, hazır yiyecekleri kızartarak daha dolu ve lezzetli sofralar kurabilirsiniz. Çok eski bir gelenek olan tavada kızartma yöntemleri de sizin için tarih olmuş oluyor. Tefal fritöz bu yüzden de sunduğu tüm avantajlarla beraber bir kere denediğinizde artık sürekli tercihiniz halini alabilir. Protein içeren et ürünlerini kızartırken sebzelerinizin de kızarabilmesi, akşam yemeklerinde bir görsel şölen ortaya çıkaracaktır. Bu yüzden Tefal fritöz hem daha kolay yemek yapmak isteyenlerin hem de vakit bulamayanların ilk tercihi olarak tanımlanıyor. Tefal fritöz ile beraber yiyeceklerde var olmasını istediğiniz sağlığı yakalayabiliyorsunuz. Son teknoloji avantajları, sağlıklı öğünlerde yenilebilecek besinlerin çeşitlenmesi açısından bir hayli avantajlı denilebilir. Tefal fritöz sizlere tam olarak istediğiniz seçenekleri sunar. Bir mutfakta olması gereken en özel mutfak aletlerinden biri olarak çok daha özel bir yere sahip. Pek çok mutfakta, farklı tasarımlarla ve renklerle karşınıza çıkar. Artık hemen her evin en temel ihtiyaçlarından biri olarak görüldüğü de söylenebilir. İnsanlar, geleneksel kızartma yöntemlerinin yerine Tefal fritöz kullanmayı hem daha sağlıklı hem de daha avantajlı görüyorlar. 

Tefal Fritöz Özellikleri

Tefal fritöz kızartma yaparken karşılaşabileceğiniz birçok problemi ortadan kaldırır. Önceden kızartma yaptığınız sırada yağın sıçraması, yüksek ısıya sahip olan yağın cildinizde büyük küçük yanıklar oluşturmasını engellemiş olursunuz. Sağlığınız ve özellikle daha güvenli bir yemek yapma süreci var edebilmeniz için gelişmiş ürün özelliklerinin bulunduğunu söylemek de mümkün. Tefal fritöz kullanımı sırasında ayarlanabilir termostat ısı ayarına sahiptir. Bu sayede ısı ayarını 90 dereceden 150 dereceye kadar uzanan bir aralıkta değiştirebilirsiniz. Farklı ısı alternatiflerinin olduğunu görmeniz de mümkün olabilir. Tefal fritöz üzerinde bir ısı gösterge ışığı bulunmaktadır. Bu gösterge sayesinde pişirdiğiniz yemeğin ısısından haberdar olabilirsiniz. Açma kapama düğmesiyle beraber yemeklerinizi kontrol edebilir ve kızarma işleminin bitiminde yiyeceklerinizi Tefal fritöz içerisinden çıkarırsınız. Ayrıca Tefal fritöz kontrol edilebilme avantajı sayesinde yaşanabilecek mutfak kazalarının önüne geçme şansı tanımaktadır. 

Ayarlanabilir ısı derecesine sahip olan Tefal fritöz yağ ayarı konusunda büyük bir avantaj sunuyor. Hazırladığınız lezzetlerin sizin istediğiniz yağ oranıyla beraber en iyi sonuçlara ulaşmasını mümkün hale getirdiği de söylenebilir. Enerji konusunda tasarruflu bir ürün olmasından ötürü en iyi performansın var edilmesini sağlıyor. Bu sayede genel olarak fritöz tercihinin Tefal içerisinden yapıldığını görüyorsunuz. Şu anda sektörde bulunan en iyi özelliklerin ve en kaliteli seçeneklerin Tefal ile var olduğunu söylemek de bir hayli doğru. Tefal fritöz sayesinde kızartma işlemi sırasında kapağı açma tehlikesiyle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Tefal fritöz sizlere yemeğiniz için bir gözetleme penceresi sunuyor. Bu aslında tıpkı fırınlarda olduğu gibi yiyeceklerinizi uzaktan, çalışırken açma tehlikesinden uzaklaşarak kontrol edebilme şansı tanıdığı anlamına gelir. Tefal ile beraber fritözlerinizin dayanıklı ve kaliteli olduğunu görebilirsiniz. Tefal fritöz barındırdığı tüm özelliklerle beraber en iyi teknoloji özelliklerini sunmaktadır. Ayrıca herhangi bir hasar sonrasında çok kolay bir şekilde onarabilirsiniz. Hatta özellikle tek seferde birden fazla yiyecek kızartabilmenizle öne çıktığını söylemek çok daha doğru. Tefal fritöz eski model seçeneklerin yanı sıra yeni dönem modellerini de bulundurur. Bu sayede geniş kapasiteye sahip, yağsız pişirme özelliği sunan birçok seçenekle karşılaşıyorsunuz. Modelleri içerisinde de memnuniyetinizin en üst seviyeye çıkacağından emin olabilirsiniz. 

Tefal Fritöz Modelleri

Tefal Fritöz yeni dönemin en büyük avantajlarından biri olmasının yanında farklı modelleriyle de fark yaratıyor. Modellerinde var olan farklı özelliklerle beraber birbirinden ayrılabiliyorlar. Özellikle kapasitesinin değişik olması Tefal Fritöz seçeneklerinde size uygun olanı bulmanızı sağlamaktadır. Eğer tek ya da iki kişi yaşanılan bir eve almak istiyorsanız sizin için 400 ila 600 gram yemek kapasitesi bulunan fritözler yeterli olur. Aynı şekilde dört kişilik aileler için de 1 kilogramlık olan fritözler çok daha doğru bir tercih olarak görülmektedir. Eğer daha geniş bir aileniz varsa ve kızartma yemeği seviyorsanız tercihinizin 2 kiloluk kapasitesi bulunan Tefal Fritöz modellerinden yana olması mümkündür. Mini fritöz modellerinin yanı sıra ekstra küçük ölçülere uyumlu minute snack fritöz seçenekleriyle leziz atıştırmalıklar yapabilirsiniz. Dış yüzeyin sıcak olmasıyla ilgili endişelerinizden dolayı cool wall teknolojilerini barındırıyor. Bu sayede farklı modellerde daha kullanışlı bir yemek yapma sürecinden faydalanabiliyorsunuz. 

Tefal Fritöz modelleri içerisinde yağ filtreleme teknolojine de yer veriliyor. Bu özellikle birlikte kullandığınız yağın daha uzun ömürlü olduğunu görüyorsunuz. Tefal Fritöz içerisinde temiz kalması sizleri bu konudaki tüm endişelerinizden de kurtarabilmektedir. Patentli filtreleme süzgeci sepete yerleştirildiğinde tek bir hareketle filtreleme uygulayabilirsiniz. Bu da her kızartma işlemi sonrasında kırıntıların ortadan kalkmasını mümkün hale getirmektedir. Tekrar kullandığınızda makinenin içerisinde yanık kırıntıların olması ve yemeğinizin tadının değişmesi gibi problemler yaşamanıza gerek kalmaz. Eğer kalabalık bir aileyseniz ve misafirlerle aranız iyiyse, tercihiniz Tefal mega XXL fritözden yana olabilir. İçerisindeki koku önleme teknolojisi sayesinde hem kokusuz yemekler yapabilirsiniz hem de misafirlerinize yetecek kadar yemeği tek seferde yapmış olursunuz. Tefal uno M fritöz modelleri de yağ daha kolay saklanabilmektedir. İçerisinde 1.8 lt yağ kapasitesi bulundurur. Otomatik olarak açılıp kapanabilme özelliği sayesinde ergonomik bir seçim yapmış olursunuz. Modellerin her biri hem kullanım standartları hem de gelişmiş özellikleriyle sizleri beklentilerinizle buluşturabilmektedir. Sunduğu tüm fırsatlar sayesinde her an hijyenle birlikte olabilirsiniz. Easy pro fritöz modeli de yarı profesyonel özelliğiyle beraber sizlere hızlı daldırma sistemini sunar. Easy pro fritöz ısıtma ekipmanı haricinde tüm ekipmanlarıyla beraber bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Yıllar geçmesine rağmen ilk günkü gibi kalan fritözünüzle beraber aşçılara taş çıkaracak lezzetler pişirmeniz mümkün olabilir. 

Tefal Fritöz Avantajları

Yavaş yavaş her mutfakta yerini almaya devam eden Tefal fritöz birçok avantajla beraber var oluyor. Özellikle son dönemlerde sunduğu özelliklerden ötürü daha geniş bir kitleye hitap ettiğini söylemek mümkün. İnsanlar, sunduğu avantajlar sayesinde fritöz seçeneklerini Tefal markasından temin etmek istiyorlar. Bunun başlıkça nedenlerinden biri modelleri. Tefal yağsız fritöz seçeneği bulunduruyor. Yiyeceklerini yağ kullanmadan kızartmak isteyenlerin en büyük tercihi olarak bilindiği söylenebilir. Tefal fritöz ile beraber patates kızartmalarınızı yağsız bir biçimde çok daha lezzetli sonuçlar alarak kızartabilirsiniz. Bu durum tüm yiyecekler için de geçerli. Sağlıklı öğünler tüketmek isteyenler için bu fırsattan yararlanabiliyorsunuz. Bu sistem de aslında çok kolay çalışıyor. Tefal fritöz içerisinde nem en aza iner ve yağ damlacıklarıyla birlikte besinler kızarır. Pişirme işlemleri sırasında uzun uzun beklemek zorunda kalmazsınız. Tefal fritöz sizlere enerji gücünün yüksekliği sayesinde hızlı pişirme özelliği sunar. Buna ek olarak yemeklerinizde ortamı rahatsız eden koku problemlerinden de kurtulmuş olursunuz. Enerji tasarrufu yaparak hazırlayacağınız öğünler, hemen her açıdan seveceğiniz özelliklerle beraber yapılır. 

Tefal fritöz sayesinde pişirdiğiniz yiyeceklerin başında beklemek zorunda kalmazsınız. Makinelerin üzerinde zamanlayıcı özelliği bulunur ve bu özellik sayesinde çok daha rahat bir süreç yaşanır. Otomatik bir şekilde kapanmasıyla yemeği unutmanız sonrasında yanma gibi problemlerle uğraşmazsınız. Hem başka bir işle uğraşıp hem de öğününüzü hazırlamanız mümkün olabilir. Hatta Tefal fritöz üzerinde bulunan uyarıcılar sayesinde yemeğinizin tamamen hazır olmasına ne kadar kaldığını kontrol edebilirsiniz. Yeni nesil seçeneklerin mutfağınızın dekorasyonuna uyması ve modern görünümünden dolayı çok daha özel olması sizleri mutlu eder. Tefal fritözde neler pişirilir gibi bir soru sorulduğundaysa karşınıza oldukça geniş bir yelpaze çıkabilir. Et ürünleri, deniz ürünleri gibi protein bakımından zengin birçok seçenekle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sebzelerin pişirilmesinin yanında dilerseniz meyvelerinizi kızartmak için de kullanmanız mümkün. Paslanmaz çelik olarak estetik bir görünüm sunan Tefal fritöz kullanım sırasında oldukça sağlamdır. Uzun bir müddet en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Hatta Tefal fritöz ile beraber hem besinlerinizin kalitesinden emin olabilir hem de hijyen konusunda bulunan tüm endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Tefal fritöz sizleri en iyi standartlarla bir araya getirmektedir. Yeni nesil teknolojinin sunduğu tüm avantajlarla beraber evinizde çok daha rahat bir yemek pişirme süreciniz olabilir. Tefal fritöz yemek pişirme konusunda maharetli sayılmayanların bile çok lezzetli yiyecekler hazırlamasını mümkün hale getirmektedir. Mutfağınızın en iyi yardımcılarından biri olarak temin etmeniz gereken en önemli makinelerden biri denmesi de doğrudur. 

Tefal Fritöz Kullanımı 

Tefal ürünlerinin herkes tarafından sevilerek kullanıldığı biliniyor. Her daim dayanıklı, sağlam ürünler olarak sizleri hem ihtiyaçlarınız hem de beklentilerinizle buluşturmaktadır. Bu detayların her birini Tefal fritöz için de söylemek mümkün. Çünkü Tefal fritöz kullanımı sırasında doğru adımları takip ettiğinizde benzersiz lezzetler elde edebiliyorsunuz. Tefal fritöz pratik kullanımı sayesinde size kolaylık sağlayabiliyor. Hatta yiyeceklerin tamamında eşit pişirme avantajından faydalanabiliyorsunuz. Nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili detaylara inmek gerekirse öncelikle cihazınızı kullanmadan önce temizliğinden emin olmanız gerekir. Bunun için makinenin içerisini temizlemeniz ve sonrasında kuru bir bezle kurulamanız doğru bir adımdır. Kızartacağınız yiyecekleri de fritözünüzün kapasitesine göre ayarlamanız gerekir. Önceden ürün özelliklerine göre hareket etmeniz çok daha doğrudur. Kızartma işlemine geçmeden hemen önce kullanacağınız yağ oranını da belirlemelisiniz. Tefal fritözün yağ haznesine doldurduğunuz yağ ile beraber makineyi çalıştırmalısınız. Bu sayede yağın önden ısınmasını sağlamış olursunuz. Yağın yeteri kadar ısındığını anlamak için de makine sinyal verir. Isının yeterli olduğunu sinyalle beraber anladıktan sonra pişirme haznesi içerisine yiyeceklerinizi aktarmalısınız. Pişirme süresini belirlemek için Tefal fritöz kullanım talimatlarını incelemeniz çok daha doğru olacaktır. Bu sayede her besin için gerekli kullanım süresini doğru şekilde ayarlamış olursunuz. Pişirme haznesinde pişmeye devam eden besinleri kontrol ederken de gözetleme penceresini kontrol edebilirsiniz. Kontrol sırasında pişirme filtresini yukarı kaldırmanız yiyeceklerinizi daha net görmenize yardımcı olur. Yiyeceklerinizin piştiğinin sinyalini aldığınız zaman fritözün kapağını açabilirsiniz. Sonrasında kızartma sepetindeki yağdan kurtulmanız da bir hayli kolay. Bunun için tek bir dokunuş yeterli olacaktır. Benzersiz bir lezzet deneyiminin ardından atlamamanız gereken en önemli detay fritözün temizliğidir. Tekrar kullanmadan önce eski temiz haline gelmesini sağlamalısınız. Bu sayede her zaman daha uzun kullanım garantisi sunmaktadır. Ayrıca besinlerinizin çok daha sağlıklı ve lezzetli olması, makinenizin temizliği açısından bir hayli önemlidir. Tüm bu detaylar için de öncelikli olarak cihazınızın modelini takip etmeli ve kullanım detaylarına hakim olmalısınız. 

Tefal Fritöz Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tefal fritöz son zamanların en özel makinelerinden birisi. Yeni dönemde mutfaklarda büyük bir avantaj olarak yerini alıyor. Ancak yine de satın alma esnasında dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Öncelikli olarak satın almak istediğiniz Tefal fritöz modelini belirlemeniz gerekiyor. Yeni çıkan teknolojilere sahip bir model seçmeniz sizin için en doğru adım olacaktır. Ayrıca makinenizde bulunmasını istediğiniz özelliğe göre bir seçim yapabilirsiniz. Bilindiği üzere Tefal fritöz belirli kapasitelere özel olarak üretiliyor. Kaç kişilik bir aile olduğunuza, yapacağınız yemeklerin porsiyonuna dikkat ederek sizin için uygun kapasiteyi seçmeniz önemli. Bu sayede yemek yapma süreci sizin istediğiniz gibi kolay olacaktır. Diğer bir önemli detay, satın aldığınız ürünün kalitesinden emin olmanız. Satın alma işlemleri için uygun bir tedarikçiden destek almanız gerekiyor. Tefal fritöz fiyat aralıkları konusunda bilinçli olmanız daha sağlıklı bir alışveriş yapmanızı mümkün hale getirecektir. Sonuç olarak da hem bütçenize uygun hem de ihtiyacınıza denk bir fritöz sahibi olabilirsiniz. 

Tefal Fritöz Fiyatları

Tefal fritöz fiyatları bazı detaylara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Makinenin modeli bu konuda belirleyici faktörlerden biri. Çünkü Tefal fritöz modelleri birbirinden farklı özelliklerle beraber karşınıza çıkabiliyor. Ek olarak yeni nesil sistemlerin bulunduğu teknolojiler de yeni modellerde bulunur. Bu yüzden Tefal fritöz eski model seçeneklerine göre biraz daha maliyetli olduğu söylenebilir. Satın almak istediğiniz modelin yiyecek kapasitesi de fiyatlar konusunda etkili olabilir. Tefal fritöz fiyatı için makinenin tüm özellikleri, malzemeleri ve teknik detayları önemlidir. Bu sırada hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun bir seçim yapmanız mümkün. Tefal sizleri her daim memnuniyetle bir araya getiriyor. 

Tefal Fritöz Temizlemesi Zor mu?

Tefal fritöz modellerini temizleme kısmında zorlanmanıza neden olabilecek herhangi bir neden bulunmaz. Kaynar suda bekletmeniz ve sonrasında normal bulaşıkları yıkar gibi ovalayarak yıkamanız mümkündür. Ancak yine de kullanım talimatlarını gözden geçirmeniz gerekir. 

Tefal Fritöz Bulaşık Makinesinde Yıkanır mı?

Tefal fritöz bulaşık makinesi içerisinde yıkamaya uygundur. Belirli kısımlarını makine içerisinde yıkayabilirsiniz. Ancak yine de yıkanmaması gereken ekipmanları bulunduğundan, kullanma kılavuzuna uygun hareket etmelisiniz. 

Tefal Fritöz Yemekleri Kaç Dakikada Pişirir?

Tefal fritöz pişirme süresi, pişirdiğiniz yiyeceğe göre değişmektedir. Yine de her zaman hızlı bir şekilde lezzetli yemekler yapabileceğinizi söylemek doğrudur. Tefal fritöz normal yöntemlere göre çok daha kısa süre içerisinde kızartma işlemini tamamlar. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tefal Fritöz

44 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 44 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/22017/tefal