Titanyum maddesi yapısı itibariyle en hafif ve en sert metaldir. İleri teknolojiyle üretilen titanyum tencerelerin hem sağlığınızı düşünen hem de işinizi kolaylaştıracak özellikleri sayesinde, sizin için yemek yapmak bir zevk haline dönüşecek. Bu tencereler yüksek kalite ve kolaylıkta sonuç almanızı sağlayarak mutfakta işinizi eğlenceli hale getirecek. Zarif tasarımları ile de mutfaklarınıza şıklık katacak.

Titanyum Tencereler Ve Fiyatları

Titanyum tencereler sade ve şık tasarımları ile mutfakta pratik kullanıma uygundur. Özel kulp yapısı sayesinde tutumu oldukça rahat ve kolaydır. Paslanmaz çelik yapısı ile dayanıklılığı yüksektir. Aşınma ve yüksek ısıya dayanıklı olması, pek çok yemeği yapmanıza olanak sağlarken, ürünler uzun ömürlü mutfak gereçleriniz arasında yerini alır. Bu tencereler sizin için mutfakta maksimum serbestlik sağlar. Siz de yemeklerinizi pişirirken istediğiniz, her türlü malzemeyi kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürün sizi orijinal pişirme yöntemleri bulmaya teşvik eder. Sıcaklığı, yiyeceklerin besin değerlerini kaybetmeyeceği seviyede tuttuğundan, aileniz ve sevdikleriniz için pek çok yemeği güvenle yapabilirsiniz.

Titanyum tencereler, sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirmede mükemmel sonuçlar alınmasını sağlayacak şekilde üretilmiştir. Kendine özgü yemek pişirme özellikleri olan her ülke mutfağına uygun sonuçlar alırsınız. Bu ürünler kaplama, yapışmazlık, çizilmezlik ve dayanıklılık bakımından, ihtiyaçlarınızı en yüksek seviyede karşılar. Yemeğinizi pişirirken ısıyı en yüksek oranda tutar ve ısının her yere eşit oranda yayılmasını sağlar. Bu sayede en doğru şekilde ve en gerçek lezzette yemekler pişirmenize olanak verir. Tencerelerin, özel teknolojiye sahip, iki katlı alüminyum plakası arasında bulunan hava katmanı sayesinde, üst plakanın aşırı ısınması önlenir. Böylece yemeklerinizin fazla pişmesi halinde bile, altının yanmasını engeller.

Titanyum tencerelerle hem pratik bir şekilde hem de daha kısa sürede yemek hazırlarsınız. Böylece zamandan ve enerjiden tasarruf edersiniz. Yemeğinizin kendi buharını kaybetmemesi için, tencerelerin özel tasarlanmış kapağı sayesinde de, yemekleriniz daha lezzetli pişer. Hazırladığınız yiyeceklerin tadını, vitaminini, rengini, yapısını ve besin değerini mutafaza ederek pişirme imkanı bulursunuz.

Titanyum tencerelerin keravis mineral parçacıklardan oluşan, çok sağlam seramik mikro materyal tabakası, darbelere karşı olağanüstü dayanıklılık sağlar. Titanyum maddesi sayesinde, tencerenin deforme olması engellenirken, ürünlerin en yüksek ısıda bile şeklinin korunması sağlanır. Aynı zamanda bu ürünler indüksiyon ocak ve her türlü ocak ile uyumludur. Modellerin yapışmaz tabanı sayesinde, sürekli bir karıştırma işlemi gerçekleştirmeseniz bile yemeklerinizin dibi tutmaz. Bu sayede sizi zorlu bir temizlik sürecine sokmaz. Tencerelerin genel temizlik ve bakımı da son derece pratik ve kolaydır. Böylece zamanınız size kalır. Modellerin bulaşık makinesinde yıkanabilmesi de temizlik açısından önemli bir avantaj sağlar.

Olağanüstü dayanıklılık sağlayan titanyum tencereler, uzun ömürlü kullanıma uygundur. Çeşit ve boyutlarına göre, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak hem gönlünüze hem de ihtiyacınıza cevap veren bir ürün bulabilirsiniz.

Titanyum Tencereler Sağlıklı Mı?

Titanyum tencerelerin içeriğinde, perflurooctanoic acid (PFOA) maddesi ve kurşun, kadmiyum gibi sağlığa zararlı materyaller bulunmaz. Ürünler çevre ve doğa dostudur. Tencereler ileri teknolojisi sayesinde yemeklerinizi doğru ısıda pişirmenize ve daha sağlıklı yemekler yapmanıza olanak sağlar. Ürünlerin thermospot teknolojisiyle ideal sıcaklıkta pişen yemekler, besin değerini korur. Titanyum tencerelerin yapışmaz kaplaması sayesinde, yağsız ya da az yağlı yemekler pişirebilirsiniz. Böylece kalp sağlığınızı koruyarak, güvenle ve istediğiniz miktarda malzemeyle, istediğiniz yemekleri yapabilirsiniz. Ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı için, içiniz rahat şekilde yemekler hazırlayabilir ve ürününüzü uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Titanyum Tencere Fiyatları

54 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tefal
  2. Schafer
  3. Nehir
  4. Aryıldız
  5. Royal Victoria
  6. Remetta
  7. ÖZKENT
  8. Lagostina
  9. Silit
  10. evimsaray
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483637/22500/22535/60006193
BAŞA DÖN