1884 yılında Ibach, İsviçre’de kurulan Victorinox, çakı ve bıçak üretimi konusunda dünyanın en ünlü markaları arasında yer almaktadır. 2005 yılında rakip Wenger’i de bünyesine katan Victorinox, geleneksel çok yönlü İsviçre çakısının tek resmi markası haline gelmiştir. Victorinox bıçak modelleri; denge, ağırlık, konfor, güvenlik ve dayanıklılık açısından kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek özellikleri üzerinde taşır. Et bıçaklarından sebze bıçaklarına, mutfak bıçaklarından kamp bıçaklarına kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Victorinox markası, kullanıcılara her daim esnek çözümler sunar. Bazı lezzet tutkunları; oyma bıçağı, sebze bıçağı ya da biftek bıçağı gibi özel kullanımlara uygun ürünleri tercih ederken bazı kullanıcılar da çok amaçlı bıçaklar ile çalışmayı daha kolay bulabilir. Markaya ait bıçak çeşitlerinin her biri, farklı görevlere uyum sağlayabilen tasarım detaylarına ve çeşitli kullanımlara uygun ebatlara sahiptir.

Victorinox Sebze Bıçağı Fiyatları

Victorinox sebze bıçağı, taze sebzeleri hızlı ve kusursuz bir şekilde keser. Havuç, domates, salatalık, biber, marul ve turp gibi farklı sertliğe ve yoğunluğa sahip olan sebzeleri pratik bir şekilde dilimleyebilir, istenilen stilde ve incelikte doğrama yapabilirsiniz. Isıtılmış, kalıplanmış, sertleştirilmiş ve temperlenmiş çelik parçalar, yekpare yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü kondisyonunda kullanılabilir. Temperleme ve dövme işlemi, su verilmiş çeliğin daha yoğun ve sert bir yapıya kavuşmasını sağlar. Çelik içerisindeki karbon atomları daha düzenli ve kararlı hale gelir. Özel işlemlerden geçirilerek yekpare olarak üretilen çelik bıçaklar; tok, ağır ve dengeli bir kullanım sunar. Ağır bıçaklarla çalışmak kolay bilek hareketleri ile istenilen sonucu alabilmenize de olanak tanır. Victorinox sebze bıçakları ile jülyen, jardin, vişi, masedon, burunoaz, peyzan ve batonet gibi çeşitli stillerde doğrama yapılabilir.

Çelik parçalardan imal edilen, cilalanan ve honlama işlemlerinden geçirilen esnek ağızlı bıçaklar ise hafif gövde yapısı sayesinde ince kesim işlerinde sıklıkla tercih edilir. Hassas bir biçimde meyve ve sebze kesme ya da kabuk sıyırma gibi işlerde de ince gövdeli Victorinox sebze bıçağı çeşitlerinden faydalanabilmek mümkündür. Sağlıklı bir yaşam tarzı için taze meyve ve sebzelerin doğru bir şekilde işlenmesi gerekir. Taze sebze ve meyveleri usulüne göre doğramak ve gıdaların kabuklarını incecik soymak için ise özel aletlere ihtiyaç duyulabilir. İnce stilde dizayn edilen ve kıvrımlı ağza sahip olan Victorinox sebze bıçağı çeşitleri, bu gereksinimleri başarıyla yerine getirir. Ayrıca patates soyacağı, domates ve kivi soyacağı, sebze soyacağı ve kabak oyacağı gibi markaya ait özel sebze bıçakları da soyma, kabuk alma, oyma işlemlerini hatasız ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilmenize olanak tanır.

İşlevsellik, uzun ömürlü kullanım, yüksek ergonomi ve üst düzey kaliteyi bir arada sunan Victorinox sebze bıçakları, özgün ve sade tasarım detayları ile de bilinmektedir. Sarı, siyah, mavi, yeşil, gri, kırmızı, turuncu ve pembe gibi geniş renk yelpazesine sahip olan markaya ait ürünler, mutfağınıza estetik bir görünüm katar. Sağlam bir şekilde hazırlanan ve kaliteli yüzeylere sahip olan bıçak yuvaları da güvenli kullanım için harika bir alan sunar. Kayın ve ceviz ağacı benzeri kaliteli ahşaptan imal edilen bıçak yuvaları tezgah üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Zahmetsiz yerleştirme için şekillendirilen ve ustalıkla tasarlanmış bıçak yuvaları, açılı ağızları sayesinde bıçakların yerinden çıkarılıp takılabilmesini kolaylaştırır. Victorinox bıçakların fiyatı; ahşap koruma haznesi, koruma kılıfı, ek aksesuarlar ve bıçak sayısı gibi hususlara göre farklılaşabilmektedir. Genel anlamda Victorinox sebze bıçağı fiyatları ise ürünün modeli, türü, ebatları, kullanım alanları, özellikleri ve metal kalitesi gibi detaylara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.  

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Victorinox Sebze Bıçakları

Marka
Toplam 24 / 150 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80320060/238128/60000851/victorinox