Vip Ahmet Saklama Kapları

Kuru gıda, erzak ve pişmiş yemekleri sağlıklı biçimde muhafaza etmek için tasarlanan saklama kapları, her mutfakta bulunan kullanışlı ürünlerdir. Kare, yuvarlak, dikdörtgen, silindir gibi farklı formlarla tasarlanan kaplar cam, mika, porselen ve kaliteli plastik malzeme ile üretilir. Vakumlu kapak detayına sahip kaplar yiyeceklerinizi güvenle saklamanıza yardımcı olur. Estetik ve işlevsel tasarımlı ürünler sunan Vip Ahmet saklama kapları ile tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Fonksiyonel Tasarımlı Vip Ahmet Saklama Kapları

Yüksek kaliteli saklama kabı özelliğiyle üretilen ve fonksiyonel tasarımlarlar içeren Vip Ahmet saklama kabı modellerini tekli, 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li gibi ürün seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Vakumlu kapaklara sahip ürünler gıdalarınızı bozulmadan saklamanıza yardımcı olur. Şık tasarımlar ve işlevsel özelliklerle üretilen saklama kapları içerisinde makarna, cips, çay, kahve, un, şeker, pirinç, mercimek, nohut, fasulye ve baharat gibi kuru gıdalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Kristal mika şeffaf gövde ve dayanıklı krom kapak özelliğiyle üretilen vakumlu Vip Ahmet saklama kabı setleri, farklı hacim ölçüleriyle tasarlanarak ihtiyaçlarınızı karşılar.

Markanın süzgeçli saklama kaplarına pişmiş yiyeceklerinizi koyarak fazla yağ ve suyun kolayca alt gövdeye akmasını sağlayabilirsiniz. Geniş hacimli süzgeçli kapları, yıkadığınız yeşil salata malzemelerini süzmek için de kullanabilirsiniz. Siyah renkli sert plastik malzemeden üretilen ve bakır renkli kapak detayı sunan saklama kapları şık tasarımlı ürünlerdir. Beyaz renk alternatifi de bulunan vakumlu saklama kabı setlerini açık mutfak raflarınıza yerleştirebilirsiniz. Ürünlerin tutma kulpuna sahip kapak dizaynları size rahat kullanım konforu sağlar. Kapaklı derin kâse formunda üretilen saklama kaplarını pişmiş yemeklerinizi buzdolabında saklamak için kullanabilirsiniz.

Çok Amaçlı Vip Ahmet Saklama Kabı Modelleri

Estetik çizgiler ve işlevsel özelliklerle dizayn edilen çok amaçlı Vip Ahmet saklama kaplarını yemek hazırlama işlemleri için kullanmanız mümkün. Ekmek, kek, kurabiye ve pasta yapımında kullanılan çok parçalı ürün setleri ile lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz. İç içe geçen kaplardan oluşan ve fazla yer kaplamayan ürünlere mutfağınızda kolayca yer bulabilirsiniz. Kaplar, pastel renk tonlarıyla üretildikleri için her mutfağa uyum sağlar. Şeffaf menteşeli kapak detayıyla tasarlanan ve yuvarlatılmış köşelerle zarif bir görünüm kazanan geniş hacimli derin saklama kapları, kuru ve pişmiş gıdaların muhafaza edileceği çok amaçlı ürünlerdir. Markanın yüksek kaliteli plastik ve cam görünümlü sert kristal malzemeden ürettiği vakumlu ve küçük hacimli saklama kapları nane, pul biber, kekik, sumak, kabuk tarçın gibi baharatları güvenle muhafaza etme imkânı tanır.

Farklı hacim ölçüleriyle üretilen, şeffaf gövdeli dikdörtgen 4’lü saklama kabı setlerini makarna, mercimek, şeker gibi kuru gıdalarınızı saklamak için ya da pişmiş yiyeceklerinizi muhafaza etmek için kullanabilirsiniz. Şık kapak tasarımlarıyla öne çıkan silindir şeklindeki şeffaf gövdeli ürünler, spagetti makarna çeşitlerinin kolayca yerleştirildiği kaplardır. Siyah ve bakır rengin mükemmel uyumunu yansıtan, farklı hacim ölçüleriyle üretilen 5’li ve 6’li Vip Ahmet kare saklama kabı setleriyle mutfak tezgâhınıza hoş bir görünüm kazandırmayı deneyebilirsiniz.

Soru 1: Saklama kabı satın alırken hangi özelliğe dikkat etmeliyim?

Cevap 1: Kullanım amacınıza uygun modelleri seçmeniz önemlidir. Ürünleri hacim ölçüsüne, üretim materyaline ve tasarım özelliklerine dikkat ederek satın alabilirsiniz.

Soru 2: Hangi saklama kapları daha kullanışlı ve sağlıklıdır?

Cevap 2: Kuru ve pişmiş gıdalarınızı bozulmadan saklamak istiyorsanız gıda temasına uygun malzemelerle üretilen kaplar içerisinde muhafaza etmeniz gerekir. Vakumlu ürün modellerini tercih ederek kuru gıdalarınızın taze kalmasını sağlayabilirsiniz.

Soru 3: Bakliyat türü gıdalar için uygun olan saklama kapları hangileridir?

Cevap 3: Yüksek kaliteli plastik malzemeden üretilen, vakumlu kapak özelliğine sahip, geniş hacimli Vip Ahmet bakliyat saklama kaplarını tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vip Ahmet Saklama Kapları

347 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 347 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/231100/60003720/vipahmet