Xolo Yüz Temizleme Cihazı

Yüz temizleme cihazları, özellikle son yıllarda cildine özen gösteren birçok insanın en büyük yardımcıları arasındadır. Yüz temizleme cihazlarının yeni teknolojiler kullanılarak güçlendirilen tasarımları, size cilt temizliği esnasında kolaylık, pratiklik ve zaman tasarrufu sağlar. Xolo imzası taşıyan yüz temizleme cihazları arasında her cilt tipine ve ihtiyacına uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Siz de tercihinizi Xolo yüz temizleme cihazı seçeneklerinden yana yapın, tertemiz ve sağlıklı cildinizin tadını çıkarın! 

Xolo Yüz Temizleme Cihazları ile Tertemiz Ciltler

Xolo imzası taşıyan yüz temizleme cihazlarının tümünü yüzünüze ve boynunuza uygulayabilirsiniz. Yüz temizleme cihazlarının büyük çoğunluğu titreşimli özellikte olduğu için, bu cihazları kullanarak cildinizi arındırmanın yanı sıra yüzünüze masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırabilirsiniz. Sonik titreşim teknolojisi ile hazırlanan cihazlar, cildinizi yıpratmadan ya da yormadan temizlemenize olanak tanır. Xolo yüz temizleme cihazı çeşitleri arasında pil ya da güç kablosuyla çalışan seçenekler bulabilirsiniz. Roller olarak tanımlanan titreşimsiz cihazlar ise, masaj aparatlarında bulunan doğal taşlar yardımıyla cildinizi rahatlatmanıza ve teninizin elastikiyetini korumanıza yardımcı olur. Bu cihazlar yardımıyla yüzünüze düzenli aralıklarla masaj yaparak cildinizdeki kan dolaşımını artırabilir, kaslarınızın gerginliğini azaltarak gözeneklerinizin sıkılaşmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Xolo Yüz Temizleme Cihazı Çeşitleri Ne İşe Yarar?

 • Xolo yüz temizleme cihazları ile kullandığınız cilt temizleyici ürünlerden daha kolay verim alabilir, bakım ürünlerinin cildinizde yer alan gözeneklere derinlemesine nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz.
 • Xolo yüz temizleme cihazlarının cildinize uyguladığı titreşim, yüzünüzdeki kan dolaşımını hızlandırarak hücre yenilenmesi sürecini daha verimli kılar.
 • Markanın yüz temizleme cihazı seçenekleri, pütürlü yapıları ve titreşim özellikleri sayesinde ciltte peeling etkisi gösterir. Bu sayede cildinizdeki ölü hücreleri kolaylıkla arındırabilir, yenilenmiş bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.
 • Yüz temizleme cihazları, günlük uyguladığınız cilt bakım rutininizde size zamandan ve efordan kazandırır. Zahmetsizce cildinizi tüm kir, yağ, makyaj ve ter kalıntılarından arındırabilirsiniz.
 • Markanın yüz temizleme cihazları gözeneklerinizi derinlemesine arındırdığı için cildinizin doğal yağ ve nem dengesini rahatlıkla koruyabilir, gözenek görünümü ile mücadele edebilirsiniz. 

Neden Xolo Yüz Temizleme Cihazı?

Xolo yüz temizleme cihazı çeşitlerinin tümünü kolaylıkla çantanızda taşıyabilir, tüm seyahatlerde ve tatillerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yüz temizleme cihazlarının özel tasarımları, size cihazınızı hijyenik bir şekilde kullanma ve muhafaza etme konusunda pratiklik sağlar. Su geçirmez özellikteki cihazlarınızı her kullanımdan sonra rahatlıkla yıkayabilir, farklı başlık seçenekleri bulunan ürünlerin başlıklarını cihazdan çıkararak dezenfekte edebilirsiniz. Xolo yüz temizleme cihazları her cilt tipi ve yapısına sahip kullanıcıya uygun şekilde tasarlanır. Ürünleri banyo esnasında da kullanabilir, dilediğiniz titreşim düzeyine ayarlayarak yüzünüzün farklı bölgelerine uygulayabilirsiniz. 

Titreşimli Xolo Yüz Temizleme Cihazları Nasıl Kullanılır?

Markanın titreşimli yüz temizleme cihazlarını kullanırken cihazın yüzünüze temas eden bölümünü hafifçe ıslatmanız yeterlidir. Daha sonra yüzünüze dilediğiniz cilt temizleme ürününü uygulayabilir ve cihazınızı dilediğiniz titreşim düzeyinde ayarlayabilirsiniz. Yüz temizleme cihazını cildinize hafifçe bastırmanız, yüz temizleyici ürünlerin gözeneklerinize derinlemesine nüfuz edebilmesi için yeterli olacaktır. Yaklaşık 3-5 dakika boyunca tüm yüzünüze ve boynunuza titreşim uygulayabilir, daha sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayarak tüm temizleyici üründen arındırabilirsiniz.

Xolo yüz temizleme cihazı çeşitleri titreşimli özellikleri ile cildinize doğal bir peeling etkisi uyguladığı için, bu cihazları kullandığınız süre zarfı boyunca peeling ürünlerini kullanmaktan kaçınmanızda fayda vardır. Özellikle cildiniz hassas veya kuruysa yüz temizleme cihazlarını haftada en fazla 4 kez kullanmanız tavsiye edilir. Ayrıca yüz temizleme cihazı kullandıktan sonra cildinizi derinlemesine nemlendirmeniz büyük önem taşır. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Xolo Yüz Temizleme Cihazı

51 ürün var
 1. Özel Listeler
 2. Markalar A-Z
  1. Xolo Yüz Temizleme Cihazı
  2. Loreal Paris Yüz Temizleme Cihazı
  3. Nivea Yüz Temizleme Cihazı
  4. Avon Yüz Temizleme Cihazı
  5. Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı
  6. Yukka Yüz Temizleme Cihazı
  7. ZGTS Yüz Temizleme Cihazı
  8. Buyfun Yüz Temizleme Cihazı
  9. Forever Yüz Temizleme Cihazı
  10. Foreo Yüz Temizleme Cihazı
  11. Ocean Yüz Temizleme Cihazı
  12. Lusso Cosmetic Yüz Temizleme Cihazı
  13. Dr. Pen Yüz Temizleme Cihazı
  14. Dermacild Yüz Temizleme Cihazı
  15. Qniay Yüz Temizleme Cihazı
  16. Mobee Yüz Temizleme Cihazı
  17. Dopagu Yüz Temizleme Cihazı
  18. Jellian Yüz Temizleme Cihazı
  19. Schulzz Yüz Temizleme Cihazı
  20. Pudra Shine Yüz Temizleme Cihazı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
 6. Satıcı
 • Marka Xolo
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010885/80268078/xolo
Başa dön