ARA
Loading interface...
Loading interface...
Yağ Ölçer Kaliper

Yağ Ölçer Kaliper

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012170/26012176
Yağ Ölçer Kaliper

PLASTİK YAĞ ÖLÇÜM KALİPERİ İLE YAĞ ORANINIZI EN DOĞRU VE EN KOLAY ŞEKİLDE ÖLÇÜN. 

ÖNEMLİ OLAN YAĞ ORANINIZDIR. BU KÜÇÜK ALET SAYESİNDE YAĞ ORANINIZDAKİ DEĞİŞİMLERİ KOLAYLIKLA TAKİP EDEBİLİR, DİYET VE SPOR PROGRAMINIZI ŞEKİLLENDİREBİLİRSİNİZ.

YAĞ ÖLÇER KALİPER İLE VÜCUDUNUZUN 9 FARKLI YERİNDEN YAĞ ORANINIZI ÖLÇEBİLİRSİNİZ.

Biceps Deri Kıvrım Ölçümü: Ölçüm, biceps kasının anteriorel olarak en fazla çıkıntı yaptığı bölgede, dirsek çukuru ile akromion çizgisi üzerindeki noktadan, ayakta, kollar serbestçe bırakılmış ve hafif anterior durumda iken dikey katlanarak alınmıştır.
Triceps Deri Kıvrımı Ölçümü: Acromion ile olecrenon arasındaki orta noktadan, ayakta kolları yanlara serbestçe sarkıtılmış durumda, belirlenen noktadan katlanarak alınır.
Subscapular Deri Kıvrımı Ölçümü: Scapulanın inferior açısının altından 45 derece diagonal olarak, ayakta, kollar serbestçe bırakılmış pozisyonda ölçüm alınır. Bedenin arka bölümünün deri altı yağ dokusu ve ve deri kalınlığının ölçüsüdür.
Suprailiac Deri Kıvrımı Ölçümü: Midaksiller eksende, iliak krestin üstünden 45 derece diagonal olarak, ayaklar birleşik ve beden dik durumda iken ölçüm alınır.
Abdominal Deri Kıvrımı Ölçümü: Umbilicus?un yaklaşık olarak 3 cm sol tarafından ve 1 cm kadar orta noktasının altından yatay olarak alınır.
Midaksillar Deri Kıvrımı Ölçümü: Koltukaltı çizgisi üzerinde xipsi-sternal nokta seviyesinden yatay olarak, dik duruşta, ölçüm alınan taraftaki kol bükülü ve yere paralel olacak şekilde alınır.
Önkol Deri Kıvrımı Ölçümü: Omuz ve kollar serbest bir pozisyonda, önkolun maksimal bölgesinden, kolun arka-orta çizgisi üzerinden alınır.
Uyluk Deri Kıvrımı Ölçümü: Uyluğun anterior yüzeyinden, yaklaşık olarak orta noktadan, dikey olarak alınmıştır. Orta nokta, inguinal katlantı ile patellanın üst kenarı arasındaki mesafenin orta noktası olarak alınır.
Calf Deri Kıvrım Ölçümü:

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön