Aerocool
Aerocool GT Black Advanced Edition 500W USB 3.0 SSD Ready Mid-Tower Oyuncu Kasası (AE-GTA-500)

Aerocool GT Black Advanced Edition 500W USB 3.0 SSD Ready Mid-Tower Oyuncu Kasası (AE-GTA-500)

Aerocool
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Kaliteli ve Kullanışlı. (01.02.2016)
Çok ucuz olmayan fakat Fiyat/Performans açısından üst seviyede olması, içerisinde gene 500 W power suplyninde orta / orta üst sınıf bir bilgisayar topladığınızda mükemmel destek vermesi, hem ön kısmında bulunan kırmızı led aydınlatmalı fanın yanı sıra 2 adet daha fanın bulunması ile ısınma problemini ortadan kaldırıyor. USP 3.0 desteği ise cabası. Ekran kartı alanı gayet geniş ve yeterli. Kutu içinde kurulum vida ekipmanları ve güç kablosununda bulunması diğer bir artı. Yaklaşık olarak 1 aydır kullanmaktayım. Ses, ısı ve güç yönünde hiçbir sıkıntı yaşatmadı. Kasa için çok yüksek bütçem yok ama kaliteli ve ileriye döük bir sistem toplamak istiyorum diyorsanız tam size göre. :D devamını göster devamını gizle
DSACategoryId/2147483646/8/1013

Aerocool GT Black Advanced Edition 500W USB 3.0 SSD Ready Mid-Tower Oyuncu Kasası (AE-GTA-500)

Aerocool GT Advance Black Edition 500W, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, 2x12cm Fanlı, SSD Ready Mid-Tower Siyah Oyuncu Kasası
500W Güç Kaynağı, Fantastik Görünümü, Mükemmel Boyutları, SSD Desteği, USB 3.0 Bağlantısı ve 2x12cm fana sahip Aerocool GT Advance, Yarışa Hazır!

GT Black Edition ile Yarışa Hazırlanın!
Gücünüze güç katan donanımlara maksimum desteği en kompakt alanda sunmak için geliştirilen Aerocool GT Advance Black Edition, 500W Güç Kaynağı, USB3.0 desteği, 4 kırmızı ledli fantastik görünümü, 40 cm VGA derinliği, 1x12cm kırmızı ledli fanı ve 1x 12cm egzoz fanı, 2.5" SSD desteği, kablo yönetim sistemi ve tamamen siyah boyalı iç yapısı ile oyunculara yeni nesil bilgisayar deneyimini yaşatmak için tasarlanmıştır.

High Power 500W Güç Kaynağı ile Sisteminiz Tam Güç
Güç kaynağı konusunda dünyanın lider firması olan High Power'ın 3xSATA, 3xIDE ve 6Pin PCI-Express çıkışa sahip 500W güç kaynağı sisteminizin tam güçle çalışmasını sağlayacak. Dört çekirdekli işlemcileri, ATI Radeon HD 7950 veya Nvidia GTX 660Ti gibi yüksek performanslı ekran kartlarını içeren oyun sistemlerini High Power 500W güç kaynağıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. 12cm termal kontrollü fana sahip High Power 500W güç kaynağı, aktif PFC özelliği sayesinde reaktif güç dengesizliklerini %99 oranında engeller. Ayrıca sahip olduğu Aşırı Güç (OPP), Aşırı Voltaj (OVP), Düşük Voltaj (UVP) ve Kısa Devre (SC) koruma modülleriyle kasanızı maksimum seviyede koruyacaksınız.

Orta Bölümde 19 Pin USB3.0 Bağlantı Noktası
19 pin USB3.0 bağlantı noktasıyla yeni nesil hızlı bağlantıyı destekleyen GT Black Edition, fantastik görünümü ve mükemmel boyutlarıyla hem masaüstünüzde hem de masanızın alt bölümünde kendine yer bulacaktır. Hangi konumda kullanırsanız kullanın USB 3.0 yeni nesil hızlı bağlantı, kulaklık ve mikrofon çıkışları her zaman ulaşabileceğiniz seviyede olacaktır.

Daha Fazla Hız mı Gerekiyor!: 2.5" SSD Desteği
En hızlı işlemci, en hızlı ekran kartı yada en hızlı bellekler size yeterince hız sağlayamıyor mu? Daha hızlı bir bilgisayar deneyimi için 550MB /sn hızlara ulaşan Team Dark L3 gibi SSD diskleri GT Black Edition kasanızda kullanın ve süper hızlı bilgisayar deneyimine geçiş yapın!

Tüm Disk Boyutlarına Uygun Tasarım
Aerocool GT Advance Black Edition, 1x 2.5", 3x 3.5" ve 2x 5.25" sürücü yuvaları ile tüm sürücülerinize destek sağlamaktadır. Kasanızda ister optik sürücü kullanın, ister maksimum depolama kapasitesine ulaşın yada SSD desteği ile performansın zirvesine oynayın. Her türlü donanım ile maksimum performans Aerocool GT Advance Black Edition'da!

40 cm Ekran Kartı Derinliği

Yepyeni bir tasarımla oyuncu ihtiyaçları gözönünde bulundurularak hazırlanan Aerocool GT Advance günümüzün uzun kartlarına destek
sağlayabilmek için 40cm ekran kartı derinliğine sahiptir.
 


158mm İşlemci Soğutucu Desteği ve Montaj Boşluğu
Performanslı işlemci soğutucularının montajı için Aerocool GT Advance Black Edition, 158mm işlemci soğutucu desteğine sahiptir. Bu sayede Akasa Venom Atto, Silverstone Nitrogon NT06-Pro gibi işlemci soğutucularını sisteminizde kullanabilir ve üst seviye soğutma performansına geçiş yapabilirsiniz. Sisteminize sonradan işlemci soğutucusu eklemek isterseniz kasanızda bulunan işlemci montaj boşluğu ile anakartınızı sökmeden montaj imkanına kavuşabilirsiniz.

Alta Konumlandırılmış, Toz Filtreli PSU Montaj Alanı

Aerocool GT Advance'da, hem daha iyi hava akışı hem de geniş alan sağlamak için güç kaynağı yuvası kasanın altına konumlandırılmıştır. Güç kaynağınızı toza karşı korumak için çıkarılabilir ve yıkanabilir toz filtresi de kasanın alt kısmında bulunmaktadır.
 

3x Fan Yuvası : Maksimum Serinlik

Oyuncu sistemlerinin en önemli sorunu olan sıcağa karşı Aerocool GT Advance Black Edition'da toplam 3 adet fan yuvası bulunur. 1x12cm kırmızı ledli ön fan, 1x12cm egzoz fan takılı olarak gelen Aerocool GT Advance kasanızın filtreli ön mesh panelinden aldığı taze havayı donanımlarınız üzerinden geçirerek egzoz fan yardımıyla dışarı atar böylece kasanızda yeterli hava akışı sağlanmış olur.

Filtreli Mesh Ön Panel
Şık bir görüntü ve etkili hava girişi için ön panelde toz filtreli metal ızgaraya yer verilmiştir. Toz filtresi sayesinde donanımlarınıza maksimum hava akışı sağlarken tozdan uzak etkileyici görünümü koruyabilirsiniz.

Sisteminizin Kalbindeki Fırtına
Üstün soğutma performansını yakalamak için GT Advance Black Edition'in yan kapağında bulunan fan yuvasına 1 x 12/14cm fan takabilirsiniz. Bu sayede donanımlarınızın tam kalbinde fırtına etkisi yaratabilirsiniz. Aerocool GT Advance ile tam uyumlu Shark serisi (AE-CFSH140R) 14cm fanlar kullanarak görselliği ve yüksek soğutma performansını bir arada yakalayabilirsiniz.


Özel Kablo Kanalları: Kablo Karışıklığına Elveda!
Kasanızdaki etkili havalandırmayı önleyen ve göze hoş gelmeyen bir görüntü ortaya çıkaran kasa içi kablolarınızı ortadan kaldırmak için Aerocool GT Black Edition'da kolay kablo yönetimi için özel hazırlanmış kablo boşlukları kullanılmıştır. Bunlar sayesinde etkili kablo yönetimi yapabilir, kasanızı daha şık ve sağlıklı havalandırmaya sahip bir hale dönüştürebilirsiniz.

Vidasız 2 x 5.25" Dış Yuva Tasarımı

GT Advance, daha kolay bir 5.25" sürücü montajı için tak - çıkart yapıdaki 5.25" sürücü kapakları ve vidasız kilit mekanizmalı 5.25" sürücü yuvalarına sahiptir.
 

Sıvı Soğutmaya Hazır

Aerocool GT Advance, kasasında sıvı soğutmayı düşünen kullanıcıları unutmadı. Arka tarafa konumlandırılmış hortum çıkışları ile dilediğiniz zaman sıvı soğutmaya geçebilirsiniz.
 


Ateş Kırmızısı 4X Led: Canavara Yol Açın!

Ön panelde 4X ateş kırmızısı led ışığa sahip Aerocool GT Advance etkileyici görünümüyle fark yaratan bir tasarımın ürünüdür. Güçlü donanımlara sahip sisteminiz karanlıkta bir canavara dönüşsün.

Tüm Bileşenleriniz İçin Yeterli Çıkış Sayısı
500W güç kaynağına sahip Aerocool GT Black, 1 x PCI-Express ekran kartı ve 3 x SATA güç çıkışı başta olmak üzere tüm bileşenleriniz için yeterli çıkış bulunmaktadır. Üstelik Highpower güç kaynağı sahip olduğu 20+4-pin güç bağlantısı ile hem eski 20-pin güç girişli hem de yeni nesil 24-pin güç girişli anakartlarda kullanılabilir.


Teknik Özellikler

 

 • Sınıf: Mid-Tower

 • Desteklediği Anakart: ATX & Micro-ATX

 • Renk: İç ve Dış Tamamen Siyah

 • Kasa Boyutları: 405(Y) x 180(G) x 400(D)

 • Yuvalar: 2 adet 5.25" (Dış), 3 adet 3.5" veya 2 adet 3.5" ,1 adet 2.5" sürücü yuvası (İç) / 7 adet PCI Yuvası

 • G/Ç Yuvaları: 1x USB 3.0 / 1x USB 2.0 / Mikrofon ve Kulaklık (AC97 & HD audio)

 • Fan Yuvaları:
        
  Ön Panel : 1x 12cm fan yuvası (Kırmızı ledli fan takılı)
         Yan Panel : 1x 12 / 14cm fan yuvası

         Arka Panel: 1x 12cm fan yuvası (Fan takılı)

 • Malzeme: 0.5mm SECC Çelik

 • Güç Kaynağı Yeri: Altta

 • Max. Ekran Kartı Derinliği: 400mm

 • Max. İşlemci Soğutucu Yüksekliği: 158mm
   

  Güç Kaynağı Teknik Özellikler
   

  • Güç Kaynağı: High Power 500W aktif-PFC güç kaynağı
  • Güç Değeri: 500W
  • Aktif PFC: Var (max. %99)
  • Max. Çıkış Değerleri: 12V1: 18A , 12V2: 17A , +5V: 21A , +3.3V: 22A
  • Güç Çıkışlar : 3 x SATA, 3 x IDE , 1 x 6pin PCI-Ex, 1 x 20+4Pin, 1 x 4pin, 1 x Floppy

  • Aşırı Voltaj, Aşırı Güç, Düşük Voltaj, Kısa Devre Korumaları


  Ürün Kodu:
  AE-GTA-500

  Aerocool Hakkında
  2001 yılında gelişmiş soğutma ve kasa ürünleri üretmek amacıyla kurulan AeroCool, ön panelde büyük türbin tipi fan bulunan AeroEngine serisiyle ün yapmıştır. 2009 yılında lanse ettiği PGS serisi oyuncu kasaları ile Türkiye pazarında önemli bir yer edinmiştir. 2011 yılında pazara sunduğu Big Tower segmentindeki Xpredator kasa serisi ile modcuların gönlünü fetheden Aerocool; kasa, güç kaynağı, mouse, mouse pad, kulaklık ürünlerinden oluşan Strike X ürün ailesini oyuncuların beğenisine sunmuştur.

Kasa Tipi Midi Tower Kasa
Oyuncular İçin Var
Power Supply 500 W
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD304263
Aerocool GT Black Advanced Edition 500W USB 3.0 SSD Ready Mid-Tower Oyuncu Kasası (AE-GTA-500) Yorumları
Tüm yorumları gör (8)
 • Güzel kasa

  Güzel kasa, soğutma olarak da güzel. Fakat öndeki fan ses yapıyor, biraz baktım ama sürttüğü bir şey de yok. Ondan ötürü o fanı bağlamadım. İki fan da açık çalışsa daha iyi bir sirkülasyon sağlar ama şuan da yeterli.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • beklentileri karşılıyor

  kasa görüntüsü hoş önde ve arkada toplam 2 adet 12cm fanı var fanlar sessiz.güç kablosu ingiltere uyumlu çevirici lazım.kasanın yanında fan yok ama yeri var 12-14 cmlik fanlar için.önde 1 adet usb 3.0 1 adet usb 2.0 var.ben gtx960 taktım güç olarak hiçbir sıkıntı yok. benim için tek eksi yanı hdd ışığının olmaması.

  MİLAS - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kaliteli ve Kullanışlı.

  Çok ucuz olmayan fakat Fiyat/Performans açısından üst seviyede olması, içerisinde gene 500 W power suplyninde orta / orta üst sınıf bir bilgisayar topladığınızda mükemmel destek vermesi, hem ön kısmında bulunan kırmızı led aydınlatmalı fanın yanı sıra 2 adet daha fanın bulunması ile ısınma problemini ortadan kaldırıyor. USP 3.0 desteği ise cabası. Ekran kartı alanı gayet geniş ve yeterli. Kutu içinde kurulum vida ekipmanları ve güç kablosununda bulunması diğer bir artı. Yaklaşık olarak 1 aydır kullanmaktayım. Ses, ısı ve güç yönünde hiçbir sıkıntı yaşatmadı. Kasa için çok yüksek bütçem yok ama kaliteli ve ileriye döük bir sistem toplamak istiyorum diyorsanız tam size göre. :D

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (1)

 • Süper

  Ürünü almadan önce endiselerim vardi guvenemiyordum bu siteye ama aldim iyiki almisim cok guzel bi ürün herkese öneriyorum fiyat olarakta iyi

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (1)

 • fena değil

  arkadaşlar kasa göze hoş gözüküyor ama abartılacak şekilde aman aman birşeyde değil. soğutması güzel tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (9)

 • gayet güzel

  kaliteli ve gayet şık tavsiye ederim

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (1)

 • onerilir

  eger kendinize oyun icin pc toplamaya niyetiniz varsa kesinlikle kacirmayin. psu yeterli ve kasanin altinda yani anakarta hdd ye ve diger bilesenlere kabloyu baglamaniz rahat oluyor. ayrica islemcinin oraya konulan fan gercekten tam ise yariyor. ben akasanin cpu fanini kullaniyorum. buyuk bi fan olduğu halde cuk diye oturuyor. bence kacirilmicak bi kasa. indirimde aldim.

  - Düzce - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (3)

 • Kesinlikle ve kesinlike mükemmel!

  Arkadaşlar emin olun profesyonel bir oyuncu olarak söylüyorum bu kasa inanılmaz sağlam ve fiyatını son kuruşuna kadar hak ediyor. Gerek dış görüntüsü gerek kalitesi gerçekten verdiğim para sonuna kadar helal olsun. 7850 Dual-x gibi büyük bi kartla kullanıyorum en ufak sorun yok aynı boyda 2 kart daha alabilecek kadar büyük bir kasa. Malzemesi kaliteli ve duruşu çok iyi buradan göründüğünün 10 katı daha şık duruyor emin olun. En önemliside o kadar iyi soğuyor ki ayağımı kasanın yanına bırakırım 17 yıldır her oturdugumda ilk defa ayağımın neredeyse soğuktan donacağına şahit oldum inanılmaz iyi hava alıyor ve üflüyor çok iyi kasa

  - Elazığ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (44) Hayır (8)

 • Tüm yorumları gör (8)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.

Bilgisayar Kasası Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

BAŞA DÖN