Bioderma Nemlendirici Krem

Cildin ihtiyacı olan en önemli unsurlardan bir tanesi cildin nemli kalmasıdır. Cildin nemli olması meydana gelebilecek cilt problemlerinin giderilmesinde büyük oranda etkilidir. Özellikle kuru ciltlerde meydana gelen cilt problemleri kısa süre içerisinde tedavi edilmediği takdirde daha büyük cilt sorunlarına neden olabilir. Bioderma markası, eski dönemlerden bugüne dek cilt hususunda kendini geliştirmiş bir marka haline gelmiştir. Üretmiş olduğu tüm ürünlerde cilt dostu materyaller kullanarak cildin hassas bariyerine zarar vermeden cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini cildinize kazandırır. Her yaştan kişinin rahatlıkla kullanabileceği Bioderma nemlendirici krem, herkesin cildine hitap eden binlerce çeşidi ile satışa sunulur. Cildinizin ihtiyacı olan ürünleri satın alırken dikkat edilecek en önemli hususlardan bir tanesi cilt tipiniz ile uyumlu ürünleri tercih etmenizdir. Örnek olarak gösterilecek olur ise; kuru bir cilt yapısına sahipseniz cildinizin gün içerisinde nemlendirilmesi şarttır. Kuru ciltlerin günlük rutin nemlendirmeleri yapılmadığı takdirde cildin PH dengesi bozularak lekelenme ve cildin çeşitli noktalarında kırışıklık meydana gelebilir. Aynı zamanda cilt mat bir görünüme kavuşarak parlak görünümü giderek azalır. Bu gibi durumda kuru ciltler için özel olarak geliştirilen Bioderma nemlendirici kuru cilt ürünlerini tercih edebilirsiniz. 

Bioderma cilt ürünlerini temin ettikten sonra düzenli kullanıma dikkat etmeniz en önemli unsurlar arasında yer alır. Özellikle nemlendirici kremler gün içerisinde birkaç defa kullanılması gereken ürünlerdir. Bu nedenle her sabah, her akşam ve gün arasında mutlaka kuru cildinizi nemlendirmeniz şarttır. Kısa süreli ve düzenli kullanım sonucunda cildinizdeki gözle görülür değişimi kolaylıkla fark ederek hayallerinizdeki cilt yapısına kavuşabilirsiniz. 

Bioderma Cilt Ürünleri

Genç, yetişkin, çocuk fark etmeksizin temiz içeriği ile en çok tercih edilen ürünler arasında Bioderma markası gelir. Özellikle yeni doğan bebeklerin cilt yapısı oldukça kuru olmasından dolayı nemlendirici krem ile desteklenmesi şarttır. Bioderma markası, bebeklerin cilt yapısı ile uyumlu olarak geliştirdiği Bioderma nemlendirici krem ile bebeklerin cildi daha sağlıklı bir görünüme kavuşur. Birbirinden farklı çeşitleri ile herkese hitap eden Bioderma cilt ürünleri şu şekildedir;

Bioderma Jel Krem

Bioderma markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında Bioderma jel krem ilk sıralarda yerini alır. Bioderma jel krem, çok kuru ciltler için tavsiye edilen bir üründür. Özellikle cilt kuruluğundan kaynaklı ciltte pul pul dökülmeler meydana geliyor ise jel krem kullanılması şarttır. Bioderma jel krem, ferahlatıcı etkisi ile gün içerisinde rahat etmenize olanak sağlar. Aynı zamanda kuruluktan kaynaklı olarak meydana gelen kaşıntı ve döküntüleri gidererek daha sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Jel kremlerin yapısı hafiftir. Hafif olması nedeniyle cilt üzerinde kolaylıkla emilir. Bebek, çocuk ve yetişkin kullanımları için uygun bir alternatiftir. Cildin kurumasına neden olan ana etkenlerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Ana hedefi sağlıklı cilt bariyerini koruma altına alarak cildin PH dengesini korumaktır. Sizler de cilt kuruluğunu gidermek ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmak isterseniz Bioderma nemlendirici kremler arasından cildiniz ile uyumlu olan kremi tercih edebilirsiniz.

Bioderma Nemlendirici Kuru Cilt

Bioderma nemlendirici kuru cilt kategorisinde atopiğe eğimli cilt tipleri için uygun olan nemlendirici kremler mevcuttur. Bu kremler cildin sağlığını uzun vadede koruyan bileşenleri içerir. Ekobiyolojiye uygun olarak formüle edilen nemlendirici kremler, cildi derinlemesine nemlendirerek kısa süre içerisinde kuruluğun yok olmasına olanak sağlar. Kuruluk sebebi ile meydana gelen cilt gerilmesi, döküntü ve kaşıntı problemlerinin önüne geçerek, ciltteki gerginlik hissinin yatıştırılmasını sağlar. Bioderma nemlendirici kremler içeriğinde bulunan gliserin içeriği ile cildin ekstra korunmasına destek olur. Ciltte besleyici etki yaratarak cildin daha sağlıklı olmasına olanak sağlar. Yumuşak ve kremsi dokusu sayesinde cilde nüfus eder etmez emilerek yapış yapış iz bırakmaz. Günlük yüz ve vücut kullanımları için uygun olan bu kremleri gün içerisinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Temiz içeriğe sahip olmasından dolayı gözenekleri tıkamaz ve ferahlamış bir his yaratır.

Bioderma Atoderm Nemlendirici Krem

Bioderma atoderm nemlendirici krem 200 ml en çok tercih edilen kremler arasında yerini alır. Uzun dönem kullanıma uygun olan bu krem, yumuşak dokusu ile cildi tahriş etmeden sorunsuz bir kullanım sunar. Yoğun nemlendirici etkisi ile cildinize gereken hassaslığı kazandıran Bioderma atoderm nemlendirici krem, her cilt tipine uygun olmakla birlikte hassas yapılı ciltlerin tercihidir. Ultra besleyici ve koruyucu olan bu kremleri dilerseniz tüm vücut içinde kullanabilirsiniz. Bioderma atoderm nemlendirici krem, 24 saat boyunca cildi nemlendirerek kurumasını engeller. Aynı zamanda içeriğinde bulunan omega 3, 6 ve 9 sayesinde güçlü bir cilt bariyerinin oluşmasını sağlayarak dışarıdan cilde tahribat verecek tüm sebepleri ortadan kaldırır. İlk kullanımdan itibaren ciltte bırakmış olduğu yumuşak his kolaylıkla fark edilir. Pratik, kolay ve kaliteli ambalajı ile dilediğiniz tüm noktalara rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Hassas bir cilt yapısına sahipseniz güvenilir içeriği bulunan ve uzmanlar tarafından da tavsiye edilen Bioderma atoderm nemlendirici kremi tercih edebilirsiniz. Farklı boyutları ile herkesin ihtiyacına cevap veren bu nemlendirici kremleri ister 200 ml, isterseniz de 500 ml olarak tercih ederek uzun süreli kullanabilirsiniz.

Bioderma Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Krem

Kuru ciltler kadar yağlı ciltlerinde günlük bakımlarının aksatılmaması şarttır. Normal PH seviyesinden daha yağlı olan cildin fazla yağı tedavi edilmediği takdirde ciltte sivilce ve siyah nokta gibi problemler oluşmaya başlayabilir. Bioderma nemlendirici krem yağlı cilt seçenekleri sayesinde cildinizdeki fazla yağdan kısa süre içerisinde kurtulabilir ve daha sağlıklı bir cilt yapısına kavuşabilirsiniz. Karma ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen Bioderma yağlı cilt nemlendirici krem, cilt üzerinde fazla yağ ve sebum üretimini düzenler ve cildin fazla yağdan arınmasına destek olur. Yağlı ciltlerde meydana gelen parlama ve gözenekli cilt yapısı düzenli kullanım sonucunda ortadan kalkarak cildin pürüzsüz görünmesine olanak sağlar. Sivilce, siyah nokta gibi cilt bariyerini zedeleyen lekelenmeler için Bioderma nemlendirici jel krem, günlük bakım rutininin olmazsa olmaz parçasıdır. Dilerseniz hem temizleme jeli, hem de nemlendirici krem satın alarak cildinizi derinlemesine temizleyebilir ve mevcut aknelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bioderma nemlendirici krem 500 ml boyutları ile satın alarak uzun süreli kullanabilirsiniz. Yoğun bir kıvama sahip olmasından dolayı az miktar uygulasanız dahi pozitif etki yaratarak uzun bir dönem bu kremi kullanabilirsiniz.

Bioderma Nemlendirici Kremlerin Cilde Faydaları Nelerdir?

Hemen hemen herkes cildinin parlak, pürüzsüz ve kusursuz görünmesini ister. Bu nedenle cilt üzerinde yer alan problemlerin giderilmesi için cilt tipine uygun krem, yıkama jeli ve benzeri birçok ürün alternatiflerinden yararlanır. Bioderma markası, geçmişten bugüne dek kişisel bakımda adından sıkça söz edilen markalar arasında yer alır. Üretmiş olduğu tüm ürünlerde ciddi bir başarı yakalayan Bioderma markası, cildin ihtiyacı olan nemi, esnekliği ve yumuşaklığı cilde kazandırarak hayallerinizdeki cilde sahip olmanıza olanak sağlar. Her cilt tipi için farklı içerikler ile üretilen nemlendirici kremler; kuru, çok kuru ve yoğun cilt tipi olarak farklı gruplara ayrılır. Her cildin yapısı birbirinden farklı olmasından dolayı cilt bariyerini koruyacak içerikler ile üretilir. Cilt, vücudun en hassas noktalar arasında bulunur. İklim değişikliği, soğuk ve sıcak gibi unsurlar cildin etkilenmesine neden olur. Soğuk ve sıcaklık değişimleri bazı ciltlerde kuruluğa neden olurken, bazı ciltlerde ise aşırı yağlanma durumları meydana gelebilir. Değişikliğe uğrayan cildin cilt bariyeri savunmasız hale gelerek cilt üzerinde pek çok reaksiyona neden olabilir. Bu gibi durumlarda cildiniz için en doğru temizleme ve bakım ürünlerinin kullanılması gerekir. Bioderma normal ciltler için nemlendirici kremler, yağlı ciltler için nemlendirici kremler ve kuru ciltler için nemlendirici kremler şeklinde farklı kategorilerde temizleme ürünlerine sahiptir. Faydaları saymakla bitmeyen nemlendirici kremlerin faydaları şu şekildedir;

  • Nemlendirici kremler cildi dış etkenlerden korur.
  • Nemlendirici kremler cildin dış etkenlere karşı savunmasını geliştirerek pürüzsüz bir cilde sahip olunmasını sağlar.
  • Pürüzsüz bir cilde sahip olmanın önemli rotalarından bir tanesi doğru nemlendirici kullanımıdır.
  • Düzenli olarak nemlendirici kullanımı sonucunda ciltte meydana gelebilecek potansiyel kırışıklık, lekelenmelerin önüne geçilerek sorunsuz bir cildin oluşturulması sağlanır.
  • Her gün sabah, akşam ve gün arası nemlendirilen cilt oldukça esnek bir yapı haline gelerek daha canlı ve genç bir görünüme sahip olur. 
  • Bioderma krem çeşitleri, cilt ile uyumlu nemlendiricileri içermesinden dolayı rahatlıkla kullanılabilir. 

Sizler de cildinizin hassasiyetini korumak, daha canlı, daha dinç bir cilde kavuşmak için Bioderma nemlendirici kremleri tercih edebilirsiniz.

Bioderma Nemlendirici Krem Fiyatları

Cildin nemlendirilmesinde olumlu etkileri olan Bioderma markası, rutin cilt bakımları hususunda en çok tercih edilen markalar arasındadır. Bu denli tercih edilmesinin yanı sıra cildi için düzenli olarak bir rutin oluşturmak isteyen kişiler Bioderma nemlendirici krem fiyatları araştırması yaparak bütçesine uygun ürünleri tercih eder. Bioderma nemlendirici fiyatı, tercih etmiş olduğunuz ürüne, ürünün boyutuna göre değişkenlik gösterir. 200 ml olarak satışa sunulan nemlendirici krem ile 500 ml olarak satışa sunulan nemlendirici krem arasında fiyat farkı mevcuttur. Sizler dilerseniz kendi bütçenize uygun olan boyutları temin ederek cildinizin ihtiyacı olan bakım rutinini oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda online sitelerde yılın belirli zamanlarında oluşan indirimleri takip ederek daha uygun fiyatlara Bioderma nemlendirici kremleri satın alabilirsiniz.

Bioderma Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır?

Doğru bir cilt temizliği için her ne kadar doğru ürün seçimleri ilk sırada yer alsa da satın alınan ürünün doğru kullanımı bir diğer önemli unsurlar arasında yer alır. Bioderma nemlendirici kremi doğru kullanmak ve etkilerinden kısa süre içerisinde yararlanmak için kremi uygulamadan önce Bioderma yüz yıkama jeli ile cildinizi temizlemeniz gerekir. Dairesel uygulamalar ile cildinizi detaylı bir şekilde temizleyerek, su ile cildinizi yıkayınız. Durulama sonrasında Bioderma nemlendirici kremi cildinize direkt olarak uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrasında cildinizi yeniden yıkamanıza gerek kalmaz. Sabah ve akşam olmak üzere yüz yıkama jeli ile cildinizi temizleyerek nemlendirici kremi uygulayabilirsiniz. 

Bioderma Atoderm Hangi Cilt Yapısı İçin Uygundur?

Bioderma atoderm nemlendirici krem için en çok araştırılan konular arasında hangi cilt yapısına uygun olduğu yer alır. Atoderm nemlendirici kremler, cilt yapısı hassas kişiler için uygundur. Bebek, çocuk ve yetişkin kullanımları için uygun olan bu krem özellikle cildi çok kuru olan kişilere tavsiye edilir. Kuru, hassas cilt yapısına sahipseniz Bioderma atoderm nemlendirici kremi satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde cildinizdeki kuru görünüm ortadan kalkarak daha fresh bir görünüm ortaya çıkacaktır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bioderma Nemlendirici Kremler

106 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cilt Tipi
Toplam 37 / 106 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?