Takımlar

Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Çatal bıçak takımları, şık sofraların kilit parçalarındandır. Sofranızın zarafetini kaliteli ve zarif bir çatal bıçak kaşık takımı tamamlar. Sevdiklerinize en lezzetli yiyecekleri sunarken, servisinize çatal kaşık takımınız eşlik eder. Korkmaz, Aryıldız, Yetkin gibi markaların birbirinden farklı zevke ve keseye hitap eden ürünleri ile sevdiklerinizin hafızasına kazınacak sofralar hazırlayabilirsiniz.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Çatal kaşık bıçak takımları fiyatları tasarım, renk ve parça adedine bağlı olarak değişiklik gösterir. Paslanmaz çelikten, birinci sınıf işçilik ile üretilen takımlar sayesinde, günümüzün sofra modasını masanıza taşıyabilirsiniz. Modellerin arasında bulunan, saten kaplama kulplu çatal, bıçak takımları sofranıza şık bir hava verir. Kristal taşlı mutfak gereçleri ve puantiye saplı seçenekler de masaların zarafetini arttıran ürünler arasında yer alır.

Özel sandığı veya saklama kutusu sayesinde takımları hem koruyabilir hem de evinizde fazla yer kaplamadan, rahatça muhafaza edebilirsiniz.

Takımları çeyiziniz için ayırabilir, en özel misafirlerinizi ağırlarken kullanabilir veya gündelik kullanımlarınızda tercih edebilirsiniz.

Çocukların yemek yeme sevgisini ve sofra adabını geliştirmek için, çocuklara özel tasarlanan eğlenceli ikonların bulunduğu takımları kullanabilirsiniz.

Mutfağın olmazsa olmazı bambu kaşık setleri, askılıkları ile birlikte beğeninize sunulur. Siyah, bordo, yeşil, pembe ve turuncu gibi renkli kulp seçeneği bulunan çatal kaşık bıçak takımları ise mutfağınıza dinamik bir hava verir. Ayrıca kokteyl ve pasta setleri sayesinde, sunumlarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu yeni ve özel tasarımlardan oluşan takımları misafirlerinizin beğenisine sunabilirsiniz.

Evinizin ihtiyaçlarına göre seçim yapmanız önem taşır. Genellikle, ağırladığınız misafir sayısına da bağlı olarak, 6’dan 90’a kadar farklı parça adedine sahip takımlar arasından tercih yapabilirsiniz.

Geniş fiyat aralığı sayesinde, kesenize, zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir tercih yapma olanağı bulabilirsiniz. Bütün bu özellikleri göz önüne aldığınızda ister modern ister klasik çizgideki ürünlere dilediğiniz gibi sahip olabilirsiniz.

Çatal Kaşık Bıçak Takım Tavsiyeleri

Ailesine, dostlarına muhteşem sofralar hazırlamak, bu sofralarda keyif ve huzur ile yemek yemek herkesin hayalidir. Bu hayalinizi nasıl oluşturduğunuz ise, sizin kişisel zevkinizin bir aynasıdır.

Yemek takımınız ile benzer çizgiye sahip çatal kaşık bıçak takımları sofralarda daha uyumlu görünür. Örneğin, gümüş detaylara sahip yemek takımlarının yanında, kristal taş detaylardan oluşan çatal kaşık bıçak takımları, zevkinizi ön plana çıkaracak, sofranıza göz alıcı bir hava katacaktır. Kabartmalı detaylara sahip kulplu takımlar ise daha sade yemek takımları ile sofranıza zarafet getirecektir.

Altın renkte detaylara sahip olan bir yemek takımı ile ise daha sade ve zarif bir çatal bıçak takımı kullanabilirsiniz. Renkli ve eğlenceli kahvaltı tabaklarıyla, farklı temalara sahip ikonlu çay kaşıkları ve çatal bıçak takımları kullanmanız, hem misafirlerinizin iştahını açacak hem de güne mutlu başlamanızı sağlayacaktır.

Mutfağınızdaki eksiklerinize göre 30 parçalı bir takım tercih edebilirsiniz. Ya da daha kapsamlı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz parçaların bulunduğu 90 parçalı bir takım edinebilir, uzun ve kalabalık masalar hazırlayabilirsiniz.

Kaliteli Çatal Kaşık Bıçak Takımı Markaları

Mutfaklarda en sık görülen parçalar arasında çelik mutfak gereçleri vardır. Kaliteli çelikler, uzun yıllar paslanma yapmadan, mutfakta yerlerini korurlar. Kalitesiz çelik malzemelerinden yapılan ürünler ise kısa sürede kararır. Bu yüzden garanti belgesi bulunan, paslanmaz çelikten yapılan çatal bıçak takımları üreten markaları tercih etmeniz, mantıklı ve yerinde olacaktır.

Bu markalar arasında, her keseye uygun ve farklı sayıda takımları bulunanları kolaylıkla seçebilirsiniz. Kaliteli çatal bıçak üreten markaları tercih ettiğinizde güvenle sunum yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çatal Kaşık Bıçak ve Takımları

4131 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kişi Sayısı
Toplam 24 / 4131 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/235155/22231