Mutfağınızda kullanabileceğiniz ankastre ürünlerden olan Electrolux Ocak modelleriyle yemek hazırlamak için pratik bir yardımcıya sahip olursunuz. Tasarımlarıyla zarafet yaratan ve mutfağınızın daha modern bir görünüm kazanmasını sağlayan ocaklar birden fazla göze sahip oldukları için aynı anda farklı yemekleri hazırlayabilmenize olanak tanır. Rahatça ayarlanabilen ve ergonomik şekilde kavranabilen düğmeler aracılığıyla Electrolux marka ocağınızın gaz salınımını ayarlayarak ateşin yoğunluğunu belirleyebilirsiniz Otomatik ateşleme desteği sunan ocak çeşitleri çakmak yakmanıza gerek bırakmadan ateş elde etmenizi sağlar. Döküm ızgaralarıyla sıcağa karşı dayanıklılık kazanan ocaklar çıkarılabilir ızgara desteği sayesinde zaman içerisinde kirlenen ızgaraları silip temizleyebilmeniz için size yardım eder. Izgara demirlerini çıkararak ocak yüzeyine de rahatça erişip gerekli temizleme işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Electrolux Ocak modelleri gazla çalışan ürünlerin yanı sıra elektrikle çalışan ürünler de içerir. Elektrikli ocaklar doğal gaz bağlantısına ya da tüpe sahip olmadan da lezzetli yemekler yapabilmenize yardım eder. Dayanıklı cam yüzeye sahip ocak ürünleri parlak ve estetik görünümleriyle mutfağınıza şıklık katar.

Teknolojinin Yarattığı Pratik Özelliklerle Zaman Kazanın

  • Dokunmatik ateşleme özelliğine sahip Electrolux elektrikli ocak çeşitleri parmak hareketlerinizle gözlerin ısınmasını sağlayabilmenize olanak tanır.
  • Işıklı kontrol paneline sahip elektrikli ocaklar sayesinde ürününüzü kullanırken tuşları daha net şekilde görürsünüz.
  • Otomatik kapanma desteği bulunan güvenli ocaklar yemekleriniz taştığında sönen gözlerden gaz çıkışını keserek emniyetli bir kullanım yaşatır.
  • Dokunmatik kontrol teknolojisini kullanıcılarına yaşatan Electrolux Ocak modelleri sayesinde işitsel desteğe de kavuşarak mutfağınızda güvenilir bir yardımcı üründen destek alırsınız.
  • Cam ve seramik kaplamalı farklı modeller ısıya dayanıklı yapılarına ek olarak yüzeylerinin pratik şekilde silinebilmeleriyle de uzun ömürlü ve pratik bir kullanım yaşatır.

Kullanıcıları İçin Yemek Pişirmeyi Kolaylaştıran Ocaklar

Electrolux Ocak çeşitleri içerisindeki elektrikli modellerin gözleri ısındığında kırmızı bir renk kazandığı için hangi bölmenin kullanımda olduğunu net bir şekilde görebilmenizi sağlar. Zamanlayıcı fonksiyonu bulunan elektrikli ocaklar sayesinde pişirme süresini belirleyerek yemeklerinizin belirlenen süre içerisinde belirlenen sıcaklıkta pişirebilme imkânı elde edilir. Otomatik ısıtma özelliğini kullanarak ocağınızın gözlerini ideal seviyede ısıtarak yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Dur ve başla fonksiyonu aracılığıyla belirlediğiniz sıcaklık yüzeyini ılık ısı seviyesine indirip diğer işlerinizi hallederken ocağınızda taşma ya da yanma yaşanmasını önlersiniz. Tekrar ocağınızın başına gelip başla komutunu verdiğinizdeyse önceden belirlediğiniz ısıda pişirme işlemi devam eder. Electrolux elektrikli ocak ürünlerinde yer alan tuş kilidi özelliğinden yararlanarak belirlediğiniz ayarların istemsizce bozulmasını önleyebilirsiniz. Çocuk kilidi fonksiyonuyla ebeveynlere güven veren ocak modelleri tasarlayan Electrolux sayesinde kızınız veya oğlunuz yanlışlıkla ocağı çalıştıramaz.

Mutfağınızı Daha İşlevsel Hale Getiren Özellikler

Electrolux Ocak modelleri içerisinden sipariş edebileceğiniz kalın cam yüzeye sahip ürünler kırılma tehlikesine karşı dayanıklıdır. Döner kontrol düğmelerine sahip pratik ocaklar sayesinde gaz salınımını düşük seviyeden bir anda yüksek seviyeye çıkararak daha güçlü bir ateş desteği elde edebilirsiniz. Farklı boyutlara sahip ocak bekleriyle kahve fincanından çaydanlığa, tavadan tencereye kadar farklı ebatlardaki ürünlere uygun gözlerde pişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Electrolux Ocak çeşitlerinde kullanılan akıllı gaz emniyeti desteğiyle ateş desteği kesildiğinde bunu otomatik olarak algılayan ürününüz gazı otomatik olarak keserek olası tehlikeleri engeller. Bu özellik yardımıyla rüzgâr, taşma gibi sebeplerle ortaya çıkabilen ateş sönmesi durumuna karşı güvenli bir kullanım yaşarsınız. Akıllı enerji kullanımı desteği yarata  elektrikli ocaklarda bulunan zamanlayıcı özelliğini kullanırken belirlediğiniz zamandan biraz önce kapanan ilgili göz mevcut ısının yarattığı pişirme gücünü de kullanarak daha az enerjiyle verim sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Electrolux Ocak Fiyatları

17 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Yakıt Tipi
Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22026/electrolux