Mutfakların en zaruri gereçlerinden olan tencereler, üretildikleri malzemeye göre farklılık gösteriyor. Çelik, seramik ve granit olarak bulunabilen tencereler; yapışmaz yüzeyi, pişirme özellikleri, sağlıklı kullanımı gibi farklı özellikleri ile öne çıkıyor. Çelik tencereler dayanıklı tasarımları ile en fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Uzun süre kullanıma elverişli yapısı ile kolay yıpranmayan dayanıklı ürünler olarak öne çıkan çelik tencereler, sağlıklı kullanım açısında da tercih edilen ürünler olarak tanınıyor. Herhangi bir toksin madde içermediği için pişirme sırasında besinlerin sağlıklı pişmesini sağlayan çelik tencereler farklı marka seçenekleri ile bulunabiliyor.

Türkiye’de çelik tencere üreticisi olarak tanınan Emsan, birbirinden farklı çelik tencere çeşitlerini kullanıcıya sunuyor. Emsan çelik tencere modelleri arasında hacimleri değişen tekli tencereler, set halinde tencereler ve sos, karnıyarık gibi yemekleri pişirmek için özel hacimlere sahip tencereler bulunuyor. Tekli çelik tencereler arasında 6.5 litrelik küçük tencerelerden 17 litrelik derin tencerelere kadar birçok ürüne erişebilirsiniz. Geniş iç hacimleri ile kalabalık aileler için uygun olan derin tencereler dışında orta boy tasarıma sahip ürünlerde markanın tencereleri arasında yer alıyor. Sos tenceresi çeşitleri ise genellikle kapaksız tasarımı ve derin iç hacmi ile öne çıkan modeller oluyor. Yine farklı hacimlerde bulabileceğiniz sos tencereleri, tekli ergonomik sap tasarımı ile rahat bir şekilde kullanılabiliyor.

Emsan çelik tencereler arasında yer alan setler ise parça sayısı ile farklılık gösteriyor. Özellikle 18 parçalık çeyizlik setler tencerelerin yanı sıra çaydanlıktan cezve takımına kadar birçok parçayı içeriyor. Altı ve sekiz parçalık setler ise üç veya dört tencereden oluşuyor ve günlük kullanım için uygun tasarımlara sahip oluyor. Markanın tencere setlerinde renkli tasarıma sahip çelik tencerelerde yerini alıyor. Dış yüzeyleri, kırmızı, pembe veya siyah olarak kullanıcıya sunulan ürünler, tasarımsal olarak da estetik modeller olarak hanımların ilgisini çekiyor.

Emsan Çelik Tencere Fiyatları

Modelleri ve tasarımları değişen Emsan çelik tencere fiyatları da ürünlere paralel olarak değişiyor. Düdüklü tencereden cezve takımına kadar ihtiyaç duyulan tüm pişirme gereçlerini kapsayan 18 parçalı çeyizlik setler, fiyat açısından niteliğine uygun değerlerde satılıyor. Çok parçalı setlerde 17 ve daha az parça içeren ürünler ise fiyat açısından daha düşük değerlere sahip oluyor. Çeyiz setlerinin yanında dört tencereden oluşan setlerin ise fiyatları ürünlerin tasarımı ile paralel şekilleniyor. Şık ve estetik bir tasarıma sahip olan 8 parçalık tencere setlerinin fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Özellikle parça sayısı aynı olduğu için birbirine yakın fiyatlarla satılan ürünlerden mutfağınıza yakışacak en güzel modeli belirleyebilirsiniz. Genellikle fiyatları birbirine yakın olan tencere setleri arasında dış yüzeyi renkli ürünlere erişebilirsiniz. Üç tencereden oluşan setler ise daha az parça içerdiği için fiyat açısından kendi türüne uygun değerlerde alıcıya sunuluyor. Diğer modellerde olduğu gibi küçük fiyat farkları ile birbirinden ayrılan modellerin tasarımları da farklılık gösterebiliyor.

Emsan çelik tencere çeşitleri arasında tek satılan ürünler fiyatları ise ürünlerin hacmine bağlı oluyor. Derin tencereler değerine uygun fiyatlar ile satılırken daha küçük ebatlara sahip olan modellerin fiyatları oldukça değişken olabiliyor. Çelik tencereler arasında sos tenceresi ve karnıyarık tenceresi gibi ürünlerde model açısından farklılık gösteren tasarımları bulabilirsiniz. Özellikle kapaksız sos tencerelerinde uygun fiyatlı ürünlere erişebilirsiniz. Çorba yapmak için kullanılan derin tencere modellerinde ise 24 veya 22 cm gibi ebatları birbirine yakın olan ürünleri aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Birbirinden farklı çelik tencere çeşitlerini kullanıcılarına sunan Emsan’ın ürünleri arasında ihtiyaç duyduğunuz tencerelere kolayca ulaşabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Emsan Çelik Tencere Fiyatları

82 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Emsan Çelik Tencereler
  2. Tefal Çelik Tencereler
  3. Korkmaz Çelik Tencereler
  4. Fissler Çelik Tencereler
  5. Schafer Çelik Tencereler
  6. Kütahya Porselen Çelik Tencereler
  7. Pierre Cardin Çelik Tencereler
  8. Paşabahçe Çelik Tencereler
  9. Karaca Çelik Tencereler
  10. Papilla Çelik Tencereler
  11. Keramika Çelik Tencereler
  12. Nehir Çelik Tencereler
  13. Hisar Çelik Tencereler
  14. Tantitoni Çelik Tencereler
  15. WMF Çelik Tencereler
  16. Taç Çelik Tencereler
  17. Güral Porselen Çelik Tencereler
  18. Tupperware Çelik Tencereler
  19. Bernardo Çelik Tencereler
  20. Aryıldız Çelik Tencereler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Tencere Tipi
 6. Ürün Rengi A-Z
 7. Türü
 8. İç Yüzey Kaplaması
 9. Tencere Ebatı A-Z
 10. Tencere Adedi
 11. Kapak Adedi
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Emsan
DSACategoryId/2147483637/22500/80667013/22535/60000273/emsan
Başa dön