Mutfakların olmazsa olmazı pişirme gereçlerinden tencereler, en zaruri mutfak ürünlerinden biri oluyor. Özellikle yemeğin lezzetini etkilediği için titizlikle seçilen tencereler, sağlıklı yemekler hazırlamak için temel kriterler arasında yer alıyor. Sağlıklı kullanımı ile birlikte ebatları ve üretildikleri malzemeye göre de değişen tencereler genellikle çelik, seramik ve granit gibi malzemelerden üretiliyor. Üretildikleri malzemeye göre yapışmama, eşit ısı dağılımı ve hızlı ısınma gibi farklı özellikleri öne çıkan tencereler, farklı marka seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor. Türkiye’de pişirme gereçleri üreticisi olarak tanınan ve yemek takımlarından yardımcı mutfak gereçlerine kadar birçok ürünü konseptinde toplayan Emsan, farklı tencere modelleri ile hanımların beğenisini kazanıyor. Markanın tencere modellerinde özellikle en güncel mutfak trendlerine uygun şık tencere setleri dikkat çekiyor.

Emsan tencere seti çeşitleri genellikle parça sayısına ve üretildikleri malzemeye göre değişiklik gösteriyor. Ağırlıklı olarak çekil tencere setlerinin bulunduğu ürünler arasında granit ve seramik ürünlerde yerini alıyor. Markanın çelik tencerelerinde 18 parçalık çeyiz setlerinden günlük kullanıma uygun 6 ya da 8 parçalık setlerde bulunuyor. Paslanmaz çelikten üretilen ve parça sayısı ile birlikte tasarımları da değişen modellere erişebilirsiniz. Çeyizlik tencere setlerinde düdüklü tencerelerle birlikte dört beş adet tencere ve çaydanlık, cezve takımı gibi parçaları içeren ürünler yer alıyor. Günlük setlerde ise daha az parça içeren setleri bulabiliyorsunuz. Tasarım açısından farklılık gösteren çelik tencereler arasında alışılmışın dışında renkli tencere setleri de sizleri bekliyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan çelik renkli modeller, cam kapak gibi detayları ile mutfaklara canlılık katıyor.

Emsan tencere seti çeşitleri arasındaki granit tencereler ise çizilmeye ve aşınmaya dayanıklı tasarımı ile tercih ediliyor. Çelik setlerde olduğu gibi farklı parça sayısına sahip olan granit tencere setleri arasında tasarımları da değişen ürünleri bulabilirsiniz. Granit tencerelerin özelliklerini inceleyerek dış kısmı alüminyum kaplama ürünleri tercih edebilir, markanın şık tasarımları ile dikkat çeken seramik setlerine erişebilirsiniz.

Emsan Tencere Seti Fiyatları

Emsan tencere seti fiyatları, ürünlerin parça sayısından modeline kadar birçok etkene bağlı olarak değişiyor. 17-18 parçalık çeyizlik tencere setleri genellikle çelik ürünler olarak karşınıza çıkıyor ve fiyatlarda takımların parça sayısına paralel oluyor. Setlerde ürünlerin tasarımının da fiyatları etkileyen bir unsur olarak göz önünde bulundurulması gerekiyor. Çeyizlik setlerin yanında hem günlük kullanımda yer verilebilecek hem de çeyizlik olarak genç hanımların ilgisini çekebilecek modeller bulunuyor. Estetik tasarımı ile mutfakta beğenerek kullanacağınız takımlar arasında çeliğin en şık halini yansıtan birçok seti markanın ürünleri arasından temin edebilirsiniz. Şık ve estetik tasarımı ile dikkat çeken takımların fiyatları ise çeyiz setlerine yakın aralıklarda oluyor.

Emsan’ın üç tencereden oluşan çelik tencereleri ise uygun fiyatları ile kullanıcıdan ilgi görüyor. Özellikle renkli çelikten üretilen setleri uygun fiyat seçenekleri ile bulabilirsiniz. Granit ve seramik tencerelerde ise fiyatlar takımlara bağlı değişiyor. Tava da içeren seramik setleri ürüne uygun fiyatlar ile bulmanız mümkün oluyor. Granit Emsan tencere seti fiyatları üzerinde ise temel olarak tasarım etkili oluyor. 6 parça ile 9 parçalı setlerden oluşan ürünlerde tasarımı ile göz dolduran ürünlere erişebilir, aynı parça sayısına sahip setler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Granit setlerde daha az parça içerdiği için daha uygun fiyatlara sunulan aynı zamanda daha sade bir tasarıma sahip olan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Hem farklı malzemelerden üretilmiş hem farklı sayıda parça içeren hem de tasarımı ile farklılık gösteren Emsan tencere setlerinden bütçenize ve ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Emsan Tencere Setleri ve Tencereler

114 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Emsan
  2. Tefal
  3. Korkmaz
  4. Fissler
  5. Schafer
  6. Kütahya Porselen
  7. Pierre Cardin
  8. Bambum
  9. Paşabahçe
  10. Karaca
  11. Lava
  12. Papilla
  13. Keramika
  14. Hecha
  15. Nehir
  16. Hisar
  17. Tantitoni
  18. WMF
  19. Taç
  20. Güral Porselen
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Emsan
DSACategoryId/2147483637/22500/22535
BAŞA DÖN