Fantastik

Fantastik Puzzle Yapbozlar

Farklı uğraşlar, zevkle yapıldığında zamanla hobi haline gelir. Başlarda boş vakitleri değerlendirmek, düşüncelerden uzaklaşmak için başlanan yapbozlar, zaman içerisinde günün büyük bölümünü ayırdığınız zevkli bir uğraşa dönüşür. Tutkunları için yapbozlar, boş vakit değerlendirme aracı değil, ona özel vakit ayırılması gereken, gerekirse başka işlerden feragat edilerek saatlerce uğraşılan ciddi bir iştir. Farklı ebatları, parça sayıları ve üzerindeki grafik, çizim, desenler ile renkli bir dünyanın içine girmenizi sağlar. Masterpieces, KS Games ve Educa gibi markaların farklı modeldeki puzzlelarını inceleyebilir, ilginizi çekenleri bir an önce yapmaya başlayabilirsiniz.

Fantastik Puzzle Yapbozlar

Puzzle eğlencesini ikiye katlayan bir şey var ise, o da ne türde bir ürün seçtiğiniz ile ilgilidir. Kimse sıkıcı desenler üzerinde günlerce, hatta aylarca vakit geçirmek istemez. Bu yüzden fantastik yapbozlar tercih edilmelerinden bitene kadar, sizi yarattığı gerçeküstü dünyanın içine dahil eder. Öyle ki zaman zaman o dünyanın içindeki karakterlerden biri olduğunuzu sanabilirsiniz. Tabloların ihtişamına kapılıp canlandırdıkları dönemde yaşamış olmayı arzulayabilirsiniz.Yapboz, tek başına yapıldığında, zihni boşaltan, bedeni dinlendiren, fiziksel ve psikolojik destek sağlayan bir uğraş olarak görülebilir. Bazen aileden biri ya da bir arkadaş ile birlikte yapılarak keyif almaya bakabilirsiniz. Puzzle ailenin ortak beğenisi ile alarak birlikte yapmaya başlayabilirsiniz.

Aile üyeleri, salondaki bir masaya ya da sehpaya koyduğunuz düzeneğin başına istedikleri zaman geçerek yapbozu bitirebilir. Ailenin ortak bir uğraşta, pay sahibi olmasını sağlayarak iletişimi güçlendirir. Yapbozlar sohbete eşlik eder, birlikte ortak bir iş çıkarmayı sağlar ve paylaşım yaratılan vakitleri değerli hale getirir.

Fantastik dünyanın renkli, eğlenceli, gerçeküstü, zaman zaman ürkütücü dünyasına girmenizi sağlayan yapboz çeşitleri, yetişkinler için tasarlanır. Fantastik yapbozlar çizgi roman karakterleri, sinemada popüler olan karakterler, gotik portreler, fantastik öğeleri resimlerinde kullanan ressamların tabloları gibi zengin bir arşive sahiptir.

Karmaşık renkler, sizi günlerce o dünyanın içine çekerek hem bir an önce doğru parçayı, doğru yere koyabilmek için kafanızı kurcalar hem de asla bitmesini istemediğiniz bir serüvene ortak eder. Bazen yapbozu oluşturan resimdeki sadece bir karakterdir. Kutunun üstünde resmini gördüğünüz halde puzzle bittiğinde karakterin nasıl görüneceğini merak eder durursunuz. 250, 500, 1000 parçalık farklı boyutlarda fantastik yapboz çeşitlerinden hayal dünyanızı cezbeden bir tanesini mutlaka bulabilirsiniz.

Yapbozlar, genellikle bitirildikten sonra tablo haline getirilir. Tabloyu kendi eviniz ya da işyerinize asabileceğiniz gibi hediye de edebilirsiniz. Özellikle bitirmiş olduğunuz yapbozun sizin için manevi değeri var ise, onu en sevdiğiniz köşeye asabilirsiniz. Bitirmek için uğraştığınız günlerde, zihninizi hangi konudan uzak tutmuş iseniz o zamanları size hatırlatır. Eğer yapboz yaparken özellikle düşündüğünüz özel biri var ise, bitirdikten sonra ona hediye edebilirsiniz.

Seçtiğiniz fantastik puzzle modelini günlerce, büyük bir sabırla bitirdikten sonra çerçeveletmek için doğrudan bu işi yapan bir yere götürebilir ya da kendiniz yapabilirsiniz. Bunun için yapıştırıcı kullanmanız gerekir. Zira, özellikle ebatları büyük olanları taşımada sıkıntı çekebilirsiniz. Koli bandı kullanarak yapıştırmanız sonucunda çerçeveletmek için taşımanız daha kolay hale gelir. Bitirmiş olduğunuz ürünü, karton kapağı yardımı ile ters yüz ediniz. Gerekirse ucu sivri olmayan bir bıçaktan yardım alabilirsiniz. Daha sonra arka yüzünden boydan boya koli bandı ile yapıştırabilirsiniz. Dikkatli bir şekilde taşıyarak çerçeveleme işlemi yapan yerlere götürebilirsiniz. Çerçeve seçiminde kendi zevkinize göre tercihler yapabilirsiniz. Ürünü riske atmak istemiyorsanız, yapıştırma işlemini yapmadan dikkatli taşıyarak çerçeveciye götürebilirsiniz. Artık severek aldığınız fantastik yapboz, duvarınızda ya da sevdiğiniz birinin duvarında gerçeküstü dünyasını yansıtmaya devam edecektir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fantastik Puzzle Yapbozlar

6929 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 38 / 6929 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?