Yüksek depolama kapasitesine sahip olan Franke bulaşık makineleriyle yemeklerden sonra mutfak eşyalarınızın tamamını bir arada yıkayabilirsiniz. Franke marka modern bulaşık makineleri, sudan ve elektrikten tasarruf elde etmenizi sağlayan üretim teknolojileriyle beğeninizi kazanır. Ekonomik yıkama modları bulunan ürünlerle bulaşık makinenizle minimum oranda enerji harcayabilirsiniz. Yıkama programları konusunda çeşitlilik sunan gelişmiş ürünlerin, mutfak eşyalarınızın kir oranına ya da yoğunluğuna göre uygun mod seçimleri vardır. Franke bulaşık makinesi fiyatları bakımından bütçenizle uyumlu ürünleri sipariş ederek verimli ve hijyenik bir şekilde tabak, çatal, bardak, tencere gibi ürünlerinizi temizleyebilirsiniz. Yarım yük seçeneğini kullanıcılarına sunan bulaşık makineleri, ürününüzün tamamı dolu değilken buna uygun miktarda su ve elektrik tüketerek temizlik işlemlerini gerçekleştirir.

Akılcı Tasarımın Getirdiği İşlevsel Özelliklerden Yararlanın

Bulaşık makinelerinin iç kısmı son derece geniş ve kullanışlı bir alan sağlar. Tel bölmelerle birbirinden ayrılan alanları ebatlarına göre değerlendirebilirsiniz. Dar alanlar, bardaklarınızı ve küçük mutfak eşyalarınızı yerleştirebilmeniz için uygundur. Geniş bölmeleri tencere, tepsi, tabak gibi eşyalarınızı yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Yıkama modu seçimi yapabilmenizi kolaylaştıran bulaşık makineleri, gövdelerinde yer alan ayar düğmesi yardımı ile dilediğiniz modu seçebilmenize olanak tanır. Işıklı göstergesi bulunan bulaşık makineleri açık halde olup olmadıklarını kullanıcılarına gösterir. Dijital ekran göstergesiyle beğeni toplayan Franke marka bulaşık makineleri, mod seçimi yaparken yıkama özelliklerini ekranına yansıtır. Ekran üzerinden yıkamanın tamamlanması için kalan süreyi öğrenebilirsiniz. Yük ekleme özelliğine sahip gelişmiş bulaşık makineleri, yıkama işlemini durdurup unuttuğunuz bardakları ve tabakları bölmelere yerleştirebilmeniz için uygundur.

Enerjiyi Verimli Kullanan Bulaşık Makineleri

Olumlu puanlarla notlandırılan Franke'nin doğa dostu bulaşık makineleri enerji verimliliği sağlar. Aynı zamanda gürültü oranını da azaltan ürünler, düşük ses desibellerinde işlemlerini sürdürerek mutfağınızda oluşabilecek sesleri azaltır. Bulaşık makinenizi geniş bir sıcaklık aralığında çalıştırabilirsiniz. Kirlerin yoğunluğuna bağlı olarak yoğun yıkama modlarından ve yüksek su sıcaklığından yardım almanız gerekir. Daha basit kirleri çıkarmak içinse kısa yıkama programlarını ve düşük su sıcaklıklarını kullanabilirsiniz.

Açık renkli bulaşık makinelerinin yanı sıra koyu renkli ürünler de tasarlayan Franke ile mutfağınızdaki diğer eşyalara uyum gösteren ürünlere sahip olabilirsiniz. Kullanışlı bulaşık makineleri ayaklıklı tasarımları sayesinde yerleşim işlemlerinde kolaylık elde etmenizi sağlar. Dayanıklı gövdeleri darbelere karşı koruma yaratan bulaşık makineleri aynı zamanda ses yalıtımı oluşturarak da konfor elde etmenize yardımcı olur. Bulaşık makinesi tabletini tablet yuvasının kapağını açarak ürününüze yerleştirebilirsiniz. Deterjan haznesi bölümü, sıvı deterjanları makinenize yerleştirebilmenizi sağlar.

Bulaşık Makinelerinin Yıkama Programları Nelerdir?

Ön yıkamalı programları ayar düğmesiyle seçerek uzun ve derinlemesine bir yıkama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik yıkama modları zamandan, elektrikten ve sudan tasarruf elde etmenizi sağlar. Antibakteriyel yıkama modu bulunan ürünler, yüksek su sıcaklığı oluşturarak bardaklarınızı ve tabaklarınızı bakterilere karşı korur.

Bulaşık Makinesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Sahip olduğunuz alanla uyumlu ölçülerdeki bulaşık makinelerini sipariş edebilirsiniz. Program sayısını, enerji verimliliğini ya da ses düzeyi seviyesini baz almanız da ihtiyaçlarınıza uygun bir ürüne sahip olabilmenizi sağlar. Renkleri mutfağınızla uyumlu olan bulaşık makinelerini satın alarak fırın, buzdolabı gibi eşyalarla uyumlu bir üründen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Mutfak Eşyaları Bulaşık Makinesine Nasıl Dizilir?

Bulaşık makinenizin çıkarılabilir sepetine kaşık, çatal, bıçak gibi ürünleri koyabilirsiniz. Üst kısımdaki dik çubuklar bardaklarınızı dizebilmeniz için idealdir. Alt bölümdeki yatay ve uzun çubukların arasına tabaklarınızı yerleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Franke Bulaşık Makinesi Fiyatları

6 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Program Sayısı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?