Franke Beyaz Eşya Markaları

Günümüzde sürekli gelişen ve yenilenen teknoloji sayesinde pek çok beyaz eşya markası bulunuyor. Bu eşyaların her birini farklı amaçlar için kullanıyoruz ve evimizin olmazsa olmaz parçaları olarak görüyoruz. Bunlar arasında bulunan Franke beyaz eşya markaları arasına çok iyi bilinen en kaliteli markalardan biridir. Sizin konforlu bir şekilde hayatını sürdürmesi için son derece kullanışlı ürünleri sunan marka; günlük yaşamınızda işlerinizi daha kolay ve rahat bir şekilde yapmanıza olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra, zaman tasarrufu sağlayan Franke eşyalar, farklı iç mekanlarda kullanmanıza imkan tanıyor. Elektrik sistemleri son derece güçlü olan makineler göz önünde bulundurularak üretilen bu eşyalar, pek çok ev, lokanta, otel ve iş yeri gibi alanlarda kullanılmasıyla ön plana çıkıyor. Buzdolabı, fırın, davlumbaz, mikro dalga, ocak, evye, armatür, aspiratör gibi ürünler, her kullanıcının sağlıklı ve rahat bir şekilde kullanmasına olanak sağlıyor. Ayrıca bu ürünler son teknolojiyle elde edildiği için programlanabiliyor ve pek çok fonksiyonu ile zahmetsiz bir şekilde yemeklerinizi hazır etmenizi sağlıyor. Şimdi siz de bu ürünlerin eşsiz tasarımından ve işlevsel kullanımından yararlanmak için zevkinize uygun olanı seçebilir, mutfağınızı taçlandırabilirsiniz. 

Franke Beyaz Eşya Modelleri ve Çeşitleri 

Kusursuz çalışma ve ince işçilikle üretilen Franke beyaz eşya pek çok evde kullanılması gereken eşyaları bünyesinde barındırıyor. Tek tek veya set halinde satışa sunulan ürünler, kaliteleriyle adeta uzun ömürlü kullanım sunuyor. Bunun yanı sıra, ekonomik fiyatları ise, cep yakmayan fiyatlarla beyaz eşyalara sahip olmanıza olanak sağlıyor. Artan beyaz eşya markalarından hiç bilmediğiniz markalara harcama yapmaktansa, ömürlük kullanım sunan Franke marka eşyalara yatırım yapabilirsiniz. Bu eşyalar özellikleri ile kullanıcısına yüksek performans sunuyor. Ayrıca birbirinden şık tasarıma sahip olan modelleri ile mutfağınıza çok yakışıyor. Beyaz, ekru, siyah, gümüş, ınox renk seçeneklerine sahip olan ürünler hem spor hem de klasik mutfaklara hitap ediyor. Evinde de zevkinden ödün vermeyen insanlar için tasarlanan bu ürünler her kullanıcının beğenisini kazanmayı başarıyor. Özellikle zahmetsiz bir şekilde işlerini halletmek isteyen kadınlara büyük kolaylık sağlıyor. Franke beyaz eşya modelleri özellikle endüstriyel mutfaklarda sıklıkla tercih ediliyor. Franke markası da böylesine önemli mutfaklarda en küçük bir hatanın büyük zararlar oluşturacağının bilinciyle ürünlerini kusursuz bir şekilde tasarlıyor. Bu sayede, kusursuz tasarımlarıyla yaşam alanlarında ve iş alanlarında büyük kolaylık sunar. Şık görünümlü, işlevsel ve konforlu ürünler tasarlayan marka, mutfağınızda hem şıklığı hem de konforu bir arada yaşamanızı sağlar. Ayrıca Franke modellerde doku, renk ve malzeme çeşitliği onlarca seçenekte yer alıyor. İster klasik tarzdan ister spor tarzdan hoşlanın; kendi zevkinize, tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza yönelik olan tasarımdaki ürünü bulabileceksiniz. Sizin farklı beyaz eşyalara sahip olmanızı ve mutfağınızda özgün bir dizayn oluşturmanızı sağlayan marka, bunu başarıyor. Mutfağınıza istediğiniz şıklığı katacak beyaz eşyalar, ince işçiliğin ve düşüncenin eseridir. Tasarımda ve ürünlerde her zaman en iyiyi ve özgünlüğü amaçlayan Franke marka, özelleştirmenizi sağlayacak detaylarda sunuyor. Estetik tasarımlar ve işlevsel kullanım sunan ürünler, son teknoloji kullanılarak imal ediliyor. Bu sayede değişen müşteri ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına uygun harika ürünler sunuyor. 


Franke Beyaz Eşyalarla Mutfağınızı Taçlandırın

Franke beyaz eşyalar tasarım harikası görünümleriyle mutfağınıza hava katmayı başarıyor. Bu eşyalar çeşitli renk ve tasarımlarda üretildikleri için her mutfağa uyum sağlayabiliyor. Ayrıca bu eşyalar buzdolabından fırına, davlumbazdan mikrodalgaya kadar pek çok seçeneğe sahip oluyor. Yani yemekleri muhafaza etmenizden pişirmeye kadar pek çok işte konfor sağlamayı başarıyor. Kullanıcılarına sunduğu üstün faydalarla hayatı kolaylaştıran Franke beyaz eşyalar, şık tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Siyah, ınox, ekru, gri ve metalik renklere sahip olan eşyalar, çeşitli mutfakları taçlandırmaya geliyor. Dayanıklı ve sağlam yapılarından ötürü hem işlevlerinde hem de estetik görünümlerinde bir yıpranma belirtisi yaşatmayan bu ürünler, uzun ömürlü kullanım sunarrlar. Beyaz eşyalar çizilmelere ve aşınmalara karşı ekstra dayanıklı olan malzemelerden üretiliyor. Bunun yanı sıra, parmak izi oluşturmayan özel yapılarıyla titiz kullanıcıların da takdirini kazanıyorlar. Farklı kapasitelerde, özelliklerde ve tasarımlarda üretilen beyaz eşyaların boyutları da farklılık gösterebiliyor. Mesela, pek çok mutfağın en nadide parçası olan buzdolapları, diğer parçalarla aynı renkte ve tasarımda alındığında harika bir uyum yakalanıyor. Bu parçalar tek tek alınabileceği gibi; Franke beyaz eşya seti olarak da alınabiliyor. Özellikle yeni ev döşeyenler veya çeyiz yapanlar set halinde aldığında daha faydalı olabiliyor. Her mutfağa uygun olacak tasarımda ve renkte üretilen bu eşyalar, mutfağınıza yer almak için sizleri bekliyor. 

Franke Beyaz Eşya Fiyatları 

Franke beyaz eşyalar, birbirinden gösterişli ve şık modelleriyle ön plana çıkıyor. Yiyeceklerinizi hızlı ve sağlıklı pişirmenizi sağlayan ocaklardan, farklı programlara sahip olan fırınlara, yemek pişirirken kötü kokuların etrafa dağılmadan atılmasını sağlayan aspiratörden mikrodalgaya kadar pek çok seçenek çıkıyor. Bu seçenekler tek tek satışa sunulduğu gibi; set halinde de sunuluyor. Aynı zamanda eşyalar pek çok farklı özelliğine, kapasitesine, tasarımına ve enerji tüketimine göre sınıflandırılıyor. Bundan dolayı Franke beyaz eşya fiyatları değişiklik gösteriyor. Bu eşyalar kalitesi ve dayanıklı yapılarıyla uzun ömürlü kullanım sunuyorlar. Her biri uzman işçiliğin ve düşüncenin sonucunda farklı tasarımlarda üretiliyor. Yemek pişirirken kötü kokuların etrafa dağılmadan atılmasını sağlayan davlumbaz ve aspiratörler, mutfakta daha hijyenik bir atmosfer sunarken; ınox, siyah, gümüş renk seçenekleriyle mutfağınıza çok yakışıyor. İç hacmi son derece geniş ve birçok yemeği pişirmenize olanak sağlayan fırınlar, farklı programlarıyla pratik ve dğişik yemekler hazırlamanıza yardımcı oluyor. Franke beyaz eşya fiyatları almak istediğiniz modelin özelliklerine, tasarımına, programlarına, tükettiği enerji miktarına ve kapasitesine göre değişiyor. Bu nedenle beyaz eşyalarla ilgili net bir fiyattan bahsetmek mümkün olmuyor. Ancak her bütçeye hitap edecek fiyatta Franke beyaz eşyalar bulunuyor. Sizde sayfamızı inceleyerek mutfağınıza yakışacak ve tarzınıza hitap edecek modelleri satın alabilirsiniz. 

Franke Beyaz Eşyalar Kaliteli midir? 

Franke beyaz eşya modelleri, kaliteli ve son derece sağlam materyallerden elde ediliyor. Dayanıklı ve sağlam yapılarından ziyade hem işlevlerinde hem de estetik görünümlerinde bir yıpranma belirtisi yaşatmayan bu ürünler, uzun ömürlü kullanım sunuyor. Franke beyaz eşyalar çizilmelere ve aşınmalara karşı ekstra dayanıklı olan malzemelerden üretiliyor. 

Franke Beyaz Eşyaların Renk Seçenekleri Nelerdir? 

Franke beyaz eşyalar siyah, ınox, ekru, gri ve metalik renklere sahiptir. Hem spor hem de klasik dizayn edilmiş mutfaklara uygun olan renkler, çeşitli mutfakları taçlandırmaya geliyor. Mutfağınıza istediğiniz şıklığı katacak Franke beyaz eşyalar, ince işçiliğin ve düşüncenin eseridir. Tasarımda, renkte ve ürünlerde her zaman en iyiyi ve özgünlüğü amaçlayan Franke marka, özelleştirmenizi sağlayacak detaylarda sunuyor. 

Franke Eşyaları arasında Neler Var? 

Franke beyaz eşyalar arasında yiyeceklerinizi hızlı ve sağlıklı pişirmenizi sağlayan ocaklardan, farklı programlara sahip olan fırınlara, yemek pişirirken kötü kokuların etrafa dağılmadan atılmasını sağlayan davlumbaz ve aspiratörler, donmuş veya soğuk olan yiyecekleri ısıtmaya yarayan ve çeşitli yiyecekler pişirilmesine imkan tanıyan mikrodalgaya kadar pek çok seçenek vardır. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Franke Beyaz Eşya Markaları

409 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya & Ankastre
Beyaz Eşya & Ankastre
Ankastre Setler
Ankastre Setler
Aspiratörler
Aspiratörler
Bulaşık Makineleri
Bulaşık Makineleri
Buzdolapları
Buzdolapları
Davlumbazlar
Davlumbazlar
Fırınlar
Fırınlar
Mikrodalga Fırınlar
Mikrodalga Fırınlar
Ocaklar
Ocaklar
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Şarap Dolapları
Şarap Dolapları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 409 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/franke