Tencere setleri özellikle evlilik arefesinde alınan ve yıllarca kullanılan, dayanıklı ürünlerdir. Zaman içerisinde yeni ürünlerle değiştirilmesi düşünülebilir ama bu, ekseriyetle estetik kaygıdan veya kişi sayısının artışından ötürü daha çok tencereye ihtiyaç duyulmasından kaynaklanır. Yeni teknolojilerle üretilen tencerelerde, eski ürünlerde sıkça karşılaşılan kulp ve kapak sorunları daha az göründüğünden, ürünler yıllarca sadık ve sağlam bir biçimde işlevlerini yerlerine getirirler.

Tencereleri tek tek almaktansa, ihtiyaca göre set halinde seçmek daha ekonomik bir yöntemdir. Setlerin içerisinde farklı amaçlara yönelik ürünler bulunur. Çeşitli boylarda tencerelerin yanı sıra, tava, sütlük, çaydanlık gibi ürünler de yer alabilir.

Güral Porselen Tencere

Güral Porselen, Türkiye'deki en ünlü porselen üretici şehri olan Kütahya'da doğmuştur. 1989 yılından beri ağırlıklı üretimleri olan porselen eşyaların, ince zevki ve yüksek kalitesi, onları sektöründe lider firmalardan biri haline getirir. Kalitesinin somut bir göstergesi olarak TSE ve ISO 9001 Kalite Güvence Standartlarını gururla taşır. Gelişen ve değişen trendleri çok yakından takip eden ve ürün gamını hızla bu trendlere uyarlayan yenilikçi yapısıyla, kullanıcılarının değişen isteklerine zamanında ve tam olarak cevap verebilmeyi başarmıştır.

Tencere setleri ve tek tencerelerin de üretimi yapan Güral Porselen, mutfak eşyaları konusundaki tecrübesini bu alana da yansıtabilmeyi başarmıştır. Düdüklü tencereler ve tencere setleri, dökme demir tencere setleri, çelik tencere setleri, seramik tencere setleri, çeyiz setleri gibi pek çok farklı ürünle, tüketicinin bu alandaki ihtiyacına cevap vermektedir.

Güral Porselen Tencere Seti

Güral Porselen tencere setleri, yüksek kaliteyi, çok parça ve uygun fiyat seçeneğiyle sunar. Farklı ihtiyaçlara göre tercih edilebilecek pek çok tencere seti seçeneği bulunur.

Seramik tencere setlerini tercih edenler için Veronica seti önerilebilir. Mor ve kırmızı dış kaplama seçenekleriyle sunulan sette, 7 parça ürün bulunmaktadır. İki adet, biri daha küçük, biri daha büyük olmak üzere tencere, bir sığ tencere ve bir tavadan oluşan bu setler, çoğu mutfağın ihtiyaçlarını karşılayabilecek durumdadır. Tencerelerin kapakları şeffaf camdan olup tutacak yerleri el yakmayan plastiktendir. Seramik kaplama yüzeyleri, yapışmazlık özelliğini sunar. Çizilmeye karşı da son derece dayanıklıdır. Seramik yüzeyli ürünler çok sıcak ateşte kullanılmamalı, tahta veya silikon kaşık tercih edilmelidir. Bu setin bir benzeri Tramisu serisinde de bulunmaktadır. Düz beyaz dış kaplaması ve şeffaf cam kapakları ile, minimalist tasarım sevenleri memnun edebilecek bir üründür.

Çelik tencere setlerinde farklı içeriklere sahip ürünler bulunabilir.18 parçalık koleksiyona sahip çelik tencere setlerinde, dört adet büyükten küçüğe ebatlarda tencere, bir yayvan sığ tencere, bir düdüklü tencere, bir çaydanlık ve 3 parçadan oluşan bir adet cezve takımı yer alır. Şeffaf cam tencere kapakları ve kırmızı kulp-sap tasarımı ile şık ve zarif bir görüntü sergiler. Bu setin aynı içeriğe sahip olmak üzere, kulp ve sapları krem rengi olan modeli de mevcuttur.

Güral Porselen Tencere Fiyatları

Marka, düdüklü tencere arayışında olanlara da farklı hacim ve işlevlerde modeller sunar. İç hacimleri 4,5 lt, 6 lt, ve 8 lt olarak değişen ebatlarda olabilen düdüklü tencereler, hızlı ve sağlıklı yemek pişirmek isteyenlerin favorisidir. Gerçek çelikten üretilmişlerdir. Çok kolay ve güvenli bir şekilde açma kapama sağlayan çevirmeli kapağa sahiptir, bu kapaklar, siyah, gri, krem, kırmızı gibi farklı renklerde bulunabilirler.

Firma, büyük bir titizlikle ürettiği malzemelerini tüketiciye ulaştırma konusunda da aynı titizliği göstermektedir. Yüksek kaliteli ürünleri, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunan marka, satıştan sonra da müşterisinin yanında olmaya azami dikkat göstermektedir. Bu sebeple, Güral Porselen tencere setlerinde, her bütçe ve her ihtiyaca göre ürün bulunur.

Güral Porselen Tencere Setleri ve Tencereler

8 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Güral Porselen
  2. Tefal
  3. Korkmaz
  4. Fissler
  5. Schafer
  6. Kütahya Porselen
  7. Emsan
  8. Pierre Cardin
  9. Bambum
  10. Paşabahçe
  11. Karaca
  12. Lava
  13. Papilla
  14. Keramika
  15. Hecha
  16. Nehir
  17. Hisar
  18. Tantitoni
  19. WMF
  20. Taç
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı
 • Marka Güral Porselen
DSACategoryId/2147483637/22500/22535
BAŞA DÖN