Doğaya karşı duyarlılığıyla dikkat çeken ve kendini önemseyen herkese hitap eden HC Hair Care, bitkisel tabanlı ürünleri ile saç bakımına farklı bir çerçeveden baktırıyor. HC bakım ürünleri, ünlü İtalyan akredite laboratuvarı CHELAB tarafından onaylanıyor. Marka, sunduğu ürünlerle doğaya bağlı kalarak hem doğayı hem de insan saçını önemseyen bir çizgi takip ediyor. Farklı sorunlara hitap eden farklı ürünler, özellikleriyle de ilgi çekiyor. Yapılan bakımlar sonucu, yıpranmış saçlar kendine geliyor; canlı parlak renklerine ve dolgun yapılarına kavuşuyor. Düzenli bakım sağlayan ürünlerle canlanan saçlar, kendini her ortamda belli ediyor. Bakım sonuçlarını fark eden bireyler, saç bakımını bir rutin haline getiriyor; HC ürünleri ile doğaya zarar vermeden bakım yapmanın keyfini yaşıyor.

HC Hair Care Ürünleri

HC Hair Care ürünleri, farklı saç problemlerine yönelik çeşitli bitkisel çözümler sunuyor. Bakım şampuanları, bakım kompleksleri, terapi ürünleri gibi yardımcı ürünlerle farklı şekillerde ideal bakım sağlıyor. Daha hızlı uzamayı sağlayan bakım kompleksleri, saç sağlığını koruyor; saç teli sorunlarına çözümler sunuyor, yağ ve nem miktarını dengeliyor. Saçları besleyerek dökülmeyi önlüyor; kepeği ve derideki kaşıntıları gideriyor. Yıpranan saçları onarırken saçlara parlaklık ve sağlıklı bir görünüm de kazandırıyor. Bitkisel bakım şampuanları, cinslerine göre kepekli, fönlü, yağlı, dökülen ve yıpranan saçlara özel üretiliyor.

Saç kurtarma ve canlandırma terapisi sunan ürünler, yıpranmış saçlara yoğun bakım yapıyor. Her bir tele ayrı bakım sunan ürünler, en zor saçlarda bile günler süren yumuşaklık, parlaklık ve kolay taranma sağlıyor. Saçı ağırlaştırmayan yapısıyla ilk kullanımın ardından saç tellerine pürüzsüz bir doku kazandırıyor; elektriklenmeyen, kontrol edilebilen ve kolay taranabilen saçların oluşmasına imkan veriyor. Yıpranmış ve işlem görmüş saçların temel bakımını temin ederken nem kayıplarını engelleyerek her bir teli dış etkenlere karşı koruyor ve kırılmaları en aza indiriyor. Vitamin içeren onarıcı kremler, yumuşak, kırılmayan saçlar elde etmek için içerdiği aminosit cocktail, seramid, phtyo keratin, shea butter ve L-arginine ile boya ve röfle gibi işlemlerin ardından kurumuş ve yıpranmış saçların onarılmasını sağlıyor; daha uzun süre nemli kalmasına izin vererek de gerilme direncini artırıyor.

HC Hair Care Alışveriş

HC Hair Care alışveriş seçenekleri, sunduğu zengin alternatiflerle ve özelliklerle farklı sorunları gidermek için kullanılıyor. Ürünleri saçlarınızdaki spesifik sorunları çözmek için kullanabileceğiniz gibi sağlıklı saçlar için yapılması gereken rutin bakımlarda da tercih edebilirsiniz. Alışveriş sırasında saçınızın özelliklerini ve sorunlarını bilirseniz hangi ürünü almanız gerektiği konusunda zorluk çekmezsiniz. Seçenekler arasında her saç türüne iyi gelen ve neredeyse her soruna çare sunan ürünler bulunsa da saçınız hakkında bilgi sahibi olmak, ona daha iyi bakım sağlamanıza imkan veriyor. Örneğin, ince tellere dolgunluk kazandıran özel içerikli ürünler, bir yandan da dökülmeleri önlüyor.

Alışverişlerinizde saçlarınızda kullanacağınız ürünlerin içeriğini de önemsemeniz, sağlığınız açısından önem taşıyor. SLES ve SLS, paraben ve formaldehit içermeyen kepek giderici bitkisel şampuanlar, zengin içerikleri ile zarar vermeden saçı temizliyor; besleyip güçlendiriyor ve dolgun bir görünüm sağlıyor. Ürünleri alırken aile bireylerinin ihtiyaçlarını da göz önünde tutmanız, ailece sağlıklı saçlara sahip olmanıza imkan tanıyor. Dökülen yıpranan saçlar için kullanılan bakım serumları, saçlarınıza adeta doping yapıyor. Saçlarında dökülme ve seyrelme yaşayanlara önerilen ürünler, saça ve köklerine direkt nüfuz ediyor; böylece saçı daha iyi besleyerek canlanmasını sağlıyor ve yeni saç oluşumunu destekliyor. Saçlarınızın özel ve doğal bir bakımı hakkettiğini düşünüyorsanız ihtiyacınız olan tüm ürünleri, HC Hair Care'de bulabilirsiniz.

HC Hair Care

11 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Satıcı
BAŞA DÖN