Husky
Husky Flame 2 Kişilik-5 Mevsimlik Çadır (Yeşil)

Husky Flame 2 Kişilik-5 Mevsimlik Çadır (Yeşil)

Husky
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
doğa daki eviniz (18.02.2011)
kesinlikle rahat,rüzgar da sorunsuz,yağmur asla rahatsız etmez,kar üzerinde yattım bu çadırda,kar etekleri hem çadırın rüzgar da uçmasını önlüyor,hem de soğuk girmiyor.2 kişilik yazdığına bakmayın,tek kişi rahat edersin,çantan,ayakkabın,kumanyan,ocağın vs de yanın da olur. devamını göster devamını gizle
Erkek (52) FETHİYE - Muğla - Türkiye Tüm Yorumlar (4)
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19102/22004527

Husky Flame 2 Kişilik-5 Mevsimlik Çadır (Yeşil)

 • “Flame” çadır modeli, Husky Extrem çadır serisi içinde 6 yıldır üretimi devam eden en küçük çadırdır. Bu süreç içerisinde “Flame” çadır modeli, yapısı ve detayları ile mükemmelliğe ulaştı. Bu model, defalarca dikkat gerektiren keşif testlerinden geçirildi. Bu testlerden büyük bir üstünlükle ve başarıyla çıktı. Eğer aşırı hafifliğine ve mutlak güvenilirliğine inanırsanız “Flame” çadır modeli dağcılar, kayakçılar ve bisiklet turu yapanlar için ideal bir seçim olacaktır.
 • DIŞ YAPI İLE İLGİLİ OLAN DETAYLAR: Dış yapı her zaman çadırın dış yüzeyine uyum sağlamaktadır. İlk olarak, çadırın dışı yerine konulur ve daha sonra çadırın içerden olan bağlantısı gerçekleştirilir. Çadırın toplanması halinde çadır içi bağlantının tekrar çözülmesine ihtiyaç duyulmayacaktır. Bu durum, çadırın kurulmasının ve toplanmasının çok kolay ve pratik olarak yapılabildiği anlamına gelmektedir. Böylece, havada çok ani bir değişiklik olursa, çadırınızı bütünüyle tek hamlede yerine koyma imkânınız olacaktır. Dolayısıyla, yağmurun çadırınızın içine kadar girmesini beklemek zorunda kalmayacaksınız.
 • Çadır yapısı: Husky, çadır yapımında iki ayrı teknik sistem kullanmaktadır. “Extreme” sistemi dış çadır yapısıyla, “Outdoor” sistemi ise iç çadır yapısıyla karakterize edilir. Bu iki tip yapı bazı modellerde birlikte kullanılmaktadır. “Extreme” serisinin ana yapısı dıştaki fileli tünellerden geçirilen alüminyum çubuklar ile şekillendirilir. “Outdoor” serisinde çadırlar içerden bir plastik kanca yardımı ile dışta dengeyi sağlayan alüminyum çubuklarla tutturulur.
 • Çadırın içi: İnce iç çadır nefes alabilen naylon 190T materyalinden yapılmaktadır. Polyesterden yapılmakta olan çadır tabanları, tek kişilik çadır tiplerindeki pamuk miktarına bağlı olarak (6000–10000 mm/cm2 ) çeşitlilik göstermektedir. Yüksek kalite çift bantlı dikiş sistemi dikiş yerlerinde 100% su geçirmeme garantisi sağlamaktadır. Çadır içi boşluğu temin eden bağlantı ipi, özel çengelli yapısı sayesinde çadırın kurulmasını ve toplanıp kaldırılmasını hızlandırmayı garanti altına alır.
 • Yapı direnç çapası: Çadır yapısının direncini sağlamak amacıyla iki sistem kullanılmaktadır: “Extreme” düzenin duralumin yapısı için (resimde gösterilen) “pole–trn” sistemi kullanılmakta, diğer laminat yapı modelleri için ise “kopça” sistemi kullanılmaktadır. Duralumin kaynak ve pole-trn sistemi çok buzlu havalarda bile dayanıklılığı ve en yüksek kaliteyi temin eder. Bu sistem, Husky dört mevsim çadırların hepsinin açıkça sahip olduğu bir standarttır.
 • Çift bantlı dikiş (eklem) yerleri: Husky çadırlarının tüm dış çadır iskeletleri ve iç taban eklem noktaları kesinlikle bantlanır; böylece ıslanmaya karşı yüksek kalite bir koruma temin edilmiş olur. Husky çadırlarda markalı malzemelerin kullanılmasının yanı sıra, üretilen ürünler özenle gözden geçirilir. Bunlar Husky markasının dayanıklılığını artırmaktadır.
 • Çift yönlü fermuarlar: Husky çadırlarının her bir modeli için markalı ve çift-yönlü fermuarlar kullanmak temel kalite özelliklerimizden birisidir. Bu durum, çift yönlü ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Çadır içi giriş noktası her zaman iki tabaka ile biçimlendirilir. Birinci tabaka geleneksel naylon dış iskelettir. İkinci tabaka ise file-örgüden yapılır ve bu sadece nefes alma kapasitesini artırmayıp aynı zamanda böcek türlerine karşı koruma da sağlar. Her iki tabaka da ayrılarak fermuarsız hale getirilebilir.
 • Ripstop kaplama materyali: Ripstop (yırtık önleyici) kaplama materyali benzersiz mekanik dayanıklılığı ile yüksek bir dereceye ulaşmıştır. Yırtılmaya karşı dayanıklılığı, özel tırtıklı yapısı sayesinde önemli ölçüde artış göstermiştir. Bununla beraber, eğer materyal zamanla tahriş olursa, Ripstop kaplama ilerde kendiliğinden meydana gelecek yırtılmaları önleyecektir. Ripstop materyali, üretimi yapılan tüm Husky çadır modellerinde kullanılmaktadır.
 • Tamir servis kiti: Tamir servis kiti Husky çadır donanımlarının yeni bir parçasıdır. Bu kit her zaman çadır içi kaplamasına uyum sağlar. Önünüze çıkan küçük boyutlu tamirler için çok yardım sağlar. Bu kit ile kırık bir direnç çubuğunu kolayca tamir edebilir veya küçük bir yırtığı güvenli ve hızlı bir şekilde onarabilirsiniz. Tamir kiti, kırılmış sırıkları tamir etmekte kullanılan bir küçük boru, bir yapıştırıcı ve bir parça kendiliğinden yapışabilen kumaş parçasından oluşmaktadır.
 • Havalandırma sistemi: Çadır havalandırma sisteminin temel fonksiyonu, çadır içindeki ter ve rutubeti dışarıya aktarmak ve sıcak yaz aylarında karşılaşılabilecek yüksek hava sıcaklığını azaltmaktır. Husky, profesyonel dağcıların geniş tecrübelerinden yararlanarak havalandırma sisteminde sürekli yenilikler ve değişiklikler yapmayı sürdürüyor. Husky, tüm çadır modelleri için yumuşak hava akışını temin etme imkânı sunmaktadır.
 • Depolama kafesi: Çadır tavanında asma olarak veya yan muhafaza ceplerine yerleştirilen depolama kafesi, tüm Husky çadır modelleri donanımlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Resimde görülen bu kafes, özel bağlantı sistemi ile tüm çadırların içyapıları ile büyük bir uyum sağlamaktadır. Bu fonksiyonel detay sayesinde, küçük malzemelerinizi saklamak için ideal bir yere sahip olacaksınız. (anahtarlar, fener, vb…)
 • Çadır yapısının detayları: Özellikle Husky modelleri “Extreme” serisinde en yüksek seviyede olan “fighter” çadır modeli için, çabuk kuruma sağlayan plastik kancalı sisteme ilave olarak kısaltmalı file tüneller kullanılmıştır. Bu teknik çözüm, duralumin yapı ile dış iskelet arasındaki bağlantının sağlanmasını önemli ölçüde hızlandırmaktadır.
 • Kar muhafaza yakaları: Kar muhafaza yakaları, Husky “Extreme” serisindeki dört mevsim çadırların rulo edilmiş olarak bulunan bir parçasıdır. Bu parçalar yağmura ve kara karşı doğal bir koruma sağlamasının yanı sıra, güçlü rüzgârlara karşı çadırın yıkılma dayanıklılığını artırmaktadır. Kar yakaları toparlandığında, doğal hava akımı artacak ve eşzamanlı olarak rutubetli havanın yoğunlaşması azalacaktır.
 • Kancalar: Sert çelik kancalar Husky çadırlar için sağlam ve düzenli bağlantılar sağlamak için kullanılır. Husky “extereme” alanındaki çadırların ağırlığını azaltmak için hafifleştirilmiş duralumin kancalar kullanılmaktadır. Aynı zamanda, bağlantı noktalarının verimi yeni bulunmuş olan bağlantı çubukları ile temin edilmektedir.
 • Özellikler :
 • YAPI: Çift katmanlı dış yapı - Parlak ve sağlam içyapı
 • TABAN:190 T polyester, PU kaplama 10000 mm/cm2
 • İÇ ÇADIR: Nefes alabilen 190 T naylon + sivrisinekler için file cibinlik
 • DIŞ ÇADIR: 210 T polyester ripstop (yırtık önleyici), PU kaplama 6000 mm/cm2
 • DİRENÇ ÇUBUKLARI: 8,5 mm çapında duralumin direnç çubukları
 • Ağırlık : 2800
 • Hacim : (225+70)X145X110
 • AKSESUARLAR: Kar muhafaza yakaları, hafif duralumin kanca seti, tamir servis kiti, sıkıştırma torbası, malzeme koyma
Kaç Kişilik 2 Kişilik
Özellik 5 Mevsimlik
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SPORO28
Husky Flame 2 Kişilik-5 Mevsimlik Çadır (Yeşil) Yorumları
Tüm yorumları gör (4)
 • Zor şartlarda, tek kişi için...

  Serin ve soğuk mevsimlerde sıcaklık ve rüzgar koruması yüksek seviyede. Sıkıntı yaşamazsınız. Ancak ılık bahar ve sıcak yaz gecelerinde terleyebilir, sıcaktan rahatsız olabilirsiniz. Yağmur koruması da yüksek seviyede, Sağanaklarda da gece boyu devam eden yağmurlarda da bagajdaki eşyalarımda bile şikayet edecek kadar ıslaklık sorunu yaşamadım. Kurulumu üç pol, pol ucuna geçen metal aparat ve demonte iç tente sebebiyle ilk seferde zorluyor. Sonrasında sıkıntı yok, pratik kazandığınız için uzun sürenizi almıyor. Uzun süreli ve (ve ya) zor hava koşullarında kamp atacak arkadaşlara tavsiye ederim. Bir-iki akşamlık, açık hava bahar-yaz kampları için daha basit modeller tercih edilebilir. Hacim tek kişi için yeterli. İki yetişkin için çok kısıtlı. Ön tarafındaki bagaj da aynı şekilde tek kişinin ekipmanı için yeterli alan sunuyor.

  MERKEZ - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • doğa daki eviniz

  kesinlikle rahat,rüzgar da sorunsuz,yağmur asla rahatsız etmez,kar üzerinde yattım bu çadırda,kar etekleri hem çadırın rüzgar da uçmasını önlüyor,hem de soğuk girmiyor.2 kişilik yazdığına bakmayın,tek kişi rahat edersin,çantan,ayakkabın,kumanyan,ocağın vs de yanın da olur.

  FETHİYE - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (33) Hayır (3)

 • ağır hava şartları için ideal

  Bir süredir kullanmakta olduğum bir çadır. Fiyat performans olarak uygun bir çadır. Havalandırma için kanalları var, yine de tek kişi kullanımda dahi biraz terleme yapıyor.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (23) Hayır (3)

 • Tüm yorumları gör (4)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN