Husky

Husky doğada vakit geçirmekten keyif alanlara en kaliteli kamp malzemelerini sunar. Doğanın en sert koşullarında dahi güveni ve konforu bir arada bulabileceğiniz Husky çadır modelleri ile keyifli zaman geçirmek oldukça kolay. Dört mevsim her türlü hava koşulunda sizlere en iyi şekilde kamp olanakları sunan malzemelerle keyifli bir doğa deneyimi sunar. Çadır seçimlerinizden uyku tulumu modellerine kadar çok geniş ürün skalası sunan Husky her bakımdan en ideal markalar arasında yer alır. Yüksek standartları ile dayanıklılığı son derece yüksek olan bu ürünler doğanın sert koşullarında güvende olmanızı sağlar. Mevsim özellikleri dikkate alınarak tasarlanan çadırlar ve uyku tulumları sayesinde doğanın keyfini daha iyi yaşama imkanı elde edebilirsiniz. Birçok farklı boyutta ve modelde tasarlanan çadırlar doğanın tüm şartlarına uygunluk gösterir. Farklı kişi sayılarına göre boyutlarının değişiklik göstermesi de önemli avantajları arasında yer alır. Kamp çadırından beklentinizi karşılaması markanın en çok önem verdiği bir konudur. 

Husky Kamp Çadırı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Doğada hem keyifli hem de konforlu bir deneyim yaşamak istiyorsanız Husky kamp çadırı modellerini değerlendirebilirsiniz. Kullanıcı gereksinimlerine karşılık veren bu çadırlar farklı modellerde tasarlanır. Bu nedenle de her kullanıcı kendi gereksinimlerini göz önünde bulundurarak çadır satın almaya özen gösterir. Husky kamp çadırı seçimlerinde şu noktalara dikkat etmeniz gerekir:

Çadır Seçiminde Mevsim Özellikleri

Çadır satın alırken mutlaka mevsim şartlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Yaz, kış ve geçiş mevsimlerinde tercih edilebilecek olan çadır modellerinde özellikler farklılık gösterir. Kış aylarında da kampa gitmekten keyif alıyorsanız mutlaka su geçirmez bir çadır tercih etmeniz gerekir. Yaz aylarında bu konu çok dikkate alınmasa da kış aylarında yağmur ve kar gibi doğa olaylarının durumu sizi zor durumda bırakabilir. Bu nedenle silikon ve poliüretan gibi kumaşların kullanıldığı çadırların tercih edilmesi sağlanır. Kış kampında kullanacağınız bir çadır arıyorsanız izolasyonlu modelleri tercih etmelisiniz. Çift tentesi olan modeller soğuk havalarda daha kullanışlı bir ortam yaratır. Husky 5 mevsim çadır modeli ile yılın her döneminde eğlenceli bir kamp tatili geçirme imkanı bulabilirsiniz. Bu çadırlar içerdikleri pol sayısı fazlalığı sayesinde biraz ağır olabilirler. Ancak yüksek koruma kalitesi ile profesyonel kampçıların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Yaz aylarında ve 4 mevsim Husky çadırlarını tercih edebilirsiniz. Çadırın iç kısımları hava koşullarından etkilenmez. İçerideki havayı muhafaza eden ve dışarıda ki havayı da içeriye vermeyen Husky 4 mevsim çadır modelleri beklentilere en iyi şekilde yanıt verir. Kış kamplarında tercih edeceğiniz çadırın kapısına da önem vermeniz gerekir. Yaz çadırlarında kapı genelde geniş ve büyük olsun istenir. Ancak kış çadırlarında daha küçük girişli olanlar tercih edilmelidir. 

Çadır Kazıklarının Sağlamlığı

Çadırları sabitlemek için çadır kazıkları kullanılır. Bu kazıklar genellikle çadırların yanında verilir. Bunlar plastik, metal ya da tahtadan üretilirler. Çadır seçimi yaparken ayaklarının hangi malzemeden yapıldığı son derece önemlidir. Yaz aylarında seçilen çadırların ayaklarının plastik ya da tahta olmasına herhangi bir sakınca bulunmaz. Ancak kış aylarında kamp yapmayı düşünüyorsanız metal ayakları olan çadırları tercih etmelisiniz. Bu çadır ayakları çadırdan ayrı olarak da temin edilebileceği için kamp türüne uygun olarak sonradan da satın alabilirsiniz. Eğer karlı bir arazide çadır kurmayı düşünüyorsanız normalden daha uzun ayakları olan çadırları tercih edebilirsiniz. Rüzgarlı havalarda çadır güvenliğini ve konforunu en iyi sağlayan aparatlar ayaklardır. Bu nedenle Husky çadırları da bu faktörler göz önünde bulundurularak tasarlanır. 

Kişi Sayısına Göre Geniş Çadırlar

Çadır satın alırken genişlik en çok dikkat edilen konular arasında yer alır. Ancak çadırlarınızın ne çok geniş ne çok küçük olması gerekir. Dikkat etmeniz gereken nokta kişi sayısına uygun olmasıdır. Husky 2 kişilik çadır modelleri yalnızca iki kişinin konaklamasına uygun tasarımlardır. Bu çadırların bir kapı bir de pencere kısımları bulunur. Ağırlık açısından çok ergonomik tasarımlardır. Aynı zamanda iki kişinin matlarının yan yana çok rahat sığabileceği çadırlardır. Husky 3 kişilik çadır modelleri iki kişiyi malzemeleri ile rahat bir şekilde barındıracak niteliktedir. Bunun yanında eğer üç kişi kamp yapıyorsanız matlarınızı yan yana sererek rahatça geceyi geçirebilirsiniz. En geniş çadırlar arasında ise Husky 4 kişilik çadır modelleri yer alır. Bunlar en büyük modellerdir. Ancak tek dezavantajı ağırlığı diğerlerinden daha fazladır. Ancak kurulduktan sonra geceyi çok iyi bir konfor içerisinde geçirmenize yardımcı olur. Eğer doğada uzun saatler yürümeyi planlıyorsanız bu çadır sizi zorlayabilir. Husky çadır karavan yeşil 17 m2 çadır gereksinimlere yüksek oranda yanıt veren tasarımlardır. Geniş iç hacmi ve mevsime uygunluk en önemli özellikleri arasında yer alır. Husky caravan modelleri ile son derece güvenli ve konforlu kamp yapabilirsiniz. Uzun süre doğada konaklamayı düşünenler için ideal tasarımlardır.

Nefes Alabilen İç Tente

Husky çadırları tasarlanırken kullanıcı sağlığı her zaman ön plandadır. En iyi materyaller kullanılarak tasarlanan bu çadırların iç tente kısımları nefes alabilir özelliklerde üretilir. Bu da kullanım sırasında içeride buharlanma ya da terleme gibi durumlar söz konusu olmaz. Tamamen sağlıklı olan bu çadırların pencereleri de yüksek bir donanıma sahiptir. Havalandırma amaçlı olarak tasarlanan pencereler gece uyurken emniyetli hale getirilebilir. Bu pencereler iç ve dış havayı dengeleyerek yoğuşmanın daha sağlıklı olmasını sağlar. İçerideki nemi dışarıya atarak dışarıdan temiz havayı içeriye almanıza olanak tanır. 

Bagaj Alanları

Çadır alırken bagaj alanı olan çadırları tercih etmek kalabalığı ortadan kaldırmak için son derece önemlidir. Kampa giderken yanınızda ağır sırt çantaları da olacağı için bu malzemelere çadır içerisinde yer olması gerekir. Bu nedenle Husky çadırlarından birini tercih ederken sizlere geniş hareket olanağı sağlayabilecek nitelikte çadırları tercih etmelisiniz. İç tente cepleri, terekler, askılar da dikkat edilmesi gereken çadır tasarımları arasında yer alır. 

Çadır Kapı Sayısı

Tek kişilik çadırlarda tek bir kapı bulunur. Ancak birden fazla kişinin kalabileceği şekilde olan çadırlarda birden fazla kapı olması daha rahat bir kullanım sunar. Böylece herkes kendine en yakın olan kapıyı rahatlıkla kullanabilir. Bunun yanında dışarıda yağmur yağıyorsa en az ıslanacağınız ya da içeriye su girmesini önleyeceğiniz kapıyı da kullanabilirsiniz. 

Husky Uyku Tulumları Özellikleri

Profesyonel kampçılar için çadır kadar önemli olan bir diğer konu da uyku tulumlarıdır. Husky uyku tulumu modelleri gece uykusunu rahat alabilmeniz için en iyi standartlarda tasarlanır. Temel kamp malzemeleri arasında yer alan bu tulumlar hava ile teması tamamen keser ve özellikle soğuk havalarda sıcacık olmanızı sağlar. Husky tulum modelleri içerisinde mumya tasarımlar son derece işlevseldir. Bu modellerin aşağı doğru daralan bir yapısı vardır. Bu da vücut ile çadır arasında az bir mesafe bırakır. Isı muhafazası bu şekilde daha iyi sağlanabilir. Uyku tulumları tam olarak açılabilen özelliklerde tasarlandığı için yorgan şeklinde de kullanabilme imkanı sunar. 

Husky Çadır Malzemesi Fiyatları

Husky fiyatları her kamp meraklısını memnun edebilecek düzeydedir. Çadır ve tulumlar kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek tasarlanır. Husky çadır fiyatları malzeme yapısına göre ve ürünün özelliklerine göre farklılık gösterir. Ancak her durumda ulaşılabilir fiyatlardadır. 

Kış Mevsimi İçin En Uygun Çadırlar Hangisidir?

Sonbahar ve kış aylarında kamp için en uygun çadırlar 4 ve 5 mevsim çadır modelleridir. 

En Temel Kamp Malzemeleri Nelerdir?

En temel kamp malzemeleri içerisinde polar, çadır, uyku tulumu ve mat sayılabilir. Bunların yanında temel mutfak malzemeleri de vardır. 

Husky Çadırları Kış Kullanımına Uygun mudur?

Husky çadırları içerisinde bulunan 4 ve 5 mevsim çadırlar kış ayları için son derece uygundur. Su geçirmez ve soğuk havayı tamamen dışarıda bırakır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Husky

209 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı A-Z
  6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön