Karaca’nın 1973’te küçük bir cam atölyesinde başlayan hikayesi, yıllar içinde ürettikleri tabaklar kadar genişlemiştir. 46 yıldır gerek Türkiye’de gerek dünyada sayısız ailenin masasına misafir olan Karaca tabakları sofranıza renk katar. Zarif tasarımları ve kaliteli porselenleriyle göz alan Karaca Servis Tabakları ile kendi şık yemek takımlarınızı yaratabilirsiniz. 

Karaca Tabaklarla Kendi Yemek Takımımı Oluşturabilir Miyim?

Değişikliklerden ve farklılıklardan hoşlanan biriyseniz envai çeşit Karaca servis tabakları arasından seçtiğiniz tabaklarla kendi yemek takımlarınızı oluşturabilirsiniz. Zengin desen, renk ve şekil içerisinde karar vermekte zorlanabilirsiniz. Klasik yemek takımlarından hoşlanıyorsanız Karaca Queen serisi siyah ve beyaz tabaklar sizin için uygun olabilir. Tercihinizde renkli ve sade desenli tabaklar varsa, 27 cm çapındaki Karaca Fusion serisine göz atabilirsiniz. Antik desenler ilginizi çekiyorsa 19 cm çapında kare ve 26,5 cm çapında yuvarlak tabaklı Karaca Clover serisi de mevcut. Asimetrik ve koyu renkli tabaklar ise Karaca Vibes serisinde var. Üstelik sadece tek bir seriden alışveriş yapmak zorunda değilsiniz. Servis, çukur ve pasta tabaklarından istediğiniz gibi dikkat çeken renkli takımlar yaratabileceğiniz gibi tekli tekli de kullanabilirsiniz.

Karaca Tabak Seçeneklerinde Başka Neler Var?

Karaca'nın tabak tasarımcıları, sadece yemeklerinizi şık bir şekilde sunacağınız tabakları tasarlamakla kalmaz, yemek yemeyi çocuklar için eğlenceli hale getirmek için de çalışır. Çocukları yemek yerken eğlendiren Karaca Disney serisine ait; kase, tabak ve kupadan oluşan üç parçalık set çocuklar tarafından çok sevilir. Yemek yemek çocuklar için, onlara özel tasarlanan tabaklarla daha eğlenceli hale gelebilir. Sunuma önem veren, misafir ağırlamaktan hoşlanan kadınlar için farklı renk ve konseptlerde kurabiyelik ve pasta setleri de tasarlandığını görebilirsiniz. Bu setlerden ilkini oluşturan Karaca Dantel Pasta Seti 24 parçadan oluşur. Setin içerisinde 6 adet çay fincan tabağı, 6 adet çay fincanı, 6 adet pasta tabağı, 1 adet demlik, 1 adet sosluk, 1 adet şekerlik, 1 adet iki katlı pastalık ve 1 adet servis tabağı bulunur. Karaca Dantel Seti; incecik beyaz porselen zemin üzerinde çok sade gül deseniyle, kenarlarındaki zarif ve tırtıklı kesimiyle sunumlarınızı oldukça şık hale getirir. Hareketli çiçek desenlerini seviyorsanız, çay fincanı yerine çay bardağı tercih ediyorsanız 19 parçalık Karaca Sweety Mom pasta setini tercih edebilirsiniz. Olabildiğince sadelik yanlısıysanız Karaca Emma Anne tatlı seti sizin için en uygunu olabilir. Kurabiyelik tercihi için çini desenli Akdeniz, gül desenli Country, bahçe bitkisi temalı Garden, altın görünümlü Glamor serisine göz gezdirebilirsiniz. Geleneksel temayı sofranıza taşıyan Karaca Kaftan tabak da şık tasarımıyla kurabiyelikler içinde yer alır.

Karaca Tabaklar ile Kendi Soframı Nasıl Tasarlarım?

Sofralar insanları birleştiren, sosyalleştiren ve yakınlaştıran unutulmaz anıların oluştuğu yerlerdir. Her gün dokunduğumuz tabaklar, sadece yemek yediğimiz tabaklar olmaktan çıkar, zamanla hatıralarımıza şahit olan bir objeye dönüşür. Karaca'nın markalaşma hikayesi de böyle başlar. Tasarlanan her Karaca tabağının kendince bir hikayesi vardır. Satın aldığı her tabakla kullanıcılar da bu hikayelere yeni hikayeler eklerler. Günlük kullanımda ve özel günlerde hazırladığınız sofralar için tekli tabaklardan takılar oluşturmak oldukça keyifli ve yaratıcıdır. Tabak seçerken yanında kullanacağınız sahip olduğunuz aksesuarları da düşünürseniz seçim yapmanız daha kolay hale gelebilir. Sahip olduğunuz çatal bıçak ve bardak setleri, örtüler ve diğer sofra aksesuarları da seçeceğiniz Karaca tabaklarının güzelliğini ortaya çıkaracaktır. Mutlu sofralar kurmanız, harika sunumlar yapmanız, Karaca'nın tabak dünyasının zengin seçenekleri sayesinde oldukça kolay olacaktır. 46 yıldır kalitesinden ödün vermeyen Karaca markası, sevdiklerinizle keyifli sofralarınızı çoğaltmak için hayal gücünü tasarımlarına dönüştürür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Karaca Servis Tabakları

349 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Fiyat Aralığı
Toplam 42 / 349 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?