Masa hazırlarken temel yemek takımı kadar ihtiyaç duyulan tabak çeşitlerinden biri olan servis tabağı, çok yönlü kullanılabilen tabak çeşitleri arasına giriyor. Hem çeşitli yemekleri masada servis etmek için hem de ana yemek tabağının altında kullanılan servis tabakları Kütahya Porselen tabak modelleri ile birlikte kullanıcıya sunuluyor. Türkiye’de züccaciye denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Kütahya Porselen'in porselen servis tabakları, birbirinden farklı ürünleri kapsıyor.

Şık Sofralar İçin Kütahya Porselen Tabaklar

Kütahya porselen servis tabakları içinde yemek tabağının altında kullanılmak için tasarlanan ürünler bulunuyor. Genellikle düz beyaz renkte olan tabaklar 17 cm, 22 cm, 24 cm ve 32 cm olmak üzere değişiyor. Yemek tabaklarının ebadına göre seçilmesi tavsiye edilen servis tabağı çeşitleri, klasik modelleri ile markanın belirli yemek takımları ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. Özellikle markanın çeşitli serilerine göre üretilen servis tabakları kırılan eksik parçalar yerine alınabiliyor. Aynı şekilde 32 cm servis tabakları ise belli yemek takımı çeşitleri için üretilen parçalar oluyor. Yemek tabağı altına kullanılmak üzere tasarlanan servis takımları arasında kare şekilde tabaklara ulaşmak mümkün oluyor. Yemek takımlarının özel motiflerini içeren tabakların ebatları diğer modellerde olduğu gibi değişiklik gösteriyor.

Farklı Sunumlar İçin Farklı Modeller

Çeşitli yemekleri masaya servis etmek için tasarlanan servis tabakları arasında birçok farklı model bulunuyor. Bölmeli tabaklar, kayık tabaklar, kahve yanı için tasarlanan tabaklar ve düz tabak modelleri bulunuyor. Kayık tabaklar akşam yemeklerinde yemek sunumu için ideal özellikler taşırken derinliği ve ebadı değişen tabaklara da erişmek mümkün oluyor. Tatlı sunumlarında, misafir ağırlarken veya kahvaltıda kullanılabilecek modeller değişen seçenekler ile kullanıcıya ulaşıyor. Özellikle dikdörtgen tabaklar, kurabiye gibi atıştırmalık servislerinde veya ara öğünlerde peynir tabağı hazırlarken tercih edebileceğiniz ürünler oluyor. Kare tabaklar ise hem yemek servis tabağı olarak hem de pasta tabağı olarak kullanıma uygun özellikler taşıyor. Kahve yanı servis tabakları kahve fincanını koymak için tasarlanmış özel yeri ile klasik tabaklardan ayrılıyor ve kahve sunumlarını pratik hale getiren tasarımları ile her eve gerekli ürünler arasına giriyor.

Bölmeli servis tabakları ise kahvaltı sofralarında tercih ediliyor. Düz beyaz renkleri ile farklı takımlar ile uyumlu kullanılabilen ürünler, iki bölmeli veya üç bölmeli modeller olarak karşınıza çıkıyor. Ayrıca kahvaltı tabakları içinde 40 cm genişliğinde çok bölmeli ürünler pratik kullanımı ile herkesin ilgisini çekiyor. Balık servisi için uygun tabak modelleri de Kütahya Porselen ürünleri arasından temin edilebiliyor. Balık tabakları orta boy ebadı ile balık dışında farklı yemeklerin sunumunda da kullanılabiliyor.

Lezzeti Estetikle Buluşturan Tabaklar

Kütahya porselen servis tabakları arasında desenli veya kenarları motifli ürün çeşitlerini bulmak da mümkün oluyor. Desenli servis tabakları ağırlıklı olarak dekoratif tabaklar arasına giriyor ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Yaldızlı tasarımları, şık renkleri ile masalara şıklık katan tabaklar birçok farklı şekilde kullanıma uygun özellikler taşıyor. Bulaşık makinesinde kolayca yıkanan desenli servis tabaklarını hem yuvarlak hem dikdörtgen hem de kare biçimlerde bulabilirsiniz. Kütahya Porselen servis tabakları arasında özellikle tatlılar için tasarlanan ürünler de yer alıyor. Kek, kurabiye, pasta gibi sunumlara özel tasarlanan servis tabakları mutfak trendlerine uygun tasarımlara sahip oluyor. Desenleri ile göz alan modeller arasında fanuslu tabaklar bulunuyor. Ayrıca hem fanuslu hem de ayaklı modelleri porselen tabaklar arasında bulmak mümkün oluyor.

Modelleri değişen tabaklar arasında hem desenli hem de tek renk porselen servis tabaklarını inceleyebilirsiniz. Büyük, orta ve küçük olarak ebatları değişen ürünlerden ihtiyacınız doğrultusunda uygun ürünü seçebilir, Kütahya Porselen markasının farklı tabak modellerine göz atabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kütahya Porselen Servis Tabakları

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 399 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60001309/kutahyaporselen