Lenovo Monitör Bilgisayar Fiyatları

Lenovo monitör bilgisayar fiyatları her bütçeye uygundur. Lenovo markasında herkese uygun ürün bulunmaktadır. Uzun yıllardır vermiş olduğu bu köklü hizmet sayesinde kendini geliştirerek ve çok daha güncel tutarak sizlerin karşısına çıkmaktadır. Değişen hayat şartları ve gelişen teknoloji ile beraber Lenovo bilgisayar herkesin ihtiyacını karşılayacak tasarımlar ortaya koymuştur. 

Örneğin; normal bir ev için geliştirdiği monitör 23,8 inç iken, bir tasarımcı için geliştirmiş olduğu monitör 27 inç şeklindedir. Firma her bütçeyi ve meslek kolunu düşünerek, gelişen teknolojinin farklı versiyonlarını sizlere sunmuştur. Bu durum yalnızca bilgisayar için değil telefon tablet gibi diğer bilişim sistemlerini de kapsıyor. Alanında deneyimli mühendisler ile kendini yenilemeye, dijital çağa katkı sunmaya devam ediyor. 

Bunların yanı sıra estetik açıdan herkesi tatmin etmeyi başarıyor. Sizlere sunduğu çeşitli renkler led ekran ile birleşince ortaya tam bir estetik harikası çıkıyor. Ev veya ofislerinize kaliteli bir duruş sağlıyor. Monitör bilgisayar fiyatları ise piyasaya denk şekilde seyrediyor. Kaliteli ürünler sunan firma buna rağmen fiyatları yüksek noktalara çıkarmamıştır. Herkesin faydalanması gerekir. Elbette piyasa üzerinde daha düşük fiyata ürünler mevcuttur ama hiçbir şekilde uzun süreli kullanım vaad edemez. Hal böyle olunca almış olduğunuz ürünü uzun süre kullanma şansınız ortadan kalkar. 

Lenovo Monitör

Lenovo monitör kaliteli ve hayli net görüntü sağlar. Bilgisayarda işlem yaptığınız esnada veya herhangi bir şey izlerken kesinlikle donma, kesilme ve kasılma gibi olumsuz durumlar karşınıza çıkmaz. Kaliteden ve konforundan vazgeçmeyen hemen herkesin tercihi kesinlikle Lenovo monitör olmalıdır. Özellikle yazılımcılar tarafından çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. İş gereği kesinlikle aksamalar oluşmamaktadır. Ayrıca gözleri koruyan mavi ışık koruması mevcuttur. Bu şekilde ağrı ve göz yaşarmalarının önüne geçebilirsiniz. Parlaklık ayarı ise son derece gelişmiştir. 

Monitörlerde en çok tercih edilen modeller arasında 24ITL6 İntel Core işlemcisi mevcuttur. Bu monitör genel olarak ev ve ofis kullanımı için uygundur. Ayrıca internet üzerinden satış yapanlar uygulamalarda sıklıkla indirime giren bir üründür. Tamamlayıcı parçalarını da satın almanız halinde uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Virüs savar uygulamaları içerisinde mevcuttur. Ekranı kapatma özelliğini uygulamanız halinde belli bir süre sonra direkt olarak kendini kapatabilir. 

Lenovo Monitör Bilgisayar

Lenovo monitör bilgisayar ürünleri içinde en çok tercih edilen parçalardan biridir. Zaman geçtikçe ve teknoloji daha da ileriye gittikçe sizler için en iyisini yapan bir firmadır. 1984 yılından itibaren aynı kalitede istikrarla ilerleme sağlamaktadır. Ayrıca çıkarmış olduğu ürünün arkasında duran bir firma olması gözden kaçmamalıdır. 24 ay süreli olarak ürünlerinin tamamı için garanti devam etmektedir. Dilediğiniz zaman firma müşteri hizmetleri servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Lenovo noktalarından alışveriş yaptıysanız satış noktası ile görüşmeniz yeterli olacaktır. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde ise telefon veya internet üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. En garanti yol olarak Lenovo firmasının internet ana sayfasına girerek müşteri destek hizmeti ya da premier destek birimlerinden biriyle iletişime geçmeniz mümkündür. 

Türkiye’de değişen döviz değerleri ile beraber tüm teknoloji ürünlerinde dalgalanmalar yaşanıyor. Kimi şirketler bunu fırsat bilerek ürünü ederinden fazla fiyata piyasaya sunmaktadır. Ancak bu gibi olumsuz durumlar Lenovo bünyesinde kesinlikle yaşanmıyor. Lenovo markasına ait tüm ürünlerin içeriğindeki malzemeler son kalite üretilmiştir. Bu nedenle fiyatları piyasa seyrine göre oldukça normal olarak devam ediyor. Günümüz dijital çağında tüm bilişim sistemlerinin önemini herkes bilmektedir. Bu nedenle yüksek kaliteye sahip olması ve üstün performans göstermesi hepimiz için elzemdir. Bu unsurları göz önünde bulundurarak tercihinizi Lenovo markasından yana kullanılmalıdır. 

Lenovo İdeacentre

Lenovo ideacentre teknolojinin en üst noktalarından biridir. 8.77 kg ağırlığa sahip olan bu monitörü siz de çok beğeneceksiniz. Aynı zamanda tüketiciye farklı renk seçenekleri sunmaktadır. İnce tasarımı sayesinde bulunduğu ortama estetik bir hava katmaktadır. 27 inç ekran kapasitesine sahip bu monitör 11.nesil işlemciye sahiptir. Bu durum ne denli hızlı işlem yapabileceğinizin bir örneğidir. Toplam 4 tane usb girişi olan bu model hem bluetooth hem wireless özelliği taşımaktadır. 

Paket içinde toplam 4 tane ürün yer alıyor.Bu ürünler; Lenovo ideacentre monitör, klavye, mouse ve power kablosudur. İhtiyaca göre depolama genişliği değişiklik gösteriyor. Size hitap eden seçenek hangisi ise ona yönelmenizde fayda olacaktır. 

Lenovo İdeacentre 3 

Lenovo ideacentre 3 intel core i7 işlemciye sahiptir. İşletim sistemi son derece hızlı olarak çalışmaktadır. Ayrıca paket içinde 4 tane ürün bulunuyor. Ev ve ofis için son derece uygun tasarlanmış bir üründür. Herkesin çok seveceği modern bir tasarıma sahiptir. En çok tercih edilen Lenovo monitör çeşitlerinden biridir. 23,8 inç ekrana sahiptir. Ayrıca renkleri oldukça güçlüdür ve diğer modeller gibi gözlerinize zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. 6, 81 kg ağırlığa sahip olup, en çok tercih edilen rengi beyazdır. Herkesin severek kullandığı nadide modellerden biridir. 

İdeacentre 3 modeli piyasaya çıktığı günden bu yana stokları zorlamıştır. Diğer modellerde olduğu gibi bluetooth ve wireless özellikleri bulunuyor. Tüm bu bağlantı durumları tam anlamıyla işlevsel olarak çalışıyor. Kesinlikle kesinti, donma, kasılma vb durumlara kullanıcıyı sokmuyor. 

Lenovo Neo Core İ7 One Bilgisayar Monitörü

Lenovo neo core i7 one bilgisayar monitörü en son sistemle üretilmiş olup; tüketiciye hitap eden ve oldukça sevilen modellerden biridir. Bu modelde de diğerlerinde olduğu gibi tüm özellikler bulunuyor. Bunların yanı sıra içinde tüm parçalar yer almaktadır. Her zaman olduğu gibi bu modelde de firma farkını atmış bulunuyor. Lenovo markasına ait tüm bilgisayar modelleri incelikle ve özenle tasarlanmıştır. Sizler de bu durumda hem yüksek verim alacak hem de kolaylıkla kullanabileceksiniz. Hız ve güvenlik bakımından en üst seviyelerde yer almaktadır. 24 ay garanti kapsamına giriyor ve bu şekilde tüketiciye yüksek seviyede güven veriyor. İnternet siteleri üzerinden alışveriş yapmak normal şekilde alışveriş yapmaktan çok daha akıllıca olacaktır. Genel olarak bakıldığı takdirde zaman içinde belli başlı indirimler yapılıyor ve bu indirimler sayesinde tüketici daha uygun fiyata ürüne ulaşabiliyor. 

Lenovo Monitör Fiyatı

Lenovo monitör fiyatı piyasaya genel olarak baktığımız zaman fiyat performans kriterlerine karşılık veriyor. Bu nedenle gelişen ve yükselen teknoloji için yapmanız gereken hareket kesinlikle Lenovo bilgisayar ve laptoplardan birine sahip olmaktır. Çin’de üretimi yapılan bu ürünler kelimenin tam anlamıyla teknoloji harikasıdır. Bildiğiniz üzere Çin bu konuda dünya devi olmuş durumdadır. Yüksek kapasiteli teknolojik ürünleri size en uygun olan yolla güvenle edinmelisiniz. 

Bir monitörden çok daha fazlasını hak eden herkes için fiyatlar son derece makul tutulmaktadır. Lenovo markasına ait monitör ve laptoplar kesinlikle çizilmeye karşı dayanıklıdır. Bu şekilde kolaylıkla kullanıma ve estetik tasarıma sahiptirler. Firmanın satışına göre taksitlendirme yapılabilir ve ödeme kolaylığı sağlanır. Elektronik cihazlar alelade ürünler değildir. Aldığınız takdirde uzun yıllar kullanmak istiyorsanız tercihiniz Lenovo’dan yana olmalıdır. Tüm gelişmeler ve yeni çıkan ürünler için takipte kalmalısınız. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lenovo Monitör Bilgisayar Fiyatları

2211 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sistem Belleği [RAM]
Toplam 24 / 2211 ürün
DSACategoryId/2147483646/3000500/116465/lenovo