Makyaj dendiği zaman akla ilk gelen markalardan biri Mac’dir. Maksimum kaliteli ürünleri sayesinde yıllardır adından sıkça söz ettiren bu marka, çoğu kullanıcının favorisidir. Ürünlerinde doğal kaynaklı içerikler kullanmayı ön planda tutması bakımından farkını ortaya koyar. Bu sayede makyaj yapılan bölgelerde hassasiyetin meydana gelmesine engel olur. Doğadan gelen vitaminler, yağlar ve özlerle geliştirdiği benzersiz formülleri, cildin görünümünü iyileştirirken bir yandan da besleyici bir etki gösterir. Böylece cildinizin doğal yapısının maksimum seviyede korunmasına olanak sağlar. Her dönemde dikkatleri üzerine çeken Mac makyaj malzemeleri son derece geniş bir ürün yelpazesinde sunulur. Normal, kuru, hassas, karma ya da yağlı cilt tiplerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak formüle edilen çok sayıda malzemeye ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda göz makyajında da birbirinden farklı kirpik yapılarına hitap eden maskara alternatifleri sunar. Dolayısıyla kendi cilt ya da kirpik yapınız için en ideal makyaj malzemelerini dakikalar içinde bulmanız mümkün hale gelir. Bu makyaj malzemeleri sayesinde ortaya çıkan sonuçlar kusursuz olur ve cildinizde sivilce, akne ya da siyah nokta problemleri meydana gelmez.

Mac marka makyaj malzemeleri, hem gündüz hem de gece makyajlarını eksiksiz bir biçimde yapabilmenize yardımcı olur. Özellikle ten ürünleri arasında kapatıcılık seviyesi değişen modeller bulmak mümkündür. Doğal bir görünüm için az kapatıcı etkili alternatifler mevcut olduğu gibi özel günlerde iddialı ve pürüzsüz bir sonuç yaratan yoğun kapatıcı ürünler de yer alır. Böylelikle isteğinize göre makyaj yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden bu markanın her bir ürünü, üstün kalıcılık performansı gösterir. Göz, dudak ya da ten makyajı ürünleri fark etmeksizin saatler süren bir kalıcılık söz konusudur. Akma, bulaşma gibi sorunların meydana gelme ihtimali yok denecek kadar azdır. Dolayısıyla gün içerisinde tazeleme ihtiyacı duymanızın önüne geçer ve her an rahat etmenizi sağlar. Özellikle yoğun tempolu geçen günlerde ve gece davetlerinde sizi yarı yolda bırakmaz. Mac marka makyaj ürünleri, uzun süren etkileri itibarıyla adeta kurtarıcınız haline gelir. Eğer siz de yüzünüzde pürüzsüz ve profesyonel sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak malzemeler satın almak istiyorsanız, Mac’in birbirinden kaliteli ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Kaliteli ve Yüksek Performanslı Mac Makyaj Ürünleri

Mac, etkili ve yüksek performanslı alternatifleri ile kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen markalardan biri haline gelir. Sunduğu ürün çeşitliliği sayesinde her zevke ve ihtiyaca hitap ederek farkını ortaya koyar. Cilt tiplerinin ihtiyaçlarını, elde edilmek istenen sonuçları ve daha pek çok noktayı göz önünde bulundurarak formüle ettiği makyaj malzemeleri ile kadınların vazgeçilmezlerinden biri haline gelir. Markanın ön plana çıkan ve adından söz ettiren makyaj malzemesi modellerinden bazıları şu şekildedir:

 • Ten makyajının olmazsa olmazlarından fondötenler arasında kuru, karma, yağlı ve akneye meyilli ciltlere uygun çok sayıda model yer alır. Üstelik cilt tonuyla bütünleşmesi açısından son derece geniş bir renk skalası da mevcuttur.
 • Markanın dikkat çeken ürünleri arasında kapatıcılar da güçlü formülleri ile yerini alır. Nemlendirici ya da pudra etkili kapatıcı alternatifleri bulmak mümkündür. Bu ürünlerle göz çevresinin yağlanmasının ya da kurumasının önüne geçmek kolaylaşır.
 • Mac, pudra çeşitliliğiyle de ön plana çıkar. Özellikle farklı formlarda pek çok pudra modeli üretir. Bunlar arasında toz, kompakt gibi seçenekler yer alır ve üstün matlaştırıcı etkileri sayesinde ten makyajınızı kusursuz bir şekilde sabitler.
 • Bronzer, allık ve aydınlatıcı çeşitleri, hem farklı formları hem de renk seçenekleri bakımından her kullanıcının ihtiyacına uyar. Üstelik bronzer ve allık modelleri arasında parlak görünüm sağlayan modellere de rastlamanız mümkündür.
 • Pürüzsüz bir sonuç elde etmek için markanın çok sayıda baz alternatifi bulunur. Mac hem yüz hem de göz çevresi için birçok model sunarak makyajın daha kalıcı olmasını ve gözeneklerin dolmamasını sağlar.
 • Göz çevresi için tekli ya da palet halinde sunulan farlar, maskaralar, dipliner ve eyeliner çeşitleri, göz kalemleri ve kaş farları ile kalemleri mevcuttur. Her üründe farklı renkler ya da formlar bularak dilediğiniz sonuçları elde etmeniz mümkün hale gelir.
 • Mac, ruj ve dudak kalemleri sayesinde dudaklarınızın istediğiniz görünüme kavuşmasını sağlar. Ayrıca likit mat, nemlendirici etkili, parlak görünüm sağlayan çok sayıda ruj ve dudak çevresini çerçevelemenizi sağlayan kalem çeşitleri sunar.

Mac makyaj malzemeleri online satış ile kullanıcıların beğenisine sunulduğu için dilediğiniz ürünleri pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mac Makyaj Ürünlerinin Ön Plana Çıkan Özellikleri

Mac makyaj ürünleri kaliteli mi sorusu kullanıcılar tarafından sıkça sorulur. Markanın tüm ürünleri içeriklerinin doğallığına bağlı olarak son derece kalitelidir ve yüksek performans göstererek beğeni kazanır. Bununla birlikte ürünler, sahip olduğu birçok özellik bakımından sık sık tercih edilir. Malzemelerin dikkat çekici özelliklerinden bazıları şöyledir:

 • Ten ürünlerinin her biri, uygun cilt yapısında kullanıldığı takdirde pürüzsüz bir görünüm yaratır. Üstelik bu malzemeler, cilt üzerinde mevcut olan sivilce, akne izleri gibi belirgin alanların tek geçişte kamufle olmasını sağlar.
 • Markanın kapatıcı modelleri arasında hemen hemen fondötenlerle eşdeğer performans gösteren alternatifler yer alır. Yoğun örtücü etkileri sayesinde yalnızca göz çevresini aydınlatmak için değil yüzdeki renk eşitsizliklerini gidermek için de idealdirler.
 • Mac markasına ait olan çoğu fondöten seçeneğinde SPF desteğine rastlamak mümkündür. Bu fondötenler sayesinde yalnızca tek bir ürün kullanarak cilt tonunuzu eşitleyebilir, nemlendirici desteği sağlayabilir ve güneş koruması elde edebilirsiniz.
 • Göz makyajının tamamlayıcı dokunuşunu yapan maskara seçeneklerinin içerisinde özel yağlar ve vitaminler bulunur. Dolayısıyla kirpiklerinizi belirginleştirirken bir yandan da kökten uca beslenmelerini, hacim kazanmalarını sağlar.
 • Mac’in parlak görünümlü toprak tonundaki ruj modellerini fonksiyonel bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Özellikle yaz aylarında fresh bir hava yaratmak için elmacık kemiklerinizin üzerine hafifçe uygulayabilir, allık gibi kullanabilirsiniz.
 • Markaya ait tüm makyaj malzemelerinin kalıcılığı yüksektir. Fondöten ya da kapatıcılarda oksitlenme, bulaşma gibi; maskara ve göz kalemi, eyeliner modellerinde de akma gibi problemlerle karşılaşmazsınız.
 • Maskara alternatifleri arasında ekstra kalıcılık sağlayan Waterproof etkili modeller de yer alır. Dolayısıyla tatile gittiğinizde rahatlıkla havuza, denize girmek için bu ürünleri tercih edebilir, kirpiklerinizin her an kıvrık ve uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Makyaj ürünleri Mac kalitesi ile bir araya gelerek eşsiz sonuçlar ortaya koyar, üstün kalıcılığı ile gün boyu size destek olur. Dolayısıyla Mac makyaj ürünleri nasıl sorusuna verilecek cevap, maksimum kaliteli ve uzun ömürlü olduklarıdır.

Mac Makyaj Ürünü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mac’in fark yaratan makyaj malzemelerinin etkisini gösterebilmesi ve cilt ile bütünleşmesi için dikkat edilmesi gereken kriterler vardır. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak ürün tercihi yaptığınız takdirde hem maksimum verimi alabilir hem de cilt sağlığınızı koruyabilirsiniz. Mac malzemelerini seçerken dikkate almanız gereken noktalardan bazıları aşağıdaki gibidir:

 • Fondöten, kapatıcı ya da pudra gibi ten ürünleri için ilk olarak cilt yapınızı ve tonunuzu tanımanız gerekir. Cildinizin ihtiyaçları doğrultusunda malzemeler kullandığınız takdirde zaman içinde problemlerin meydana gelme ihtimalini minimum seviyeye indirirsiniz.
 • Kuru ve hassas ciltler için yoğun nemlendirici destekli ürünler tercih edilebilir. Bu sayede gün boyunca nem ihtiyacı giderilir. Yağlı ve akneye meyilli cilt yapıları için ise matlaştırıcı etkili malzemeler kullanılabilir. Böylece gün içerisinde parlama ve yağlanma oluşmaz.
 • Kapatıcı modellerinin kullanım amacını belirlemek oldukça önemlidir. Göz çevresini aydınlatmak amacıyla kullanılıyorsa bir ton açık, yüzdeki kusurları kamufle etmek için ise tam olarak cilt tonuna uyan tonlar tercih edilmelidir.
 • Fondöten ve pudraların kullanım alanı, en belirleyici etkenler arasındadır. BB krem gibi hafif örtücü alternatifler ve transparan pudralar günlük makyajlarda, yoğun kapatıcı seçenekler de özel davet makyajlarında kullanmak için idealdir.
 • Bronzer, highlighter ve allık seçimi, makyajınızın genel tarzına uygun olarak yapılmalıdır. Islak bir görünüm yaratmak istiyorsanız özellikle bronzer ve allığınızın parlak görünümlü olmasına özen gösterebilirsiniz.
 • Maskarayı göz renginize ve kirpik yapınıza göre seçebilirsiniz. Seyrek kirpikler için hacim sağlayan, düz kirpikler için kıvırma etkili maskaralar kullanılabilir. Kısa kirpikleri uzatmak ve daha belirgin hale getirmek için de ince uçlu ve ultra siyah alternatifler uygundur.
 • Renkli gözler için kiremit ve kahve tonlarındaki farlar kusursuz bir görünüm sağlar. Koyu renkli gözlerde ise toprak tonları ve smokey etki sağlayan siyah, gri renkli modeller tercih edilebilir.
 • Markanın rujları arasından bir seçim yaparken istediğiniz etkiyi ve genel olarak yaptığınız makyaj tarzlarını baz alabilirsiniz. Renk katmak ve nemlendirmek için gloss, iddialı makyajlar için likit mat ve koyu tonlardaki seçeneklere yönelebilirsiniz.

Mac makyaj ürünleri kullanıcı yorumları kısmını inceleyerek beğendiğiniz her modelle alakalı izlenimlere göz atabilirsiniz. Bununla birlikte indirimli Mac makyaj ürünleri sayesinde çok daha avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Mac Makyaj Ürünlerinin Uzun Süre Kullanılabilmesi İçin Yapılabilecekler

Markanın malzemelerinin tamamında güçlü formüller yer alır. Hepsi doğal bileşenlerden yararlanılarak üretildikleri için cilt ile eşsiz bir uyum sağlar. Buna bağlı olarak da son derece doğal bir görünüm oluşturur. Ten ürünlerinin cilde kusursuz bir şekilde tutunmasının yanı sıra göz ve dudak ürünleri de benzersiz bir bütünlük sağlar. Dolayısıyla hiçbir ağırlık hissi meydana gelmez ve saatler boyunca okulda, toplantılarda, kısacası her yerde rahat edersiniz. Üretimde tercih edilen bileşenler sayesinde kullanım ömürlerinin de uzun olması, markaya ait olan malzemelerinin kullanıcılar tarafından beğeni kazanmasını sağlayan detaylardan biridir. Mac’in özenle formüle ettiği malzemelerin kullanım ömrünü daha da uzatmak ve verimli bir şekilde kullanmaya devam etmek için muhafaza koşullarına dikkat etmek gerekir. Fondötenden ruja kadar her bir ürünün güneş almayan ve serin bir yerde saklanmasına özen göstermeniz önemlidir. Bu sayede yapılarında hiçbir bozulma meydana gelmez ve ilk günkü etkisini korur. Evinizde dolap içi ya da çekmece gibi alanlarda makyaj malzemelerinizi gönül rahatlığıyla muhafaza edebilirsiniz.

Gün içerisinde kullanmak için Mac ürünlerinizi çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Eğer mümkünse bir makyaj çantasının içerisinde tutarak sıcaklıktan etkilenmesinin önüne geçebilirsiniz. Malzemelerin ömrünü uzatmak için yapılabilecekler arasında kullanım miktarına dikkat etmek de yer alır. Özellikle ten ürünlerini yeterli olacak miktarda kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Genellikle kapatıcılık performansı yüksek malzemeler oldukları için az miktarda kullanıldıklarında da etkisini görmeniz mümkündür. Dolayısıyla uygulama yapacağınız alana göre ideal miktarda fondöten, pudra, kapatıcı, bronzer gibi ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Aynı durum göz makyajı malzemeleri için de geçerlidir. Maskaralar belirginleştirici etkisini ilk katta verir ve birkaç kat üst üste uygulamanıza gerek kalmaz. Göz farlarının da pigmentasyonu yüksek olduğu için az miktarda kullanmanız yeterli olur. Bunun dışında markanın tüp ve sprey ambalajdaki malzemelerini kullanmadan önce iyice çalkalayarak içerisindeki ürünün dipte kalmasına engel olabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siz de Mac makyaj ürünleri satış yapan sitelere göz atarak ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en çok uyan alternatifleri tek bakışta görebilirsiniz. Böylece modeller arasında karşılaştırma yapmanız kolaylaşır.

Avantajlı Mac Makyaj Ürünleri Fiyatları

Mac’in eksiksiz ve profesyonel sonuçlara imza atmanızı sağlayan malzemeleri, kaliteleri ve cilt dostu olmaları açısından birçok kullanıcı tarafından sık sık tercih edilir. Dünyanın birçok yerinden kullanıcıya hitap eden Mac makyaj malzemeleri fiyatları, bazı özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bu özellikler arasında ürünlerin boyutları, sağladıkları etki ve içeriklerinde yer alan bileşenler bulunur. Ancak genel anlamda markanın makyaj fiyatları ulaşılabilir düzeydedir. Özellikle kalitesi ve ortaya çıkardığı sonuçlar göz önünde bulundurulduğu zaman uygun aralıklardadır. Yoğun etkili olmaları nedeniyle malzemeleri uzun süre kullanabilmeniz mümkün hale gelir. Böylelikle makyaj malzemelerinizi sık sık yenileme ihtiyacı duymanızın da önüne geçer. Bu anlamda bütçenize destek olur. Mac markasına ait olan alternatifler çeşitli kampanyalarda indirime girdiği için daha avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Beğendiğiniz ve beklentilerinizi karşılayacağını düşündüğünüz modelleri bütçe dostu fiyatlar sayesinde kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca halihazırda kullandığınız malzemeleri yedeklemek için de indirim dönemlerini düzenli aralıklarla takip edebilirsiniz.

Mac markasının hemen hemen bütün seçenekleri hakkında kullanıcı yorumlarına ulaşmak mümkündür. Dudak, ten ve göz fark etmeksizin her ürünle alakalı gerçek deneyimlere ve izlenimlere göz atma fırsatınız vardır. Mac makyaj malzemeleri yorum kısmını okuyarak ürünlerin kullanımlarına dair birçok detaya ulaşabilirsiniz. Uygulamalarının kolay olduğundan, adeta yokmuş gibi hissettirdiklerinden ve gün boyunca kalıcı etkilerini koruduklarından bahsedilmesi dikkat çeker. Dolayısıyla genel olarak kullanıcıların memnun olduğunu görmek mümkündür. Yeni makyaj malzemeleri satın alırken cilt ya da göz yapısı sizinle benzerlik gösteren kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar adeta yol gösterici niteliği taşır. Bu sayede beğendiğiniz ürünlerin yarattıkları etki ve uzun süre kullandıktan sonra hassasiyet oluşturup oluşturmadığı hakkında fikir edilebilirsiniz. Dolayısıyla herhangi bir malzemeyi satın almadan önce kullanıcı yorumlarını inceleyerek bu süreci kolaylaştırabilir ve pratik bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer gündüz ve gece makyajlarınızı yüksek performanslı, maksimum kalıcılık vadeden ve cilt dostu ürünler kullanarak yapmak istiyorsanız, Mac’in modelleri sizin için en uygun seçenekler arasındadır. Mac makyaj ürünleri yorumları doğrultusunda kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Akabinde ise avantajlı Mac makyaj ürünleri fiyatları sayesinde cep dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.

Günlük makyajlarımda kendini belli etmeyen ancak aynı zamanda kapatıcı etkili bir ürün kullanmak istiyorum. Hangi modelleri tercih etmem gerekir?

Ciltte yokmuş gibi duran ve kusurları kamufle eden Mac BB krem alternatifleri idealdir. Böylece doğal etkili ve fresh bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca Mac’in düşük kapatıcılı fondötenlerini ve concealer çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz.

Ten ve göz makyajımı minimum ürün kullanarak yapmak istiyorum. Bunun için hangi ürünleri kullanmalıyım?

Ten makyajınızı yoğun örtücü bir kapatıcı kullanarak yapabilirsiniz. Böylece hem göz hem de yüz bölgesindeki kusurları kamufle edebilirsiniz. Bronzer ve highlighter çeşitlerini göz farı olarak kullanabilir, mat olmayan rujlarınızı allık olarak değerlendirebilirsiniz.

Ruj seçimi yaparken nelere dikkat etmem gerekir?

Günlük makyajlarda nemlendirici desteği sağlayan rujları ve lip gloss çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Özel etkinliklerde de şık ve dikkat çekici görünmenizi sağlayacak mat görünümlü, koyu tonlara yönelebilirsiniz. Renk seçiminde ise göz makyajınızı baz alabilirsiniz. Yoğun göz makyajları için nude, sade görünen makyajlar için ise koyu renkler idealdir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mac Makyaj Malzemeleri

Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Makyaj Ürünleri
Makyaj Ürünleri
Yüz
Yüz
Gözler
Gözler
Dudaklar
Dudaklar
Makyaj Fırça ve Aksesuarlar
Makyaj Fırça ve Aksesuarlar
Makyaj Setleri
Makyaj Setleri
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 57 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/mac