Maybelline Fondöten

Maybelline fondöten güçlü aktif bileşenlere sahip yoğun renk seçenekleri sunar. Kusursuz bir görünüm elde edebilmek için kullanılan marka, tüm cilt tiplerine ve cilt tonlarına uygun fondötenleri ile gün boyu doğal ve kusursuz bir cilt görünümü sunar. Maybelline fondöten oldukça doğal bir görünüm sunar ve uzun süre kalıcılığıyla dikkat çeker. Argan yapı ve E vitamini bulunan içerik özlerinde cilde fayda sağlayan marka, besleyici içeriğe sahiptir. Bu sayede her cilt tipi için ideal yapısı ile besleyicilik sunar. Her yaş grubuna uygun olmakla beraber kullanıma hazırdır. 

Doğal bitişli fondöten çeşitlerini pudrayla sabitlemeye gerek kalmadan kullanıma hazırdır. 20 ton farkı sunarak her cilt tipi için üretim yapılır. Sıcak, soğuk ve nötr cilt tonları ile herkesin tercih edebileceği renk skalasına sahiptir. Su bazlı üretimi ile dikkatleri üzerine çeken Maybelline, farklı kompleksli fondöten seçeneği sunar. Maybelline Affinitone fondöten, ten makyajının doğal bitişi, sanki hiç makyaj yapılmamış gibi bir his uyandırır. Cilt tonu farklılıklarını ortadan kaldıran ve bunu yaparken maske gibi görünmeyen, doğal olarak hazırlanmış bir fondötendir.

Kapatıcılık oranı yüksek olan ürün, ciltteki sivilce izlerinden ve renk solgunluğundan tek seferde bir fondöten kullanarak kurtulmak için tercih edilebilir. Tam bir kapatıcı fondöten maskesi görünümünden de kaçınmak isteyenler için kusursuz olan Maybelline Affinitone Foundation özel bir içerik yapısı sunar. Yeni formülüyle dikkatleri üzerine çekerek rahat bir kullanım sağlar. Kusursuz bir cilde ve doğal bitişe ulaşmak için birçok kişinin başvurduğu makyaj aracıdır. Maybelline fondöten fiyatları ise herkesin rahatlıkla alım yapabileceği şekilde satışa sunulur. 

Maybelline Fondöten Çeşitleri

Birçok fondöten çeşidi üreten marka, her biri cilt tonuna göre eşit görünümde üretilir. Su veya yağ bazlı fondöten çeşitleri olduğu gibi kalıcılık süreleri değişen ürünlerde imal edilir. Maybelline Foudation Poreless, Ciltle mükemmel uyum sağlayan doğal mat etkiye sahiptir. Özel pudra içeriğine sahip Fit Me Matte gözeneksiz fondöten seçeneği gibi parlamayı düzenler ve gözenekleri kapatır. Cilt rengi ve dokusuna mükemmel uyum sağlayarak kusursuz bir görünüm elde etmek isteyenler için yeterlidir. Maybelline New York Fit Me Matte Poreless Foundation - 110 Porselen mükemmel uyumlu cilt ile doğal mat etkisi sunar. Özel pudra içeriğine sahip Fit Me Matte Porless fondöten, parlaklığı düzenler ve gözenekleri kapatarak cildin derinlemesine kusursuz görünmesini sağlar. Tüm cilt tipleri için üretilmekte olup tüm yaş grupları için istenilen renk yapısı bulunur. 

Maybelline Affinitone fondöten, güncellenen formülü sayesinde mükemmel özelliklere sahiptir. İçeriğindeki E vitamini ve hyaluronik asit sayesinde cildi nemlendirir. Cilt tonu farklılıklarını ve kusurları tek katta kapatır. Gözenek görünümünü azaltan bir etkisi vardır ve oldukça hafif bir yapıdadır. Bu özelliği ile ciltte bir ağırlığa sebep olmaz. Cilde doğal, canlı, tazelenmiş, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Gün boyu kalıcı etkiye sahiptir. Yorgunluk belirtilerini azaltır. Cilt dokusuna uyum sağlar ve hiç makyaj yapmamış gibi görünür. Bileşimi tüm cilt tipleri için uygundur. Cildi nemlendirmesine rağmen aşırı yağlanmaya neden olmaz. Bu sayede cilt konforunu da ön plana alır. Sivilce oluşumuna sebebiyet vermeden cildin hava almasına yardım edebilir. Maybelline fit me fondöten renkleri, geniş yelpazede üretilir. 

Maybelline Fit Me fondöten, oldukça çeşitli renk tonlarında üretilmiştir. Açıktan koyu ten tonlarına kadar çeşitli renk geçişlerinde üretilir. Her cilt tonu için ideal bir görünüm sunar. 

Maybelline ‘in üretiminde yer alan 40 farklı renk seçeneği bulunur. Bu renkler nötr, sıcak ve soğuk alt tonlara sahiptir. Bu nedenle her cilt tonuna uygun bir renk bulunması oldukça kolaydır. Maybelline fondöten fit me sayesinde makyajı kalıcı hale getirerek görünümü kusursuz bir şekilde gerçekleştirir. Kullanım sırasında parlamanın önüne geçer. Özellikle Maybelline Foudation İvory rengi ile dikkat çekici bir görünüm oluşturur. Açık bir renk sunan İvory, yaşlanma karşıtı bileşenler sayesinde mat bir fondöten olması ile cilde doğal bir görünüm kazandırır. İnce likit dokusu, cildi ağırlaştırmadan şekillendirilebilir kapatıcılık sağlar. Cilde tazelik vererek doğal bir görünümü destekler. Sıvı halde üretildiği için kolaylıkla sürülebilir. 20 farklı renk tonu ile ciltte bütünleşerek istenilen sonucu oluşturur. 

Maybelline Fondöten Kalıcılık Süresi

Maybelline Super Stay Active Wear 30h Fondöten,  saatler süren kapatıcılığı sayesinde cildin doğal görünmesine yardım eder. Mat bitiş sağlayarak cilt tonunu eşitler. Yüksek kapatıcılık sağlayarak yüzdeki kusurları dahi kapatır. Kusursuz bir görünüm, üstün kapatıcılık ve 30 saate kadar kalıcı etki sunar. Suya ve tere karşı dayanıklılığını her zaman korur. Ciltte yağlı bir his bırakmaz. Rahat kullanımı ve cildin nefes alabilen yapısı sayesinde hoş bir his bırakır. Cilde ince bir tabaka uygulanır. Parmak, fırça veya sünger ile uygulamak yeterlidir. Daha güçlü kapsama için birkaç katman uygulanabilir. 30 saat sürmesi amaçlanır. Bu süre birçok farklı faktöre göre değişkenlik gösterir. Örneğin kişisel faktörler ve cilt tipi bu noktada belirleyicidir. Diğer taraftan çevresel faktörler de belirleyici olabilmektedir. 

Bu nedenle, herkes için aynı uzun ömürlü olmayabilir. Bununla birlikte, fondötenin genel olarak iyi bir kalış gücüne sahip olduğu ve cilde gün boyu pürüzsüz bir görünüm verdiği bilinmektedir. Maybelline Affinitone fondöten 03 cilt tonunu eşitlemek, pürüzsüzleştirmek ve cilde doğal bir görünüm kazandırmak için tasarlanmış bir fondötendir. "03" kodlu ürün, serideki farklı tonlardan biridir. Bu gölge, orta açık ten tonları için uygundur. Affinitone fondöten, 2 saat boyunca cilde doğal bir görünüm sunan hafif ve kremsi bir formül sunarak kolay dağılım sağlayabilir. Ayrıca SPF 18 güneş koruma faktörü içerir, bu nedenle cildin güneşin zararlı etkilerinden korunmasına da yardımcı olur.

Gün boyu akmayan ürün, ciltteki uyumunu gözler önüne serer. Kalıcılığı porselen görünümü ile tamamlamak isteyen kişiler için Maybelline fit me Matte Poreless fondöten en doğru seçenektir. Gözenek görünümünü azaltmayı ve mat bir görünüm vermeyi amaçlayan kuvvetli bir fondötendir. Formülü hafif ve mat olup cildi yağdan arındırmak için tasarlanmıştır. Bu sayede, doğal cilt tonuna uyması için çeşitli renkler sunar. Cildi orta ve tam kapatıcılık ile yumuşatır. Fit Me Matte Poreless Foundation özellikle yağlı ciltler için uygun bir ürün olmakla birlikte normal ve karma ciltler için de kullanılabilir. Ayrıca cildi nemlendiren ve koruyan E vitamini içerir.

Maybelline Fondöten Tonları

Her cilt tipine uygun formda tasarlanan tonu ile uyum sağlar. Sıcak, soğuk ve nötr renklere sahiptir. Bu sayede cildin ten rengine uyumlu bir hal alması ile doğal bir duruş sergiler. Farklı cilt tonlarına göre üretilen geniş renk yelpazesine sahiptir. Maybelline, farklı cilt tonları için çok çeşitli fondöten renkleri sunarak kullanıcının tercih seçeneğine hitap eder. Her makyaj serisinin farklı renk seçenekleri vardır. Bu yüzden sahip oldukları ton sayısına göre çeşit özelliği değişebilir. Örneğin Maybelline Fit Me Matte Poreless fondöten 40'tan fazla farklı tona sahipken, Maybelline Super Stay 2 H fondöten 25 farklı renk seçeneğine sahiptir. Maybelline Dream Satin Likit Fondöten 12 farklı tonda üretim sağlar. Maybelline Instant Anti-Age Eraser Foundation, 18 farklı ton yapısına sahiptir. Fit me renk tonajları ise belirtilen aralıklarda üretilir;

 • Fair Porcelain
 • Natural İvory
 • İvory
 • Light İvory
 • Classic İvory
 • Warm Nude
 • Buff Beige
 • Classic Beige
 • Pure Beige
 • Sun Beige
 • Natural Beige vb.

Belirtilen renk tonları, Fit Me serisinde yer almakla beraber her fondötene göre renk aralığı değişim gösterebilir. Maybelline fit me fondöten 110 Porcelain Matte+ Poreless üretimi ile ciltte porselen etkisi sunar. Naturel görünümü ortaya çıkaran renk yapısı, uzun süre akma yapmadan kalıcılığını korumaya devam eder. Yüzde beliren saten etkisini yaratarak pürüzsüz bir bitiş sunar. Bu sebeple de kullanımda hatasız yayılım göstermesi ile tercih edilebilir. Maybelline Foudation Porcelain, kalıcılık ile gün boyu her cilt tipi için en iyi sonucu verir. Normal, karma ve yağlı ciltler için uygunluğunu korurken, kil içeren bileşimi sayesinde doğal mat bir görünüm sunar. Mat bir yüzey oluşturur ve gözenek oluşumunu da engeller. 

Ciltte fondöten yokmuş izlenimi yaratarak ince bir tabaka oluşturur. Mikro toz parçacıkları içerdiği için kolay yayılım yapar. Parlamayı önleyen fondöten markası, gözenek görünümünü azaltır. Cildin renk dengesini eşitlemeyi hedefler. Aynı zamanda renk geçişi ile mükemmel uyum sağlar. Hafif dokusu sayesinde kolay uygulanır. Özellikle cilt kusurlarını kapatması ile tercih edilir. Üretimde içerdiği güçlü yapısı ile gözeneksiz fondöten uygulaması mevcuttur. Fondöteni temiz cilde bir sünger yardımıyla sürüldüğünde kolaylıkla dağılım yapabilir. Nemli sünger de fondötenin sürülmesi için kullanılabilir. Makyajla silinerek ciltten kolayca çıkarılır. Maybelline fondöten fiyat, açısından ekonomik ürün kapsamındadır. Birçok çeşidi mevcut olup her biri üretim yapısına göre fiyatlandırılır. 

Maybelline Fondöten Fiyatları 

İçeriğinde yer alan mikro pudra taneciklerinin olduğu fondöten çeşitleri, ağırlık yapmayan içeriğe sahiptir. Hafif yapısı ile bilinen ve en kolay sürülme imkanı olan Maybelline stick fondöten, kolay açılır kapanır şekilde tasarlanır. Uzun süre etkisini hissettirerek gün boyu aynı etkiyi sürdürür. Kolay yayılma imkanı tanıyan ürün, kalem şeklinde tasarlanmıştır ve çıkarılması oldukça kolaydır. Stick fondöten cilt tonunu eşitlemek, kusurları kapatmak ve cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için kullanılır. Maybelline farklı renk seçenekleri sunar ve herkesin cilt tipine göre doğru olanı seçmeyi önerir. Genellikle diğer fondötenlere göre daha kalın olduğu için daha iyi örtücü ve daha uzun ömürlüdür. 

Maybelline Affinitone fondöten 24 golden Beige, gibi renklerin her cilt tonunda uyumlu olduğu da bilinmelidir. Bej rengi cilt tonu aralığında oldukça yaygın bir renk ailesindendir. Aynı zamanda pek çok farklı cilt tonuna yakışabilir. Bej fondöten genellikle açık tenli kişiler için uygun olsa da her cilt tonu için doğru kullanım olabilir. Maybelline Foundation Perfector 4 in 1, seçeneğinde ise 4’ü bir arada sunduğu geniş kapsamlı bir ürün yapısı mevcuttur. Maybelline New York Instant Perfector 4'ü 1 arada makyaj, tek adımda fondöten, kapatıcı, BB krem ​​ve yüz pudrasını içerir. Aynı anda kusurları kapatarak, gözenekleri sıkılaştırır ve ciltte dağılım yaparak eşitler. Maybelline fondöten fiyatı ise her ürün çeşidine göre değişim gösterir. Uygun maliyetlerde satışa sunulan ürünler farklı içerik ağırlığına sahiptir. 

Maybelline Fondötenin Kaş Adet Kapatıcı Seçeneği Bulunur?

Beş farklı kapatıcı fondöten serisi mevcuttur.

Maybelline Fondötenler İçerisinde Vegan Ürün Mevcut mu?

Maybelline Super Stay 30 H kapatıcı vegan içeriğe sahiptir. 

Maybelline Kapatıcı Fondöten Etkisi Kaç Saat Sürer?

Maybelline kapatıcı fondöten 12 saat kalıcılık sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Maybelline New York Fondoten Fiyatları

202 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Makyaj Ürünleri
Makyaj Ürünleri
Yüz
Yüz
Fondöten
Fondöten
Likit
Likit
Krem
Krem
Pudra
Pudra
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Renk Tonu
Toplam 51 / 202 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
FondötenFondöten; cildi olduğundan daha güzel, daha kusursuz göstermek amacıyla tercih edilen, likit ya da pudra gibi farklı formları bulunan ve kapatıcı etkisi nedeniyle yaygın olarak kullanılan en popüler makyaj ürünlerinden biridir. Pek çok çeşidi bulunan fondötenler yalnızca kapatıcı etki değil, aynı zamanda nemlendirici, güneşten koruma gibi özellikler ya da köpük, "cushion" ve "stick" gibi yaratıcı formlar da içerir.  Cilt kusurlarını örtmek amacıyla geliştirilen ve kullanılan fondötenler, makyajın temel taşlarından birini oluşturur ve günümüzde yalnızca kusur örtmek için değil; cildi daha canlı, daha parlak ya da daha nemli göstermek için de kullanılır. Bu nedenle fondötenler, farklı kapatıcılık seviyelerine sahiptirler.  Fondöten Nasıl Uygulanır? Fondöteni cildinizi temizleyip nemlendirdikten sonra eliniz, makyaj süngeri veya fırçasıyla cildinize uygulayabilirsiniz. Daha doğal bir görünüm için likit fondötenleri elinizle uygulayabileceğiniz gibi eşit dağılım için makyaj süngerlerinden de yararlanabilirsiniz. Pudra formundaki fondötenleri de yine elinizle veya ambalaj içindeki aplikatör ya da makyaj fırçası ile uygulayabilirsiniz.  Bu popüler makyaj ürünü, makyajın olmazsa olmazlarından biri sayıldığı için günlük hayatta yapabileceğiniz basit makyajlardan özel davetlerde uygulayabileceğiniz iddialı makyajlara kadar tüm makyajlarınızda kullanmanız gereken ürünler arasında yer alır.  Fondöteni günün her saati uygulayabilir ve gün içinde yenileyebilirsiniz. Fondötenlerin farklı kalıcılık süreleri bulunur. Özellikle suya dayanıklı olmayan veya hafif bir formüle sahip olan fondöten çeşitlerini, kolayca silinebildiği için gün boyunca bir veya birkaç kez yenilenmeniz gerekir. Fondötenleri, günlük makyaj yapanlardan sadece belirli noktalardaki kusurlarını kapatmak isteyenlere, özel günlerde daha iddialı görünmek isteyenlerden genel olarak cilt tonunu eşitlemek isteyenlere kadar herkes kullanabilir. Siz de makyajınızın zeminini oluşturan fondöteni, günlük ya da özel tüm makyajlarınızda kullanabilirsiniz.
Detaylar