Söz konusu marka Fransa'nın en bilinen ve tüm dünyada da kendinden söz ettiren bir yapıya sahip. Kozmetik ve bakım sektörünün sevilen markalarından olan Loreal Paris kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik birçok ürün geliştiriyor. "Çünkü sen buna değersin." sloganı ile kadınlara kendi isteklerine göre bir hayat yaşamayı teşvik ediyor. Bu motto ile de farklı birçok ürün geliştiriyor. Bunlardan bazıları da makyaj ürünleri oluyor. Ten makyajı kategorisinde bulunan Loreal Paris True Match fondöten ile de beğenileri toplamayı amaçlıyor. Kullanıcılar tarafından sevilerek kullanılan bu fondötenler farklı cilt tiplerine ve cilt tonlarına uygun şekilde geliştiriliyor. Doğal yapısı, hafif ve organik formülü, geniş renk skalası ile dikkat çeken True Match fondötenler cilt tonunu eşitlemesi, nemlendirmesi ve kusursuz bir görünüme kavuşturması ile de ön plana çıkıyor. Nemlendirici baz içeren formülü ve E vitamini ile Loreal True Match fondöten alt tonu seçenekleri de bulunuyor. 2 adet pembe alt ton, 8 adet sarı alt ton ve 10 adet nötr alt tonu renk skalasında yer alıyor. Cilt bütünleştirici etki arayan kullanıcıların en çok tercih ettiği fondötenlerden biri olan True Match; kullanıcıların makyaj yaparken kullanacakları diğer ürünlerin duruşunu ve etkisini de güçlendiriyor. Günlük makyajlarda ya da özel günlerde yapılan makyajlarda rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Loreal True Match Fondöten Çeşitleri

Loreal True Match fondöten çeşitleri; yapısına, renk skalasına, boyutuna ve içeriğine göre değişebiliyor. Farklı cilt tonları ve cilt yapıları için alternatifler bulunuyor. Örneğin Loreal True Match fondöten buğday tenlilere uygun olan en açık renk tonları ile kullanıcılara sunuluyor. Genellikle buğday tenli kullanıcılar tarafından 1R1C Ivory Rose tercih ediliyor. Vanilla Rose serisinde bulunan Loreal True Match fondöten 2n Vanilla ise açık ve soğuk alt tona sahip ciltler için öneriliyor. Hafif pembemsi bir görünüme sahip oluyor. Loreal True Match fondöten Golden Beige; açık buğday tenli kullanıcılar için öneriliyor. Hem açık hemde sıcak cilt tonuna sahip kullanıcıların tercihlerinden oluyor. Aynı zamanda Loreal True Match fondöten serum haliyle de kullanıcılara sunuluyor.

Loreal True Match Fondöten Özellikleri

Makyaj ürünü seçerken en çok kullanılan ürünlerden biri fondöten oluyor. Fondöten seçimlerinde ürün özellikleri, ürünün içeriği, nasıl kullanılması gerektiği ve renk tonları ile ilgili bilgiler önemli oluyor. Söz konusu Loreal True Match fondöten özellikleri incelendiğinde birçok farklı sonuç elde ediliyor. Bu özellikler ve True Match fondötenlerin etkileri incelendiğinde elde edilen bilgiler şu şekilde:

 • Öncelikle True Match fondötenler nemlendiri etkiye sahip oluyor.
 • Yapılan değerlendirmelere göre yaklaşık 2 hafta kullanıldığında cilt kalitesinin görünümünü geliştirmeye yardımcı olduğu söyleniyor.
 • Farklı alt ve üst tonlara sahip olan True Match fondötenler ten rengi ile bütünleşiyor.
 • Doğal, hafif ve yoğun pigmentli bir yapısı bulunuyor.
 • İçerisinde vücudun ihtiyaç duyduğu E vitamini, antioksidan ve hyaluronik asit mevcut. Bu da ciltte bakım etkisi yaratıyor.
 • Nemlendirici baz yapısı sayesinde; cildin uzun süre nemli kalmasını sağlıyor.
 • Aynı zamanda cilde sürüldüğünde doğal bir görünüme de sahip oluyor.
 • Makyaj dışında cilt bakımı etkisi de yaratıyor.
 • Sarı, pembe ve nötr olmak üzere alt ton seçenekleri bulunuyor.
 • Cilde yumuşaklık ve ışıltı kazandırıyor.
 • Normal, hassas ve karma ciltler için kullanım seçenekleri bulunuyor.
 • True Match fondöten kaygan bir yapıya sahip. Bu sayede kullanımı da kolay bir yapısı bulunuyor. Tüm yüze homojen olarak dağılabiliyor. İstenmeyen pütürlükler ve topaklanmalar oluşmuyor.
 • Aynı zamanda içeriği gereği ağır olmayan yumuşak bir kokusu da bulunuyor.

Loreal True Match Fondöten İçeriği

Loreal True Match fondöten içeriği incelendiğinde doğal ve hafif bir yapısının bulunduğu, bileşenleri sayesinde de tercih edilenler arasında yer aldığı gözlemlenebilir. Öncelikle söz konusu True Match fondötenler vücudun ihtiyacı olduğu E vitaminini, hyaluronik asidi ve nemi karşılamayı amaçlıyor. Bu bağlamda sadece makyaj değil cilt bakımı üzerinde de olumlu etkileri bulunuyor. Aynı zamanda Loreal True Match fondöten su bazlı olanlar yağ bazlı ürünlere göre daha az yağ daha çok nem anlayışı ile geliştiriliyor. Böylece içeriğindeki fazla su miktarı ile ön plana çıkıyor.

Loreal True Match Fondöten Renkleri

Loreal True Match fondöten renklerinde yaklaşık 30 adet seçenek bulunuyor. Sarı, pembe, nötr olmak üzere alt ton seçenekleri renk skalasında yer alıyor. Bu geniş renk skalası sayesinde tüm cilt tonlarına uyum sağlayabilecek ürünler bulunuyor. Beyaz, buğday, esmer tenli tüm kullanıcılar özgürce seçim yapabiliyor. Loreal True Match fondötenler nasıl seçilir diye incelendiğinde ise şöyle bir ipucu verilebilir. True Match serisinde “R” harfi ile başlayan ürünler pembe alt tonları ifade ediyor. Soğuk cilt tonuna sahip olan kullanıcılar için öneriliyor. “D” harfi ile başlayan ürünler sarı alt tonlu ürünler olarak biliniyor. Sıcak cilt tonu rengine sahip olan kullanıcılar tarafından ideal bir seçim oluyor. “N” harfi ile başlayan ürünler ise nötr ton anlamına geliyor. Yani sıcak ve soğuk cilt tonunu birlikte barındıran kullanıcılar tarafından tercih edilebilir.

Loreal True Match Fondöten Fiyatları

Loreal True Match fondöten fiyatları ürünün sağlayacağı etkilere göre değişiklik gösterebiliyor. Özellikle kozmetik ürünlerde farklılık gösteren niteliklere sahip olan fondötenlerde fiyat farklılıklarına sıkça rastlanıyor. Fondötenin içeriği, kalitesi, boyutu ya da serum halinde oluşu, simli ya da mat olması gibi kriterler ürünlerin fiyatında değişikliğe sebep olabiliyor. Loreal True Match fondötenler; kullanıcılara fark yaratan etkiler vermeyi amaçlıyor. Bu sebeple de içeriğinde doğal yapılar kullanmaya özen gösteriyor. Loreal fondötenler etkisine, cilt tipine ve yaş aralığına göre de çeşitlilik gösteriyor. Aynı zamanda kullanıcıların simli ya da mat görünüme sahip olan modelleri de seçme şansı bulunuyor. Söz konusu markanın fondötenleri Hepsiburada ile en çok satanlar, artan fiyat, azalan fiyat veya en yeniler şeklinde sıralanarak kullanıcılara sunuluyor. Bu şekilde listelenen fondötenler kendi aralarında ya da diğer markalarla fiyat ve özellik yönünden karşılaştırılabilir. Loreal markasın ait fondötenlerin fiyatlarına alarm kurarak ürünlerde oluşabilecek indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda tekli olarak satın alabileceğiniz gibi set şeklinde de fondötenleri satın alabilirsiniz. Set halinde bulunan ürün fiyatları tekli olanlara göre daha farklı fiyat seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Hepsiburada’ da özellik filtrelemesi yaptıktan sonra bütçenize uygun bir fiyat aralığı da girebilirsiniz. Sonrasında listelenen ürünleri artan yada azalan fiyat şeklinde sıralayabilirsiniz. Böylece fiyat skalasını daha düzenli bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Loreal True Match Fondöten Yorumları

Online alışverişlerde bir ürün satın almadan önce kullanıcı yorumlarına bakmak ve değerlendirmeleri incelemek önemli oluyor. Özellikle de kozmetik ve kişisel bakım ürünleri arasında yer alan fondötenler için ön araştırma yapmak kozmetik alanda önemli oluyor. Loreal True Match fondöten kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeler ve yorumlar alışveriş sürecinde markanın sağladıklarının yanı sıra etkili olabiliyor. Makyaj severlerin vazgeçilmez ürünlerinden olan fondötenlerin birçok farklı çeşidi bulunuyor. Bu çeşitler; renk tonuna, cilt tipine, ürün çeşidine, boyuta göre farklılık gösterebilir. Her kullanıcı kendi ihtiyacını karşılayacak doğru ürünü seçerse daha olumlu sonuçlar alabilir. Bu bağlamda fondöten yorumlarına bakmak önemli bir husus oluyor. Farklı özelliklere ve yapıya sahip olan bu ürünleri satın almadan önce detaylı araştırma yapmak da önemli. Örneğin kullanıcı yorumlarını incelediğinizde: fondötenler nasıl kullanılır, yüze nasıl sürülmeli, içeriği nasıl, her cilt yapısı için uygun mu, nasıl muhafaza edilebilir gibi birçok soruya cevap alabilirsiniz. Daha önce markaya ait fondötenleri satın alan kullanıcılar memnun kaldı mı öğrenebilirsiniz. Uygulama ve sonuçlarını değerlendirmek üzere de yorumlar faydalı olabilir.

loreal true match fondöten
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Makyaj Ürünleri
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler

loreal true match fondöten

ile ilgili 53 ürün bulduk
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın