Ciltteki kusurları kapatmanın iyi yollarından birisi de fondöten kullanımıdır. Fondöten kullanımı ile ciltte oluşan sivilce ve siyah noktalar kapatılabilir. Aynı zamanda güneş lekelerini kapatma konusunda da bu seçenekler oldukça etkilidir. Özellikle de güneş koruyucu etkili olanlar, ciltteki lekeleri kapatırken yenilerinin oluşmasını önleyebilir. Fondötenler, hemen herkesin ihtiyacını karşılayacak şekilde donatılır. Sıklıkla kadınlar tarafından kullanılsa da erkeklerin de zaman zaman ihtiyaç duyduğu fondötenler farklı markaların çatısı altında satışa sunulur. Bunlar arasında yer alan Nars markası, 1994 yılında kurulmuş olup kozmetik ve cilt bakımı ürünleri ile tanınır. Markanın geliştirmiş olduğu birbirinden farklı fondöten çeşitleri, hemen herkesin ihtiyacını karşılamaya yönelik tasarlanır. Farklı cilt tiplerine yönelik modeller sayesinde kuru, yağlı ve karma ciltlerin ihtiyacı karşılanır. Kaliteli yapıya sahip olan Nars fondötenler, cilt üzerinde uzun süre kalır ve ilk anki etkisini gün boyu hissettirir. İçerisinde yer alan vitamin ve mineral değerleri ile cildi beslemeye yardımcı olur. Cilt üzerindeki nem eksikliği ya da sivilce lekeleri formülünde yer alan içeriklerle giderilebilir. Her cilt tonuna uygun renk seçeneği ile yüz üzerinde ideal bir uyum sağlanır. Açık ve koyu tonlar, ten rengi ile tam uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Likit, krem ve pudra olmak üzere farklı dokuları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gündüz veya gece makyajınızı yapabilir, hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Siz de zengin ürün çeşitliliğinden yararlanarak Nars fondöteni satın alabilir, bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yüksek Kapatıcı Özelliği ile Nars Fondöten

Genellikle cilt kusurlarını kapatmak için kullanılan fondötenler, günlük hayatta tercih edilebileceği gibi özel günlerde de ihtiyacı karşılar. Parti, eğlence gibi özel anlarda kapatıcılığı yüksek olan fondötenlerin kullanımı hoş bir görüntüye sebep olabilir. Bunun yanı sıra kamera önünde çalışanlar da cilt kusurlarını kapatmak için yüksek kapatıcı özelliğine sahip fondötenleri tercih edebilirler. Birbirinden farklı markalar arasında öne çıkan Nars, geliştirmiş olduğu yüksek kapatıcılık özelliğine sahip fondötenlerle hemen her kadının ihtiyacına yönelik çözümler sunar. Gece ve gündüz kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan fondötenler, içeriği ile cilt kusurlarını ortadan kaldırır. Yüksek kapatıcı özelliği ile kimi zaman tek seferde cilt kusurlarını yok eder. Sivilce, siyah nokta ve güneş lekeleri ile başa çıkmakta zorlanıyorsanız Nars fondöten çeşitlerini kullanabilirsiniz. Markanın ürünleri, cildinizde daha pürüzsüz ve bebeksi bir görünüm yaratır. Farklı renk seçenekleri ile de her cilt tipine uygun çözümler sunar. Açık ve koyu tondaki renk seçenekleri sayesinde teninizle uyumlu olanı bulmakta zorlanmazsınız. Siz de birbirinden farklı seçenekler arasından cildiniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Nars fondöten kullananlar arasında yerinizi alarak bu kaliteli deneyime ortak olabilirsiniz.

Zengin Ürün Çeşitliliği ile Nars Fondöten

Nars fondöten seçenekleri ile zengin ürün çeşitliliği ile hemen herkesin ihtiyacına yönelik çözümler sunmaya çalışılır. Özel formülü ile marka, kadınların ve kimi zamanında erkeklerin ihtiyacını karşılayan alternatifler sunar. Genel olarak kullanım amacı cilt kusurlarını kapatmak ve pürüzsüz bir görünüm sağlamak olsa da içeriğinde yer alan vitamin ve minerallerle cildi de besleyebilir. Formülünde yer alan maddeler cildin nem dengesini sağlamasına ve ışıltılı bir duruş elde edilmesine yardımcı olur. Bu sebeple kuru ve karma ciltler için ideal bir seçenek haline gelir. Sivilceli ciltler için özel olarak formüle edilen ürünler, zamanla sivilce kusurlarının görünümünü iyileştirebilir. Özellikle de mat fondötenler, yağlı ciltlerdeki parlak görünümün azalmasına yardımcı olur. Üstün teknolojik özelliği ile ciltte uzun süre kalır ve gün boyu mat bir görünüm oluşturur. Karma ciltler için bölgesel çalışan fondötenler tercih edilir. Belirli bölgelerdeki kuruluğu gideren veya yağlılığı azaltan ürünler bulunur. Cilt tipinin yağlılık ve kuruluk durumuna göre uygun tercih yapılabilir. Hassas ciltler için geliştirilen formüller, cilt üzerinde oluşabilecek ekstra sorunların önüne geçmeye çalışır. Marka tasarımları, hassasiyet sonucu oluşabilecek alerjik sorunları minimum seviyeye indirme yardımcı olur. Nars fondöten yorumları sayesinde cildiniz için uygun ürüne ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan seçeneği avantajlı fiyatlardan yararlanarak temin edebilir, cildinizin ışıltısını ortaya çıkarabilirsiniz.

Fonksiyonel Yapıya Sahip Nars Fondöten

Nars markası tarafından geliştirilen kozmetik ürünler kalitesi ile ciltte oluşan sorunları iyileştirmeye çalışır. Özel formülasyona sahip Nars kozmetik ürünleri, düzenli kullanımda istenilen sonuçları verir. Doğru ürün seçimi de markanın tasarımlarının etkinliğini artırmasına yardımcı olur. Markanın geniş ürün seçeneği arasında likit, pudra ve krem olmak üzere farklı formüle sahip fondötenler bulunur. Nars pudra fondöten, genellikle daha makyaj yapmak isteyenlerin tercihi arasında yer alır. Farklı renkleri ile ciltte bronzlaştırıcı etki bırakır. Aynı zamanda cilde sıcak ve canlı bir görünüm verir. Likit forumda olan akışkan Nars fondötenler, cildin daha nemli kalmasına yardımcı olur. Özel formülleri sayesinde 16 saate kadar dayanıklılık gösterir. Böylelikle kalıcılığını gün boyu hissedebilirsiniz. Stick forma sahip olanlar ise ciltte oluşan sivilce, siyah nokta gibi problemlerin kapatılmasını sağlar. Daha çok küçük alanlara yönelik geliştirilen stick yapıdaki fondötenler, cilt kusurlarını yok eder ve hoş bir görünümü sağlar. Kuru, karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş formüller, cildin ihtiyacı olan maddeleri sağlar. Yağlı ciltler için geliştirilmiş mat formüller, kuru ciltler için nemlendirici yapıda olanlar istenilen sonucun alınmasına yardımcı olur. Farklı ambalaj zaman seçeneklerine sahip olan Nars fondötenler kişiye özel çözümler sunar. Siz de ihtiyacınıza uygun modeli avantajlı fiyatlardan yararlanarak satın alabilir, cildiniz için iyi bir yatırım yapabilirsiniz.

Cilt Yapısına Göre Nars Fondöten

Nars fondöten ürünleri farklı cilt yapılarına uygun olacak şekilde formülize edilir. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde sadece kapatıcı görevi değil aynı zamanda besleyici olma özelliği de kazanır. Bazı fondötenlerin içerisinde yer alan UVA ve UVB koruması, güneşin zararlı ışınlarına karşı cilt üzerinde kalkan görevi görür. Böylelikle ciltte oluşabilecek güneş lekesi, çil gibi problemlerin önüne geçmeye çalışılır. Nars fondötenlerin her biri farklı cilt yapılarına özel olarak geliştirilir. Kuru ciltler için genellikle nemlendirici ihtiyacını karşılayacak seçenekler kullanılır. Karma ciltlerde bölgesel yağlanmayı azaltıcı, kuru alanları ise nemlendirici özellikte olanlar tercih edilir. Yağlı ciltlerde ise parlamayı giderecek mat ürünler uygulanabilir. Bunlar arasında yer alan Nars mat fondöten, cilt yüzeyinde oluşan parıltıyı giderir ve daha mat bir görünüm oluşmasını sağlar. Uzun süreli etkisi sayesinde performansını gün boyu hissettirir. Aydınlık bir görüntü elde etmek isteyenler için geliştirilen formüllerde bulunur. Mark tasarımları, yüksek kapatıcılık özelliği ile ciltte oluşan yorgun görünümü gizler. İnce yapısı sayesinde adeta yokmuş gibi bir etki bırakır. Akışkan formülü sayesinde cilt üzerinde kolaylıkla dağılır. Alternatif olarak bu modelin mat versiyonları da bulunur. Mat olanlar, cilt yüzeyinde fazla parlaklığı giderir ve estetik bir görünüm sağlar. Siz de markanın birbirinden farklı ürünlerine göz atarak cildinizin ihtiyacına uygun olan ürünü belirleyip satın alabilirsiniz. Dilerseniz makyajınızı sabitlemek için Nars pudra seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Geliştirilmiş Özellikleri ile Nars Fondöten

Nars Fondöten geniş ürün çeşitliliği ile öne çıkar. Markanın ürün çeşitliliği, tasarımların farklı özelliklerle donatılmasından kaynaklanır. Her bir ürün kendine has özelliği ile cildin ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Nars fondöten özellikleri kısaca şu şekilde açıklanabilir:

  • Likit, stick, krem ve pudra formlarının her biri cilt kusurlarına yönelik olarak geliştirilir. Kişisel ihtiyaca ve zevke göre çözümler sunan bu ürünler, yüzün tamamında veya bir bölümünde kullanılmak üzere ayrılır.
  • Nars Fondöten çeşitleri; yağlı, kuru ve karma olmak üzere farklı cilt tepkilerine yönelik olarak geliştir.
  • Matlaştırıcı özellikteki seçenekler, özellikle de yağlı ciltlerde oluşan parıltılı görünümün önüne geçmeye yardımcı olur.
  • Nars fondötenler içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde cildin beslenmesine yardımcı olur.
  • Markanın kaliteli içerikleri, her cilt tipine özel olarak geliştirildiği için cildin sorunlarına yönelik çalışır. Karma, kuru ve yağlı olmak üzere her cilt tipine uygun seçenek bulunur.
  • Yağlı ciltlere özel olarak geliştirilen mat fondötenler, yüzdeki parlak görünümü uzun süre ortadan kaldırmaya etki eder.
  • Marka üretimleri, uzun süreli etkiye sahip olduğu için gün boyu etkisini hissettirir.
  • Nars fondötenin güneş koruma etkili olanları, ciltte pürüzsüzlük sağlarken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi koruyabilir.

Avantajlı Fiyatları ile Öne Çıkan Nars Fondöten

Ciltteki kusurları gizlemenin etkili yollarından birisi de fondöten kullanımıdır. Bu amaç doğrultusunda birçok marka tarafından geliştirilen fondötenler kozmetik sektörüne girer. Nars markasının geliştirmiş olduğu fondöten çeşitleri de bunlar arasında yer alır. Özel bir formülasyona sahip olan ürünler, dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Güneş koruma etkili olanlar, ciltte oluşabilecek lekelerin önüne geçmeye yardım eder. Hassas cilt başta olmak üzere pek çok kişiye hitap eder. Nars fondöten farklı renk seçenekleri kişiye özel çözümler sunar. Açık ve koyu tonlar, cilt ile uyum sağlayacak şekilde dizayn edilir. Birbirinden farklı ürün seçeneği, fiyat farkının da doğmasına sebep olur. İçeriğinde yer alan vitamin ve minerallere ek olarak güneş koruma etkisi de fiyat farkına sebep olabilir. Fondötenin türü de fiyat farkının oluşmasında diğer bir etken olarak göze çarpar. Nars üretimleri; likit, stick, krem ve pudra olarak ayrıldığı için bu durum her bir ürünün farklı fiyatlandırılmasına sebep olur. Seçeneklerin fiyatını etkileyen bir diğer unsur da içinde bulunan ürün miktarıdır. Her bir ambalaj içerisinde bulunan ürün miktarı farklı olduğu için bu durum fiyat değişikliğinin oluşmasına sebep olur. Nars fondöten fiyat skalasına göz gezdirebilir, avantajlardan yararlanabilirsiniz. Siz de ihtiyacınıza uygun ürünü belirleyerek Hepsiburada farkı ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Nars Fondöten Çeşitleri Nelerdir?

Nars markası, farklı cilt sorunlarına yönelik olarak ürünler geliştirir. Geniş ürün seçeneği ile hemen herkesin ihtiyacını karşılamaya çalışır. Nars fondöten çeşitleri arasında likit, stick, krem ve pudra formları yer alır.

Farklı Cilt Tiplerine Uygun Nars Fondöten Bulunur mu?

Nars fondöten, geniş ürün seçeneği ile hemen herkesin cilt sorununu yönelik çözümler sunar. Markanın ürünleri arasında hassas, kuru, karma ve yağlı cilt tiplerine uygun fondöten çeşitleri bulunur. Bu ciltlere yönelik olarak nemlendirici özellikli ve mat forma sahip pek çok alternatif yer alır.

Nars Fondötenin Güneşten Koruyucu Özelliği Var mı?

Nars fondöten ürünleri, güneşten gelen zararlı ışınlara karşı cildi koruyacak özellikte donatılır. Bazı ürünlerin formülünde yer alan UVA ve UVB koruma etkisi, hassasiyet başta olmak üzere pek çok cilt sorununa yönelik hazırlanır. Güneşten koruyucu etkili ürünler sayesinde onun zararlı ışınlarına karşı önlem alınabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nars Fondoten Fiyatları

102 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Makyaj Ürünleri
Makyaj Ürünleri
Yüz
Yüz
Fondöten
Fondöten
Likit
Likit
Krem
Krem
Pudra
Pudra
Kuponlu Ürünler
Renk Tonu
Toplam 48 / 102 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
FondötenFondöten; cildi olduğundan daha güzel, daha kusursuz göstermek amacıyla tercih edilen, likit ya da pudra gibi farklı formları bulunan ve kapatıcı etkisi nedeniyle yaygın olarak kullanılan en popüler makyaj ürünlerinden biridir. Pek çok çeşidi bulunan fondötenler yalnızca kapatıcı etki değil, aynı zamanda nemlendirici, güneşten koruma gibi özellikler ya da köpük, "cushion" ve "stick" gibi yaratıcı formlar da içerir.  Cilt kusurlarını örtmek amacıyla geliştirilen ve kullanılan fondötenler, makyajın temel taşlarından birini oluşturur ve günümüzde yalnızca kusur örtmek için değil; cildi daha canlı, daha parlak ya da daha nemli göstermek için de kullanılır. Bu nedenle fondötenler, farklı kapatıcılık seviyelerine sahiptirler.  Fondöten Nasıl Uygulanır? Fondöteni cildinizi temizleyip nemlendirdikten sonra eliniz, makyaj süngeri veya fırçasıyla cildinize uygulayabilirsiniz. Daha doğal bir görünüm için likit fondötenleri elinizle uygulayabileceğiniz gibi eşit dağılım için makyaj süngerlerinden de yararlanabilirsiniz. Pudra formundaki fondötenleri de yine elinizle veya ambalaj içindeki aplikatör ya da makyaj fırçası ile uygulayabilirsiniz.  Bu popüler makyaj ürünü, makyajın olmazsa olmazlarından biri sayıldığı için günlük hayatta yapabileceğiniz basit makyajlardan özel davetlerde uygulayabileceğiniz iddialı makyajlara kadar tüm makyajlarınızda kullanmanız gereken ürünler arasında yer alır.  Fondöteni günün her saati uygulayabilir ve gün içinde yenileyebilirsiniz. Fondötenlerin farklı kalıcılık süreleri bulunur. Özellikle suya dayanıklı olmayan veya hafif bir formüle sahip olan fondöten çeşitlerini, kolayca silinebildiği için gün boyunca bir veya birkaç kez yenilenmeniz gerekir. Fondötenleri, günlük makyaj yapanlardan sadece belirli noktalardaki kusurlarını kapatmak isteyenlere, özel günlerde daha iddialı görünmek isteyenlerden genel olarak cilt tonunu eşitlemek isteyenlere kadar herkes kullanabilir. Siz de makyajınızın zeminini oluşturan fondöteni, günlük ya da özel tüm makyajlarınızda kullanabilirsiniz.
Detaylar