Mutfakların temel direği olarak tanımlayabileceğimiz saklama kapları, Paşabahçe markasının kalitesi ve güvenilirliği ile buluşuyor. Farklı zevklere hitap eden onlarca farklı kapak seçeneği ve ihtiyaca göre tasarlanmış çeşitli boyları ile Paşabahçe saklama kapları, hanımların mutfaktaki en büyük yardımcısı oluyor. Zarif bir cam kabakla tamamlanmış tasarımlardan, hava geçirmeyen kalın plastik kapaklara kadar geniş bir yelpazede hazırlanan ürün yelpazesi her beğeniye hitap ediyor. 

Paşabahçe saklama kapları kullanım alanlarının bazıları şöyle sıralanabiliyor. Saklama kaplarının, özellikle büyük ebatlarda tasarlanmış türleri, bakliyatların kuru ve hava almayacak şekilde saklanmasına olanak sağlıyor. Bununla birlikte kış ayları için hazırlanan turşuların yalnızca cam kaplarda saklanması gerektiğinden, turşu kuran hanımların ilk tercihi Paşabahçe saklama kapları oluyor. Ayrıca peynir başta olmak üzere, hemen hemen tüm kahvaltı çeşitlerinin buzdolabında saklanırken, saklama kapları kullanılması, hem kahvaltılıkların uzun süre taze kalmasına hem de besinlerin kokusunun buzdolabına karışmamasına yardımcı oluyor.

Kuruyemişlerin şık tasarımlara sahip bu saklama kaplarında saklanması, görsel olarak hoş görünümün yanı sıra kuruyemişlerin daha uzun süre taze kalmasına sebep oluyor. Gün içinde tüketilemeyen fazla yemeklerin küçük boylarda saklama kaplarına aktarılması, o yemeklerin ertesi gün de aynı tazelikte tüketilmesini sağlıyor.  Saklama kaplarının şık tasarımları, tezgah üzerinde kalabalık bir görüntü oluşturan; kahve, çay, tuz, şeker gibi gıdaların düzenli bir görünme sahip olmasına yardımcı oluyor. 

Isıya dayanıklı cam saklama kabı çeşitleri, her türlü fırın yemeğinin yüksek ısılarda bile diğer fırın kaplarını aratmayacak bir lezzette pişmesini sağlıyor. Akşam yemeklerinde meze tabağı tercih edebileceğiniz saklama kapları yemek sonunda kendi kabağı kapatılarak zahmetsizce buzdolabına kaldırıbiliyor. Aynı şekilde kahvaltı masalarındaki kahvaltılık çeşitler de hoş bir sunumla masalardaki yerini aldıktan sonra aynı kapla tazeliğini koruyacak şekilde buzdolabında saklanabiliyor.

Kullanım alanları saymakla bitmeyen bu küçüklü büyüklü mutfak kahramanları her dönem kadınların vazgeçilmezi oluyor. Son günlerde cam ürünlerin sağlığı üzerinde oldukça fazla duruluyor. Saklama kapları bu yönüyle, sağlığını önemseyen insanlar için mutfaklarda en çok tercih edilen ürünlerin başında yer alıyor.

Ürünler tek başına satın alınabileceği gibi farklı türlerde hazırlanmış setler de ihtiyaca yönelik alternatifler sunuyor. Geleneksel kavanoz modellerinin tamamının yer aldığı Paşabahçe saklama kapları kategorisi aynı zamanda; musluklu sürahi, mini cam tencere, reçellik, buzluk gibi modern şık tasarımları da kullananların beğenisine sunuyor. 

Paşabahçe Saklama Kabı Fiyatları

Her bütçeye uygun geniş bir fiyat yelpaziyle hazırlanmış Paşabahçe saklama kapları, farklı fiyat alternatifleriyle herkesin bu ürünlere sahip olmasını kolaylaştırıyor. Paşabahçe saklama kabı fiyatları, ürünlerin ebat ve kullanım özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Piyasada benzerine az rastlanan şık bir cam tasarım oldukça makul fiyatlara satın alınabiliyor. Bununla birlikte oldukça battal boy tasarlanmış, evladiyelik olarak nitelendirilebilecek kavanoz modellerine de sıradan kavanozlara göre oldukça uygun fiyatlara sahip olunabiliyor. 

Birden fazla ürünün set halinde hazırlanmış olması, tüm ürünlere normalden daha uygun fiyatlara sahip olunabilmesini kolaylaştırıyor. Ayrıca setlerin içinde bulunan ürünlerin farklı boylarda seçilmiş olması, çok sayıda saklama kabı ihityacının tek seferde elde edilebilebilmesine olanak veriyor. Özellikle küçük boy saklama kaplarının 2'li, 4'lü ya da  6'lı, setler halinde alınması kullananların tasarruf etmesine yardımcı oluyor. 

Bunun dışında tekli satılan ürünlerdeki fiyat performans oranının rakiplerine göre oldukça güçlü olduğu gözleniyor. Paşabahçe markasının uzun yıllara dayanan kalitesi, alınan ürünlerin çok uzun süre kullanılmasına olanak sağlıyor. Kabaklarda ve saklama kaplarının yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi kullananlara güven veriyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Paşabahçe Saklama Kapları

285 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Paşabahçe Saklama Kapları
  2. Tupperware Saklama Kapları
  3. Lav Saklama Kapları
  4. Evle Saklama Kapları
  5. Hobby Life Saklama Kapları
  6. Vip Ahmet Saklama Kapları
  7. Qlux Saklama Kapları
  8. Bager Saklama Kapları
  9. Primera Saklama Kapları
  10. Plastart Saklama Kapları
  11. Bambum Saklama Kapları
  12. Glasslock Saklama Kapları
  13. Modatools Saklama Kapları
  14. LoveQ Saklama Kapları
  15. Bora Saklama Kapları
  16. Herevin Saklama Kapları
  17. Nefnef Home Saklama Kapları
  18. The Mia Saklama Kapları
  19. Titiz Saklama Kapları
  20. Şenyayla Saklama Kapları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Paşabahçe
DSACategoryId/2147483637/22500/231100/60003720/pasabahce
Başa dön