1989 yılından beri renkli kozmetik sektöründe yer alan Pastel, makyaj malzemelerinden saç ürünlerine kadar kadınların güzelliklerini ön plana çıkarır. Modayı takip eden yapısıyla, trendlere uygun ürünleriyle değişimi seven kadınların beğenisini toplar. Kadınların ihtiyaçlarını iyi analiz eden ve etkili çözümler sunan Pastel, dünyaya açılan ürünleriyle kadınların güzellik anlayışına destek olur.

Göz Alıcı Makyajlar İçin Başarılı Ürünler

Kadınlar, her zaman güzel ve göz alıcı olmak ister. Kadınların doğal güzelliğini ön plana çıkaran makyaj, doğru ürünlerle ve temiz bir cilde uygulandığında kusursuz görünür. İyi bir makyaj için cilt bakımınıza özen göstermeniz gerekir. Makyajlarınızda kullanacağınız ten ürünleri, cildinizin doğal parlaklığını daha fazla ön plana çıkarır. Her cilt tipine uygun ten ürünleri bulunur. Pastel fondötenler, yağlıdan karmaya, kurudan hassasa kadar tüm ciltlere uygun seçenekler sunar. Yağlı ve parlamaya meyilli ciltler için pudralı ve mat bitişli fondötenler uygun olurken, kuru ciltler için nemlendirici etkili ve saten bitişli seçenekler tercih edilmelidir. Pastel fondötenler;

  • Yüksek kapatıcılık sağlar. 
  • Cildinizdeki renk eşitsizliklerini gizler ve gözenek görünümünü azaltır.
  • Pürüzsüz görünen bir cilt için size yardımcı olur.
  • Uzun süre etkili formülü sayesinde gün boyu makyajınızın performansını korur.

Gün boyu yoğun çalışan, makyajını tazelemeye vakit ayıramayan kadınları tercih ettiği uzun süreli kullanım Pastel fondötenlerin önemli özelliklerindendir. Sabah saatlerinde yaptığınız makyajınız gün içerisinde terleme, cilt yağlanması ve dağılma gibi olumsuz durumlarla tazeliğini kaybeder. Pastel fondötenler, parlamaya karşı olan yapısı ile gün içerisinde aşırı yağlanma sorununu kontrol altına alır.

Ten ürünleri günlük ya da özel davetlerde tercih edeceğiniz makyajlarınız için kusursuz bir cilt temeli oluşturur. Makyajınızın performansı ten ürününüzün yapısına ve gün boyu gösterdiği etkiye bağlıdır. Zamanla renk değiştiren, yama ya da maske görünümü veren fondötenler ile iyi bir makyaj yapılamaz. Tercih edeceğiniz fondötenin cilt yapınıza uygun olduğundan, ten renginizle uyuştuğundan emin olmalısınız. Homojen şekilde cildinizle bütünleşen bir fondöten yapacağınız makyajı mükemmel gösterir. Pastel fondötenler kozmetik marketlerde kolay bulunabilirliği ile de kadınların beğenisini kazanır. Pastel fondöten fiyatları uygun seçenekleri ile her bütçeye uyum sağlar. 

Pastal Fondötenler ile Kusursuz Ten Makyajı

Pastel fondötenler, kolay emilen yapısı ile cildinizle anında bütünleşir ve yağlı, yapışkan bir his bırakmaz. Göz altı kapatıcıları ile homojen bir karışım sağlar. Pastel likit kapatıcılar, göz altınızdaki mor halka görünümünü gizler. Daha aydınlık ve pürüzsüz cilt görünümü elde etmenizi kolaylaştırır. Pastel fondötenler ve kapatıcılar kolaylık sağlayan aplikatörleri ile pratik bir kullanım sunar. Sivilce ve siyah nokta gibi sorunlu bölgelere kendi aplikatörüyle değil, bir makyaj süngeri ile uygulamanız bakteri oluşumunu önlemek için önemlidir. Pastel fondöten ve kapatıcılar hafif yapıları ile gün boyu cildinizde makyajın kurutma etkisini azaltmak için nem desteği de sunar. Nemlendirici etkili formülü ile cildinizle doğal şekilde bütünleşir.

Cildinizin temiz ve bakımlı olabilmesi için gün sonunda cildinizden makyajı arındırmanız gerekir. Derinlemesine yapılan cilt temizliği gece boyu cildinizin nefes almasına destek olur. Pastel fondöten ve kapatıcılar, makyaj temizleme ürünleriyle cildinizden kolay çıkar. Cildinizin yıpranmasına ve tahriş olmasına sebep olmaz. Farklı cilt tonlarına uyum sağlamak için renk skalasını geniş tutar. Cildinize sağlıklı bir renk ve canlılık görünümü sunan Pastel fondöten ve kapatıcılar, makyajınızın vazgeçilmez ürünlerinden olabilir. Kremsi, stick, likit ya da pudra formunda birçok seçeneği bulunan Pastel fondötenler, farklı kullanım alışkanlıklarına da uyum sağlar. Size en uygun ürünlerle yapacağınız makyajlarda doğal güzelliğinizi yansıtabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pastel Fondoten Fiyatları

132 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Makyaj Ürünleri
Makyaj Ürünleri
Yüz
Yüz
Fondöten
Fondöten
Pudra
Pudra
Krem
Krem
Likit
Likit
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Hepsiburada Limiti
Toplam 48 / 132 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
FondötenFondöten; cildi olduğundan daha güzel, daha kusursuz göstermek amacıyla tercih edilen, likit ya da pudra gibi farklı formları bulunan ve kapatıcı etkisi nedeniyle yaygın olarak kullanılan en popüler makyaj ürünlerinden biridir. Pek çok çeşidi bulunan fondötenler yalnızca kapatıcı etki değil, aynı zamanda nemlendirici, güneşten koruma gibi özellikler ya da köpük, "cushion" ve "stick" gibi yaratıcı formlar da içerir.  Cilt kusurlarını örtmek amacıyla geliştirilen ve kullanılan fondötenler, makyajın temel taşlarından birini oluşturur ve günümüzde yalnızca kusur örtmek için değil; cildi daha canlı, daha parlak ya da daha nemli göstermek için de kullanılır. Bu nedenle fondötenler, farklı kapatıcılık seviyelerine sahiptirler.  Fondöten Nasıl Uygulanır? Fondöteni cildinizi temizleyip nemlendirdikten sonra eliniz, makyaj süngeri veya fırçasıyla cildinize uygulayabilirsiniz. Daha doğal bir görünüm için likit fondötenleri elinizle uygulayabileceğiniz gibi eşit dağılım için makyaj süngerlerinden de yararlanabilirsiniz. Pudra formundaki fondötenleri de yine elinizle veya ambalaj içindeki aplikatör ya da makyaj fırçası ile uygulayabilirsiniz.  Bu popüler makyaj ürünü, makyajın olmazsa olmazlarından biri sayıldığı için günlük hayatta yapabileceğiniz basit makyajlardan özel davetlerde uygulayabileceğiniz iddialı makyajlara kadar tüm makyajlarınızda kullanmanız gereken ürünler arasında yer alır.  Fondöteni günün her saati uygulayabilir ve gün içinde yenileyebilirsiniz. Fondötenlerin farklı kalıcılık süreleri bulunur. Özellikle suya dayanıklı olmayan veya hafif bir formüle sahip olan fondöten çeşitlerini, kolayca silinebildiği için gün boyunca bir veya birkaç kez yenilenmeniz gerekir. Fondötenleri, günlük makyaj yapanlardan sadece belirli noktalardaki kusurlarını kapatmak isteyenlere, özel günlerde daha iddialı görünmek isteyenlerden genel olarak cilt tonunu eşitlemek isteyenlere kadar herkes kullanabilir. Siz de makyajınızın zeminini oluşturan fondöteni, günlük ya da özel tüm makyajlarınızda kullanabilirsiniz.
Detaylar