Kızartmalar Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alıyor. Philips fritözler ise geleneksel ve modern pişirme alternatifleri ile sofralara farklı lezzetler getiriyor. Lezzetli pişirme sürecini garantileyen fritözler ile tatlı, tuzlu tüm kızartmalarla mutfağınızdan harika kokular yayılmasını sağlıyor. Aileniz, mutfağınız ve kendiniz için gerekli pişirme ihtiyaçlarını belirleyerek tercih edeceğiniz doğru bir fritöz ile kızartmaya olan bakış açısını tamamen değiştirebilirsiniz.

Philips Fritöz

Kızarmış yiyeceklerin vazgeçilmez bir lezzeti olduğu herkes tarafından kabul ediliyor. Türk mutfağında meze, ana yemek, ara yemek, hatta kahvaltılık olarak oldukça fazla tüketilen kızartmalara genelde çok yağlı oldukları için ön yargı ile yaklaşılır. Kızarmış sebzeler geleneksel mutfağın vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alırken kızarmış soğan halkası, patates gibi çağa ayak uyduran lezzetler de pek çok tüketicinin damak zevkine uyum sağlıyor. Geleneksel fritözler ve modern teknolojiler arasında köprü kuran Philips fritöz modelleri ile sevdiklerinize harika lezzetler hazırlayabilirsiniz. Philips fritözlerin sahip olduğu teknolojiler sayesinde az yağ ile mükemmel kızartmalar yapmak mümkün. Yağ temizlemek, yanık yağ problemi gibi can sıkıcı durumları ortadan kaldıran Philips fritöz modelleri ile sofralarınız kızartmanın lezzetinden uzak kalmıyor. Deniz ürünlerinden hamur işlerine kadar çok geniş bir yelpazede damak zevkine hitap eden lezzetler pişirmeyi mümkün kılan fritözler, son teknolojilerle donatılarak tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Sağlığın her zaman ön planda olduğu mutfaklarda yağsız kızartma alternatifleri ile Philips fritözler tam not alıyor.

Philips Fritöz Fiyatları

Philips fritözler ihtiyaca yönelik çözümler ile her tüketiciye hitap ediyor. Geniş iç hacim, farklı yağ filtreleri ve yağsız pişirme teknolojileri gibi farklı fonksiyonlar Philips fritöz fiyatlarının değişmesine neden oluyor. Yıkanabilir iç aksamlar, iç hazne kaplaması, yağ haznesi gibi farklı çözümlerin oluşturduğu fiyat farklılıkları ürünlerin kalite standartlarına etki etmiyor. Tüm Philips ürünleri aynı kalite standartları ile Avrupa Birliği şartlarına uygun olarak üretiliyor. Tüketicilerin sağlığı ile birlikte doğayı da düşünen Philips'in insan sağlığına zarar vermeyen ham madde tercihi insana ve doğaya saygısını ifade ediyor. Philips fritözlerde bulunan ısı korumalı dış kaplama, kablo toplayıcı, kaymaz ayak, otomatik kapak açma, ayarlanabilir termostat gibi güvenilir kullanımı ön plana çıkaran özellikleri tüm modellerde bulunuyor.

Philips Fritöz Modelleri

Fritöz modelleri genel olarak iç hacimlerine ve pişirme teknolojilerine göre farklılık gösterir. 1100 grama kadar tek seferde pişirme sağlayan modeller geniş aileler ve kalabalık sofralar için pratik çözümler sunuyor. Rapid Air teknolojisi gibi yağsız kızartma çözümlerine sahip olan modeller, çok az yağ kullanarak ya da hiç yağ kullanmadan çıtır çıtır lezzetli kızartmalar yapmanızı sağlıyor. Geleneksel fritözlerin yanı sıra modern teknikler kullanan fritözler, günlük kullanımda koku önleyici özellikleri ile de tercih ediliyor. Geleneksel Philips fritöz modeller arasında iki katmanlı yıkanabilir filtreye sahip olanlar da kızartma kokularını evinizden uzak tutuyor. Çıkarılabilir kapak ve hazneler bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanıyor. Sadece muhafaza bölümü bulaşık makinesine girmiyor. Ancak içi sıcak su ile doldurulabilen muhafaza bölümleri rahatlıkla temizleniyor. Fritözlerin en büyük sorunu olan yağ kalıntıları da bu modeller sayesinde çözülmüş oluyor. Ekstra yağ kabına sahip olan modeller kızartma yağının filtreden geçmesini ve daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Dahili yağ doldurma musluğuna sahip olan modeller sayesinde yağı kolayca temizleyebilir ve sıçrama, dökülme gibi olaylar yaşamadan fritözünüze yağ ekleyebilirsiniz. Kızartma, ızgara ve pişirme özelliklerini bir arada sunan yeni nesil Philips fritöz modelleri bir fritözden beklenenin çok üstünde performans sunuyor. Sağlıklı sofraların lezzetli kızartmaları ile sofralarınız renkleniyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Airfryer & Fritöz

50 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 50 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/22017/philips