Rimmel London, güvenilir ve kaliteli makyaj malzemesi çeşitleri ile sektörde yer etmiş bir markadır. Farklı renk tonları ile zenginleştirilmiş göz farı, ruj, rimel gibi birçok makyaj malzemesini uygun fiyatlarla sunan Rimmel London, kullanıcılar tarafından yoğun olarak tercih edilir.

Rimmel London Göz Farı Modelleri

Birçok renk seçeneği ile sunulan ve yüksek pigmentasyon oranına sahip Rimmel London göz farı çeşitleri göz kapağınıza tam anlamıyla oturarak kalıcı bir performans sergiler. Gün boyu dağılmadan kalan Rimmel London göz farı çeşitleri, son derece yoğun pigmentler içerir. Kremsi dokusu ve kolay uygulanabilirlik özellikleri nedeniyle yoğun olarak tercih edilen Rimmel London göz farı modelleri farklı kullanım alışkanlıklarına yönelik olarak tasarlanır. Klasik toz far paletlerinin yanı sıra stick şeklinde üretilen Rimmel London göz farı çeşitleri de sıklıkla tercih edilir. Klasik Rimmel London far paletleri içerisinde dilediğiniz renk skalasına uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Simli ve parıltılı ürünlerin yanı sıra mat ve metalik far paleti seçenekleri de Rimmel London göz farı modelleri arasından temin edilebilir. İşte Rimmel London göz farı ürünlerinin öne çıkan avantajları:

  • Son derece geniş renk seçeneği sayesinde favori renginizi bulmak oldukça kolaydır. Yoğun renklerin yanı sıra hafif tonlardaki renkleri de kullanarak geçişli ve dumanlı makyaj stilleri yaratabilirsiniz. Çarpıcı renk skalası ile her türlü zevke hitap eden Rimmel London far paletleri kendinize özgü bir makyaj tarzı oluşturmanıza yardımcı olur.
  • İçeriğindeki yoğun pigmentler sayesinde son derece kalıcıdır. Sık sık yenilemek zorunda kalmadan, gün boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz Rimmel London göz farı modelleri, sizi yarı yolda bırakmaz.
  • Şık kutu dizaynı ve pratik kullanım sağlayan boyutları sayesinde Rimmel London göz farı paletlerini çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Uygulama esnasında da ele kolayca oturan Rimmel London göz farı modelleri, rahat bir kullanım sunar.
  • Işıltılı Rimmel London far seçenekleri gözlerinizin dikkat çekmesini sağlayarak tüm gözlerin üzerinizde olmasına yardımcı olur.

Etkileyici ve Işıltılı Bakışlar

Göz makyajınıza derinlik katmak ve gözlerinizi ön plana çıkartmak istiyorsanız ışıltılı ve simli Rimmel London göz farı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Özellikle gözleriniz ile dikkat çekmek ve etkileyici bakışlar elde etmek istiyorsanız açık renklerdeki ve koyu renklerdeki parıltılı göz farlarını deneyebilirsiniz. Birçok renk seçeneği ile sunulan Rimmel London far paletleri her türlü zevke hitap edecek biçimde tasarlanır. Şeftali tonlarıyla ön plana çıkan far paleti modellerinin yanı sıra, daha sade makyaj stillerini tercih edenler için Nude tonlardan oluşan far paleti çeşitleri de bulunur. Göz makyajınızda duman efektini sıklıkla kullanıyorsanız bu efekti verebileceğiniz far paletleri de Rimmel London ürünleri arasında rahatlıkla bulunabilir. Stick şeklinde tasarlanan göz farı çeşitleri ise bir ucunda kalem yapısı bir ucunda geniş uygulama alanı sağlayan far yapısıyla iki ihtiyacı birden karşılar. Önce kalem ucuyla göz çizginizi oluşturabilir, üzerine far ucu ile gölgelendirme efekti verebilirsiniz. Son derece etkileyici bakışlar için iki işlevi bir arada sunan stick far çeşitleri oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.

Rimmel London Göz Farı Fiyatları

Rimmel London göz farı fiyatları ürünün kalıcılık oranına, renk sayısına, kalitesine ve diğer özelliklerine göre değişir. Renk sayısı çok olan Rimmel London far paleti çeşitlerinin fiyatı bir miktar daha yüksek olabilirken, tekli veya düşük renk sayısı içeren far paleti çeşitleri daha uygun fiyatlı olabilir. Bunun yanında, çoklu far paletlerini tercih ederek tek palette birçok renk seçeneğini elde edebilirsiniz. Böylece ayrı ayrı satın almak yerine tüm renkleri tek palet ile kullanabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rimmel London Göz Farı Fiyatları ve Modelleri

İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/32010965/32010984/rimmellondon