Shiffa Home markası, 1989 yılında bal üretimi ile doğal ve bitkisel ürünler sektörüne giriş yapan, ilerleyen yıllarda polen, arı sütü gibi ürünlerle ürün profilini geliştiren Aksu Vital firmasına ait bir markadır. Shiffa Home markası aromaterapi ve fitoterapi uygulamaları esas alarak, sağlıklı ve doğal ürünler üretmeyi amaç edinmiştir. İlkesini doğal olana saygı duymak ve doğadan aldığı özlerle sağlığa en faydalı şekilde hizmet etmek olarak belirleyen firma; bitkisel bakım ve tedavi ihtiyaçlarına kapsamlı olarak cevap veriyor.

Aromaterapi Ve Fitoterapi Nedir?

Bitkilerin kök, yaprak veya çiçeklerini damıtarak elde edilen sabit ve uçucu yağların, psikolojik ve fizyolojik hastalıkları önlemek ve oluşmuş olan hastalıkları tedavi etmek amacı ile kullanılmasına Aromaterapi adı veriliyor. Fitoterapi ise, tamamen doğal ve bitkisel ilaçlar kullanılarak, vücudun normal işlevlerini uyarmak, güçlendirmek ve vücudun kendini iyileştirmesine yardımcı olmak amacıyla yapılan en eski ve güçlü alternatif tıp yöntemidir. Burada ilaçlar hastanın ihtiyacına göre özel olarak belirlenmiş bitki kombinasyonlarından oluşur. Bu kombinasyonlar; yağlar, otlar, çay, tentür, kapsül, tablet ve topikal kullanım için bir losyon / krem şeklinde düzenlenmiş olabilirler. Avrupa’da en etkili alternatif tıp yöntemi olarak kabul edilen bu tedavi yöntemi, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Yeni Zelanda ve Avustralya'nın birçok yerinde tıp doktorları ve bilimsel bitki uzmanları tarafından uygulanır. ShiffaHome Bitkisel Yağ ürünleri, binlerce yıllık aromaterapi ve fitoterapi uygulamalarını üretim çalışmalarına katarak, uzman kadrosuyla tecrübe ve doğallığı bir araya getiriyor.

Shiffa Home Ürün Yelpazesinde Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

Yaklaşık 220 ürün çeşidi ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Shiffa Home sadece üretici ve tedarikçi bir firmadır. “Gıda Takviyesi ve Doğal Bitkisel Yağlar ve Arı ürünleri” alanında lider konumunda olan firma; ürettiği ürünleri Orta Doğu başta olmak üzere 5 kıtaya ihraç ediyor.

Shiffa Home ürün yelpazesinde; Hindistan Cevizi, Çay Ağacı, Keten Tohumu, Shea, Lavanta, Sarı Kantaron, Tatlı Badem, Acı Badem, Argan, Zeytin, Buğday Özü, Papatya, Mavi Anemon, Kabak Çekirdeği, Kuşburnu, Susam, Acı Elma, Kayısı Çekirdeği, Ylang Ylang, Hint yağı vd. gibi katkısız ve doğal bitkisel yağlar, Koenzim Q10 & Balık Yağı, Sarımsak Yağı, Kedi Otu Kökü, Berkap, Medan ve Perst Kapsülü, Omega-3 Şeftali Aromalı L-Arjinin'li Balık Yağı Şurubu, Zeytin Yaprağı, Ginseng, Keçi Boynuzu ve Meyan Kökü Sıvı Ekstesi gibi takviye edici gıdalar bulunuyor.

Shiffa Home Bitkisel Yağlar; 20 ml 50 ml ve 150 ml’lik ürün şişelerinde sıvı halde ve 150 gr ve 250 gr’lık şişelerde katı halde satılıyor. Sıvı ekstreleri ise 100 ml’lik şişelerde bulunuyor. Bir kutu içerisinde yaklaşık 60-100 adet arası bulunan kapsüller ise tamamen bitkisel kökenli olup; domuz jelatini, sığır jelatini vb. gibi hayvansal hiçbir bileşik içermiyor.

En Çok Satan ShiffaHome Bitkisel Yağ Ürünleri Nelerdir?

En çok satan ShiffaHome Bitkisel Yağ Ürünleri; Keten Tohumu Yağı, Çay Ağacı Yağı, Organik Katı Hindistan Cevizi Yağı, Buğday Özü Yağı, Gliserin, Lavanta Yağı, Shea Butter, Papatya Yağı ve Omega-3 Balık Yağı Softgel’dir.

Uygun Fiyatlı ShiffaHome Ürünleri Nereden Satın Alınabilir?

Sektöründe bir lider bir marka olan Shiffa Home’u dilerseniz güzellik ve bakımınız için dilerseniz aromaterapi seansları ve fitoterapi tedaviniz için gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Güvenilir ve doğal içeriğin adresi, Shiffa Home ürünlerini; zengin ürün çeşitliliği, satıcı alternatifi ve uygun fiyatlarla internet üzerinden online olarak hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

ShiffaHome Bitkisel Yağ

Marka
Tatlı Badem Yağı
Üzüm Çekirdeği Yağı
Acıbadem Yağı
Kayısı Çekirdeği Yağı
Anemon Yağı
Buğday Yağı
Emu Yağı
Hint Yağı
Jojoba Yağı
Kabak Çekirdeği Yağı
Kantaron Yağı
Keten Tohumu Yağı
Papatya Yağı
Sarımsak Yağı
Yasemin Yağı
Ylang Ylang Yağı
Zeytinyağı
Çam Terebentin Yağı
Çay Ağacı Yağı
Adaçayı Yağı
330 ml
250 ml
100 ml
30 ml
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 67 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001469/60001330/60001332/shiffahome