Temizlik söz konusu olduğunda sıvı deterjanlar önemli konular arasında yer alıyor. Kıyafetlerinizin ideal temizliğe ve sterilliğe sahip olması için olmazsa olmaz olan sıvı deterjanlar geliştirilen teknolojiler sayesinde çok daha verimli ve tasarruflu kullanım imkanını da sizlere sunuyor. Tursil sıvı deterjan, kıyafetlerinizin lekelerden arınmasını sağlarken aynı zamanda kumaş ve renk kalitesini de korumaya yardımcı oluyor. Tüm bu faydaların yanında kıyafetlerinize uzun süren kalıcı ferah bir koku veriyor.

Neden Sıvı Deterjan Kullanılmalı?

Sıvı deterjanlar, toz deterjanlara göre çok daha düşük ısılarda daha kolay çözünme özelliğine sahip olarak üretilir. Deterjanın daha çabuk çözünmesi ise hem kıyafetlerde deterjan lekelerinin oluşmasını engeller hem de deterjanların çevreye verdiği zararlı etkileri minimuma düşürür. Tursil sıvı deterjanın sadece bir kapağı ile bir makine dolusu kıyafetinizi daha düşük ısıda yıkayarak hem ev bütçenize hem de doğaya katkı sağlayabilirsiniz. Sıvı deterjanlar çok daha kolay saklanma ve kullanma avantajına da sahiptir. Detarjanınızı kendi ambalajında kolaylıkla saklayabilir ve dilediğiniz zaman yine kolayca kullanabilirsiniz. Tursil sıvı deterjan güçlü etkisi sayesinde kıyafetlerinizin çok daha derinlemesine temizlenmesini sağlar. Bu sayede kıyafetlerinizi tek yıkamada lekelerinden arınmış ve ferah kokusuyla temiz bir şekilde yeniden kullanabilirsiniz. 

Tursil Sıvı Deterjan Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Tursil sıvı deterjan, sahip olduğu teknoloji sayesinde kıyafetlerinizin derinine işlemiş lekelere temas ederek çok daha kolay ve temiz bir şekilde yıkanmasını sağlar. Sıvı deterjanların tüm kullanım avantajlarına sahip olan Tursil sıvı deterjanın saklaması ve kullanması oldukça kolaydır. Kıyafetlerinizi temizlerken aynı zamanda onlara bakım yapar. Daha düşük ısılarda çözündüğü için kıyafetlerde deterjan lekesi bırakmaz. Düşük ısıda çözündüğünden ve ideal temizliği sağladığından dolayı kıyafetlerin yüksek ısılarda deforme olma riskini de ortadan kaldırır. Böylece kıyafetlerinizi daha uzun süre ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Tek kapak Tursil sıvı deterjan ile bir makine çamaşırı yıkayabilirsiniz. Bu sayede almış olduğunuz deterjanı daha uzun süre kullanarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. 

Tursil Sıvı Deterjan Nasıl Kullanılır?

Tursil sıvı deterjanı çamaşır makinesinde kullanılması tavsiye edilir. Doğru yıkama yapmak ve kıyafetlerinizde maksimum temizlik sağlamak için yıkama talimatlarına uymak gerekir. Çamaşırlarınızı renklerine göre ayırdıktan sonra, çamaşırlarınızın yıkama talimatları doğrultusunda çamaşır makinenizin deterjan gözüne tavsiye edilen Tursil sıvı deterjan miktarını koyup yıkama işlemini yapabilirsiniz. Tursil sıvı deterjanı tüm kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Çok lekeli kıyafetlerinize Tursil sıvı deterjan ile ön işlem uygulayabilirsiniz. Lekeli bölgeye sıvı deterjandan az miktarda döküp lekeli bölgeyi çamaşıra zarar vermeden ovduktan sonra gerekli yıkama talimatlarına uyarak inatçı lekelerin çıkmasını sağlayabilirsiniz. Tursil sıvı deterjını, makinenizin deterjan bölmesine koyduğunuzdan emin olmalısınız. Aksi halde çamaşırlarınızda durulama problemi ile karşılaşabilirsiniz. 

Tursil Sıvı Deterjanın Çamaşır Temizliğine Etkisi Nedir?

Tursil sıvı deterjan, sahip olduğu yüksek performans ve geliştirilmiş özel teknolojisi sayesinde çamaşırlarınızı derinlemesine temizler. Renkli çamaşırlarda renk koruması, beyazlarda ise istenilen beyazlığı sağlar. En inatçı lekeleri bile çözmekte etkili olan Tursil, bunu yaparken çamaşırlarınızı yıpratmaz. Havlular, nevresimler, kotlar, tişörtler, gömlekler kısacası çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olan tüm çamaşırlarınızı Tursil sıvı deterjan ile yıkabilirsiniz. Tüm kumaşlarda maksimum temizlik elde eden Tursil, içerdiği esans sayesinde çamaşırlarınızın uzun süre ferah bir kokuya da sahip olmasını sağlar. Tursil sıvı deterjanın maksimum temizlik etkisinden faydalanmak için hem çamaşırlarınızın hem de Tursil sıvı deterjan kutusunun üzerinde yazan yıkama talimatlarına uymanız gerekir. Bu sayede çamaşırlarınızda hayal ettiğiniz ideal temizliğe sahip olabilirsiniz. 

Tursil Sıvı Deterjan Fiyatları

Tursil sıvı deterjan 15, 26 ve 44 yıkama olmak üzere 3 farklı ebata sahiptir. Kullanım ihtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz boy Tursil sıvı deterjana avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Tursil konsantre sıvı deterjan olduğu için ürün ambalajı üzerinde yazan kullanım miktarına uyarak temiz çamaşırlar elde edebilirsiniz. Aldığınız deterjanı daha uzun süre kullanmak istiyorsanız Tursil sıvı deterjanın orta ve büyük boy seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Tursil Sıvı Deterjan Fiyatları

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tursil
  2. Ariel
  3. Uni Baby
  4. Omo
  5. Bingo
  6. Dalin
  7. Perwoll
  8. Persil
  9. Vernel
  10. Mom's Green Ecologic
  11. Alo
  12. Siveno
  13. Frosch
  14. U Green Clean
  15. Calgon
  16. ABC
  17. Friendly Organic
  18. Fakir
  19. Woolite
  20. Sonett
 2. Miktar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Markalar Tursil
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/80364057/60001088/tursil
BAŞA DÖN