Urban Care Saç Maskeleri,Bakım Krem,Losyon ve Spreyleri

Her daim ışıldayan, sağlıklı ve canlı saçlara sahip olmak için saç bakımını aksatmamak gerekmektedir. Saç bakım rutini, saçların ihtiyaç duyduğu nem, yağ, vitamin gibi pek çok unsurun dengeli bir biçimde saça uygulanmasından oluşan bir dizi işlemi kapsamaktadır. Saç bakımı yaparken kullanılması gereken pek çok farklı ürün vardır. Urban Care saç bakım serilerinde bulunan ürünler, her saç tipine ve ihtiyacına göre hazırlanmış farklı formülleri ve çözümleri kapsamaktadır. Urban Care Saç Maskeleri, Bakım Krem, Losyon ve Spreyleri üretiminde kullanılan doğal mineraller ve yağlar, bitkisel keratin teknolojisi ve yüksek koruyuculuk etkisi yaratan phytokeratin proteini ile saçlarınızın canlılığını, parlaklığını ve sağlığını her an koruma altına alabilirsiniz.

Urban Care Saç Maskeleri Ne İşe Yarar?

Saç maskeleri, günlük hayatta kullandığınız şampuan ve saç kremlerine ek olarak saçlarınızın sağlığını korumak ve bakımını yapabilmek adına başvurabileceğiniz saç bakım ürünleridir. Saç maskeleri konsantre formüller ile geliştirilmiştir ve saça belirli aralıklarla uygulanır. Saçlarınızın gün içinde kaybettiği nemi ve yağ dengesini korumak için ideal olan Urban Care Saç Maskeleri, her saç tipine özel olarak çeşitlendirilmiştir. Saç tipinize ve saçlarınızın ihtiyaç duyduğu unsurlara göre size en uygun saç maskesini seçebilirsiniz. Saç maskelerinin saçlarda yarattığı etkiler şu şekilde sıralanabilir;

  • Aşırı yıpranmış ya da işlem görmüş saçlardaki hasarı onarır ve güçlü saç tellerine kavuşmanızı sağlar.
  • Yağlanma problemi olan saçların yağ oranını dengeleyerek daha dolgun ve hacimli bir görünüm yaratır.
  • Saç diplerinizi besleyerek canlı ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar.
  • Kuru ve mat saçlara hacim kazandırır.
  • Saç dökülmesi probleminin önüne geçer.
  • Kolajen ve keratin ile oluşturulan formülleri ile saçları güçlendirerek kolay kırılmalarını engeller.

Urban Care Saç Bakım Kremleri Ne İşe Yarar?

Saç bakım kremleri saçları nemlendiren, daha kolay taranabilir ve şekillendirilebilir hâle getiren, onaran ve yenileyen ürünlerdir. Saç bakım kremlerinin bazıları saçınızı yıkarken uygulanır ve daha sonra durulanır, bazı saç çeşitler ise durulanmadan kullanılır. Urban Care Saç Bakım Kremleri, doğal yağlar ve mineraller kullanılarak üretilmiş çeşitleri ile size kapsamlı bir saç bakım olanağı sunmaktadır. Kolay kırılan ve güçsüz saçlar, çabuk yağlanma sorunu sebebiyle hacimsiz görünen saçlar, saç dökülmeleri, çeşitli işlemler nedeniyle hasar görmüş saçlar gibi pek çok problemin üstesinden saç bakım kremleri ile gelebilir, saçlarınızı sağlığına kavuşturabilirsiniz.

Urban Care Saç Bakım Kremlerinin etkileri ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Saç tellerinizi güçlendirerek kırılma ve dökülme problemlerini önler.
  • Saçlarınızın daha kolay taranmasına ve şekillendirilmesine yardımcı olur.
  • Boyalı saçların boyasının korunmasını ve saçların ışıltısını kaybetmemesini sağlar.
  • Saçları hacimlendirir, dolgunlaştırır ve yağ dengesini korur.

Urban Care Saç Losyon ve Spreyleri Ne İşe Yarar?

Saçlarınızı kolay şekillendirmek ve gün boyu şeklini korumak adına saç losyon ve spreyleri ideal ürünlerdir. Rüzgâr, nem, gündelik hayatın koşuşturmacası gibi pek çok sebepten saçlarınızın dağılmasını ve hacmini kaybetmesini engelleyen saç losyonları ve spreyleri ile saçlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Urban Care Saç Losyon ve Spreyleri, saçlarınızı şekillendirmenin yanı sıra onları güçlendirir. Özellikle saç tipinize uygun bir losyon, sprey, serum ya da tonik tercih etmeniz ve kullanım talimatlarına uymanız halinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacak bir sonuç alabilirsiniz.

Urban Care Saç Bakım Ürünleri ile Saçlarınız Güvende

Urban Care Saç Maskeleri, Bakım Krem, Losyon ve Spreyleri ile saçlarınızı her daim koruyabilir ve güçlendirebilirsiniz. Saç bakımının aksatılması ya da yeterince önemsenmemesi hâlinde saçlarınızda geri dönüşü zor problemler ortaya çıkabilir. Urban Care saç bakım ürünlerini periyodik olarak kullanarak saçlarınızı hiçbir zaman ihmal etmemiş ve onlara ihtiyaç duydukları bakımı sağlamış olursunuz. Sağlıklı ve ışıltılı saçlar, Urban Care ile sizleri bekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Urban Care Saç Maskeleri,Bakım Krem,Losyon ve Spreyleri

91 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fiyat Aralığı
Toplam 25 / 91 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?