Vestel Bulaşık Makinesi

Bulaşık makineleri günümüzde evlerin vazgeçilmez ürünleri haline gelmiştir. Bulaşık makineleri yalnız yaşayan ve kalabalık yaşayan ailelerin en büyük kurtarıcılarından bir tanesidir. Ayrıca özellikle hizmet sektöründe de bulaşık makineleri fazlasıyla kullanılmaktadır. Özel işletmeler bulaşık makinelerini fazlasıyla kullanmaktadır. Bulaşık makinesi temel amaç ve özellikleriyle insanların en önemli yardımcılarından bir tanesidir. Bulaşık makinelerinin sağladığı avantajlar günümüzde her ev ve işyerinde kullanılmasını sağlamıştır. Türkiye’nin en büyük markalarından olan Vestel de teknoloji ve beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermektedir. Vestel markası bulaşık makinesi üretiminde de önemli bir yere sahiptir. Yerli teknoloji kullanılarak üretilen Vestel bulaşık makinesi büyük ilgi görmektedir. Enerji performansı, tasarruf, su tüketimi ve çeşitli programları ile büyük beğeni kazanan Vestel bulaşık makinesi modelleri, kullanımı en kolay beyaz eşyalardan bir tanesidir. Mutfağınızda geniş iç hacmini size sunacak olan bulaşık makinesiz ile bulaşıklarınızı tek seferde kusursuz bir şekilde yıkayabileceksiniz.

Vestel bulaşık makinesi kullanımı en kolay modellerden oluşmaktadır. Markanın bulaşık makinelerinde farklı programlar yer almaktadır ve bu programları bulaşıklarınızın durumuna göre ayarlayabilirsiniz. Vestel markası pek çok özellikte ve modelde bulaşık makinesi üretmektedir. Bundan dolayı Vestel bulaşık makinesi fiyatları farklılık göstermektedir. Markanın sunmuş olduğu bulaşık makineleri dayanıklılık ve su taşıma sistemiyle fark yaratmaktadır. Vestel bulaşık makinesi modelleri arasından bir ürünü tercih ederek enerji tasarrufu ve minimum su tüketimiyle bulaşıklarınızı tertemiz bir hale getirebileceksiniz. Vestel ankastre bulaşık makinesi ile su ve elektrik tasarrufu yapabileceksiniz. Su tasarrufu sayesinde bütçenizden büyük oranda kâr elde edebileceksiniz. Vestel bulaşık makineleri farklı ölçü ve program sayılarıyla sunulmaktadır. Bulaşık makinesi seçerken ihtiyacınızı belirleyin ve ne kadar programda yıkama yapmak istediğinize karar verin. Vestel bulaşık makineleri üstün performansıyla fazlasıyla memnun olmanızı sağlayacaktır.

Vestel Bulaşık Makinesi Özellikleri

Vestel bulaşık makineleri üstün özellikleriyle fark yaratmaktadır. Markanın üretmiş olduğu bulaşık makinelerinde son teknoloji donanımlar kullanılmaktadır. Makinenizde üstün özellikler uzun yıllar güvenli bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlar. Vestel bulaşık makinelerinde iç gövde tasarımında paslanmaz çelik kullanılır. Inox olarak adlandırılan bu özellik makinenizin uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Vestel Inox bulaşık makinesi modellerinde yıkamada suyun temas ettiği iç bölümler paslanmaz sacdan yapılmaktadır. Inox modeller beyaz eşyalarda dayanıklılığı artıran en önemli özelliklerden bir tanesidir. Vestel bulaşık makinelerinde öne çıkar bir diğer özellik ise yarım yükle bile çalışabilmesidir. Bu özellik sayesinde bulaşık makinenizi tam dolmadan yarım yük olarak çalıştırabileceksiniz. Vestel A++ bulaşık makinesi modelleri bu özellikte öne çıkmaktadır. Yarım yükle çalışan Vestel bulaşık makineniz minimum düzeyde su ve elektrik tüketmektedir. Büyük tasarruf sağlayan bu özellik ile bulaşıklarınız az olsa bile yıkama yapabileceksiniz. Vestel bulaşık makinelerinde zaman ayarlama özelliği de bulunmaktadır. Zaman ayarı sayesinde seçtiğiniz bir programı istediğiniz farklı bir saate ayarlayabileceksiniz. Makinenizin programı için ayarladığınız saat geldiğinde çalışmaya başlar. Bu özellik esneklik ve büyük avantaj sağlamaktadır. Vestel bulaşık makinesi modelleri belli büyüklüklerdeki iç hacme göre üretilmektedir. Makinenin iç hacmi arttıkça hacmi de büyümektedir.

Vestel bulaşık makinesi ölçüleri ile ilgili bilgi alarak ihtiyacınız olan makineyi tercih edebilirsiniz. Eğer kalabalık bir evde yaşıyor ve çok fazla bulaşık çıkıyorsa ölçüleri büyük olan bir bulaşık makinesi kullanabilirsiniz. Bulaşık makineleri belli sayıda programlara göre ayarlanmaktadır. Hangi programın seçilmesi gerektiği bulaşığa başlıdır. Eğer bulaşığınız az ve kurumuş lekelerden oluşmuyorsa kısa programları tercih edebilirsiniz. Ancak bulaşığınız iki, üç günlük inatçı lekeler ve yoğunluktaysa daha uzun programlar kullanmalısınız. Bu bakımdan az bulaşıklar için Vestel 2 programlı bulaşık makinesi modellerinden tercih edebilirsiniz. Fazla ve yoğun bir bulaşığınız varsa Vestel 10 programlı bulaşık makinesi modellerinden birini alabilirsiniz. Vestel bulaşık makinelerinin iç bölümü tam kapasite çalışabilmek için dizayn edilmiştir. Makinenin iç kısmında raflar bulunmaktadır. Bu raflar çatal, bıçak, bardak, tencere, tabak gibi mutfak malzemelerinin yerleştirilebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Makinenin içerisindeki raflarda her eşya için özel bir alan bulunmaktadır. Bu raflar çıkarılabilmektedir. Vestel marka bulaşık makineleri tarzlara göre farklı renklerde sunulmaktadır. Bulaşık makinesinin hangi renkte olacağı tamamıyla size kalmıştır. Sevdiğiniz renkteki Vestel bulaşık makinesini mutfağınızda değerlendirebilirsiniz. Bulaşık makinesinin renk ve tasarımının yanında özelliklerini de öğrenerek size uygun olan ürünü kullanabilirsiniz.

Vestel Bulaşık Makinesinin Avantajları

 Vestel bulaşık makinesini sunduğu kolaylıklar ile evinizde kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesinin temel amacı en az suyla evdeki bulaşıkları yıkmaktır. Vestel bulaşık makineleri temel amacının yanında ekstra özellikleriyle de büyük avantajlar sağlamaktadır. Vestel bulaşık makinesi modelleri güvenlik açısından üst düzeydir. Makinede bulunan su taşıma emniyet sistemi sayesinde makineden dışarı su kaçması önlenmektedir. Özellikle evde olmadığınız anlarda Vestel bulaşık makineniz çalışıyorsa bu özellik size güven verecektir. Vestel marka her bulaşık makinesinde bulunan bu sistem ile makineniz çalıştığında tuz ve parlatıcıya ne kadar ihtiyacı olduğunu gösterecektir. Bu sistem makinenizin temizliğinde önemli olan ürünlerin durumunu görmenizi sağlar. Özellikle parlatıcı bulaşık makinesinin olmazsa olmazlarındandır. Vestel bulaşık makinenizde bulunan takip sistemi ile parlatıcıyı ne zaman yenilemeniz gerektiğiniz görebileceksiniz. Bu sayede zaman kaybetmeden parlatıcıyı makineye koyabilecek ve bulaşıklarınızın parlak bir şekilde çıkmasını sağlayabileceksiniz. Vestel 8 programlı bulaşık makinesi hem fonksiyonel hem de modern tasarımlarıyla en fazla önerilen beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. Vestel bulaşık makinesi modelleri bulaşıklarınızın en temiz haliyle çıkmasını sağlar. Vestel marka bulaşık makinelerinde uzun yıllar kullanımdan sonra bulaşıklarda oluşabilen çizilme problemini yaşamazsınız. Vestel bulaşık makineniz içerisindeki ürünleri koruyacak ve zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Ayrıca Vestel 4 programlı bulaşık makinesi modelleri dış tasarımına bağlı olarak fazlasıyla dayanıklıdır. Markanın her ürününde bulunan dayanıklılık özelliği ile bulaşık makineniz darbelere karşı koyabilir. Ancak yine de makinenizi herhangi bir darbeden korumanız gerekmektedir. Vestel bulaşık makineleri özelliklerine göre program sayıları da değişmektedir. Kaç programlı bir bulaşık makinesine ihtiyacınız olduğunu bulaşık durumunuza göre belirleyebilirsiniz. Vestel bulaşık makineleri kaç programlı olursa olsun en üstün hizmeti sunmaktadır. Tek kişi yaşıyorsanız az programlı bir bulaşık makinesi tercih edebilirsiniz. Ayrıca bulaşık sayınız ve yoğunluğunuz fazlayla çok programlı bir bulaşık makinesi kullanabilirsiniz.

Vestel 6 programlı bulaşık makinesi fazla kapasite ve yıkamaya göre çalışmaktadır. Makinenizin program sayısı arttıkça bulaşıklardaki lekeleri yıkama işlemleri de artmaktadır. Vestel bulaşık makineniz kaç programlı olursa olsun en iyi tasarrufa göre çalışmaktadır. Programların sayısı artsa da her zaman kullanılan su miktarı en azda tutulmaktadır. Vestel 5 programlı bulaşık makinesi ile bulaşıklarınızı en iyi tasarrufta yıkayabilirsiniz. Vestel bulaşık makinesi modellerinin hepsi en iyi performansla çalışmaktadır. Bu performans zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Vestel marka bulaşık makineniz hızlı ve tasarruflu bir şekilde çalışarak bulaşıklarınızı en kısa sürede temiz bir şekilde çıkarmaktadır.

Farklı Tasarımlarla Vestel Bulaşık Makinesi Modelleri

 Vestel bulaşık makinesi modelleri farklı tasarım ve renklerle sunulmaktadır. Markanın bulaşık makinesinde tasarım ve renkler mutfağınızda bulunan diğer dekorasyonlarla uyumlu olabilir. Vestel bulaşık makinenizin tasarımını mutfağınızdaki diğer ankastrelere göre belirleyebilirsiniz. Mutfağınızdaki dekorasyonlarla uyumlu olan bulaşık makineniz şık bir ortam oluşmasına yardımcı olur. Vestel bulaşık makinesi modelleri farklı renklerle birlikte sunulmaktadır. Bu renkler arasından beğendiğiniz bulaşık makinesini tercih edebilirsiniz. Vestel siyah bulaşık makinesi modellerinden birini özelliklerine göre tercih edebilirsiniz. Siyah renkli bir bulaşık makinesini mutfağınızda bulunan diğer aksesuarlara göre seçebilirsiniz. Mutfağınız siyah ile uyumlu renklere yatkın ise bu renk ile mutfağınızı daha şık bir hale getirebilirsiniz. Vestel marka bulaşık makinelerinde en fazla ilgi gösterilen renklerden bir tanesi de gri renktir. Vestel gri bulaşık makinesi modelleri özellikle klasik renkli mutfak tasarımlarıyla uyum yakalamaktadır. Klasik tasarım ve klasik renkler mutfağınızdaki havanın değişmesini sağlar. Mutfağınızdaki diğer eşyalarda farklı renkler bulunuyorsa kırmızı renkli bir bulaşık makinesi tercih edebilirsiniz. Vestel kırmızı bulaşık makinesi mutfağınızda daha fazla ön plana çıkacak ve zarafet katacaktır.

Mutfağınızda bulaşık makinenizin sade ve göz önünde olmaması için daha mat ve krem rengine yakın renkleri tercih edebilirsiniz. Bulaşık makinenizin öne çıkması için ise kırmızı gibi canlı renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Beyaz rengi bulaşık makinelerinde farklı tasarımlarla birlikte kullanılmaktadır. Beyaz renk ile uyumlu olan tasarımların başında rustik gelmektedir. Vestel rustik bulaşık makinesi beyaz rengi ile mutfağınızı şık ve ferah bir ortama çevirecektir. Rustik tasarımlar özellikle klasik dizayna sahip mutfaklarda çok fazla kullanılmaktadır. Rustik tasarım ile beyaza çalan renkteki bulaşık makinesi modellerini mutfağınızda değerlendirebilirsiniz. Vestel rustik bulaşık makinesi beyazın yanı sıra siyah ve gri rengiyle de kaynaştırılmaktadır. Rustik tasarımdaki Vestel marka bulaşık makineniz mutfağınızda göz alıcı bir şekilde yer alacak. Bulaşık makinelerinde tasarımı belirleyen hususlar arasında cam kapaklar da bulunmaktadır. Her renkte kullanılan cam kapaklar parlak bir bulaşık makinesi görünümünü sunmaktadır. Vestel cam bulaşık makinesi siyah, gri, kırmızı gibi renklerle birlikte uyumludur. Cam kapaklar makinenizin renginin ön plana çıkmasına yardımcı olmaktadır. Trend tasarımlar ve en uyumlu renklerle birlikte üretilen Vestel bulaşık makinenizi mutfağınızda bulunana diğer dekorlara göre belirleyebilirsiniz. Mutfağa göre belirlenen bulaşık makinesi modelleri mekanda bütünlük yakalanmasını sağlar. Vestel bulaşık makinenizi ihtiyaç ve özelliklerinin yanında tasarım ve rengine göre belirleyebilirsiniz. Bulaşık makinenizin tasarım ve renklerinde kendi zevklerinizi öne çıkarabilirsiniz.

Büyük İç Hacim ve Kolay Kullanım

Vestel bulaşık makinesi modellerine son teknoloji özellikleri eklemektedir. Bulaşık makinesine eklenen yeni özellikler kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Bulaşık makinesine yeni özellikler eklense de kullanımı oldukça kolaydır. Vestel marka olarak bulaşık makinelerinde kolay kullanımı müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca makinelerde yeni özellikler ile birlikte iç hacim de büyümektedir. Büyük iç hacimli Vestel bulaşık makineleri ile daha fazla bulaşığı bir kere de yıkayabilirsiniz. Markanın bulaşık makinelerindeki az yükle çalışabilme özelliği büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde makineniz tam dolmadığı anlarda yine aynı şekilde çalışmaktadır. Makinenin az yükle çalışma programında herhangi bir değişiklik olmaz ve en iyi şekilde bulaşıklarınız yıkanır. Vestel bulaşık makinesi modellerinde yıkamada kullanılan ürünlerin ayarlaması yapılabilmektedir. Deterjan, tuz, parlatıcı gibi ürünlerin ne kadar kaldığı makine tarafından gösterilmektedir. Bu sayede Vestel bulaşık makinesi tuz ayarı özelliğini kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca Vestel bulaşık makinesi parlatıcı ayarı da kullanımı kolaylaştıracaktır. Tuz ve parlatıcı ayarı makinenizde kalan ürünleri göstermektedir. Bu özellik ile makinenizin ihtiyacı olan ürünü anında doldurabilecek ve makinenizi çalıştırabileceksiniz. Vestel marka bulaşık makinelerinin iç hacmini bulaşık durumunuza göre belirleyebilirsiniz. Tek kişi yaşıyor ve çok az bulaşığınız çıkıyorsa Vestel mini bulaşık makinesi modellerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Mini bulaşık makineleri diğer modeller gibi tam kapasite ile aynı şekilde çalışmaktadır. Vestel bulaşık makineleri farklı özellikler ile sunulsa da kullanımı oldukça kolaydır. Makinenin içinde bulunan kayar çatal bıçak sepeti özelliği ile tencere, çaydanlık, tava gibi büyük eşyalarınızı aynı anda yıkayabilirsiniz. Vestel bulaşık makinelerindeki kurutma sistemi sürekli çalışmaktadır. Kurutma sistemi ile bulaşıklarınız makineden kuru bir şekilde çıkacaktır. Bu sayede bulaşıklarınızı makineden çıkardıktan sonra kurutmanıza gerek kalmaz.

Vestel’in bulaşık makinelerinde her ürün için akıllı bölümler bulunmaktadır. Özellikle küçüklüğüyle yıkanması zor olan fincan gibi ürünler için özel akıllı raf sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca makinelerde bardaklar için özel bir program da bulunmaktadır. Fincan, kupa, çay bardağı gibi ürünlerinizi Vestel bulaşık makinesinin özel programında yıkayabilirsiniz. Bu sayede tek tek elinizde bardaklarınızı yıkamanıza gerek kalmaz. Vestel tezgah üstü bulaşık makinesi küçüklüğüyle kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Daha küçük eşyaların yıkanabileceği bu makineleri tezgah veya başka bir alanda değerlendirebilirsiniz. Tezgah üstü makinelerin küçük olması küçük alanlarda değerlendirilmesini sağlamaktadır. Vestel bulaşık makinesi modelleri küçük veya büyük ebatlarda maksimum iç hacimle çalışabilmektedir. Makineleriniz hangi özelliklerde olursa olsun kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

Vestel Bulaşık Makinesi Fiyatları

Vestel bulaşık makinesi modelleri çeşitli özellik ve tasarımlarla üretilmektedir. Markanın bulaşık makinesinde fazla seçeneğinin bulunması fiyatların değişmesine neden olmuştur. Az bulaşığınız varsa ve az programlı bir bulaşık makinesi almak istediğinizde 2 programlı modellerden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Makinenizi seçerken Vestel 2 programlı bulaşık makinesi fiyatları araştırması yapabilirsiniz. Alacağınız ürün ile ilgili fiyat araştırması yapmak bütçenizi belirlemenize uygun ürünü bulmanıza yardımcı olacaktır. Makinenizin program özelliklerini ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Çok fazla bulaşık için daha fazla programı olan bir Vestel bulaşık makinesi tercih edebilirsiniz. Vestel marka bulaşık makineleri her bütçeye uygun olacak şekilde fiyatlandırılmaktadır.

Bulaşık makinesi almadan önce daha önce kullanan kişilerden de fikir alabilirsiniz. Bunun için Vestel bulaşık makinesi yorumları bölümünden yararlanabilirsiniz. Bulaşık makinesini daha önce deneyimleyen kişilerin yorumları ile uygun ürünü bulabilirsiniz. 3 programlı bir bulaşık makinesine ihtiyacınız olduğunda Vestel 3 programlı bulaşık makinesi fiyatları için araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca yine aynı ürün için Vestel 3 programlı bulaşık makinesi yorumları bölümünü kullanabilirsiniz. Ürün hakkındaki yorumlar nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda dikkatli olmanızı sağlar. Ayrıca yorum ve fiyat araştırması yaparken markanın uygulamış olduğu kampanyalara da bakabilirsiniz. Kampanyalar ile indirimlerden yararlanabilir veya bulaşık makinesi ile birlikte sunulan ürünleri uygun fiyatla alabilirsiniz. Vestel bulaşık makinesi kampanya bilgilerini alabilir ve bütçenizde kâr elde edebilirsiniz. Vestel’in çeşitli modellerde sunduğu bulaşık makinelerinden hangisi tercih edeceğiniz bütçenize ve ihtiyacınıza kalmıştır. Vestel marka bulaşık makinesi modellerinde benzer özellikler olan ürünlerin fiyatı birbirlerine yakındır. Bulaşık makinelerindeki fiyatların değişmesi makinenin performansını etkilememektedir. Vestel bulaşık makineleri hangi modelde olursa olsun üstün tasarruf ve tam performans şekilde çalışmaya devam etmektedir. İhtiyacınız olan bulaşık makinesi 4 programlı ise yine Vestel’in ürünlerine göz atabilirsiniz.  4 programlı makinenizin özelliklerinin yanında Vestel 4 programlı bulaşık makinesi fiyatı hakkında da araştırma yapabilirsiniz. Vestel markası kullanıcılarını memnun etmek için bulaşık makinelerinde son teknoloji kullanmaktadır. Vestel’in son teknoloji ürünler kullanıcıları en iyi şekilde hizmet etmektedir. Siz de kendinize uygun bulaşık makinesini Vestel’den tercih ederek markanın tüm imkanlarından yararlanabilirsiniz. Vestel bulaşık makineleri temel amacının yanında ekstra hizmetleri de kullanıcılarına sağlamaktadır. Bu nedenle Vestel bulaşık makinesi konusunda öne çıkan markalar arasına girmeyi başarmıştır. Vestel bulaşık makinesi modellerinin özelliklerine ve özel fiyatlarına Hepsiburada’dan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.     

Vestel Bulaşık Makinesi Nasıl Çalıştırılır? 

Vestel marka bulaşık makinesi modellerini çalıştırmak için su giriş ve çıkış bağlantıları yapılmalıdır. Elektrik bağlantısı da bulunan makineyi, bulaşıklarınızı yerleştirdikten sonra deterjanınızı koyarak çalıştırabilirsiniz. Ön panelde yer alan program seçeneklerini dikkate alarak başlat butonuna basmanız yeterli olacaktır. 

Vestel Bulaşık Makinesi Hangi Ayarlarda Çalıştırılır?

Markanın bulaşık makineleri farklı yıkama ihtiyaçlarına uygun programlarla tasarlanmıştır. Burada dilerseniz sıcaklık ayarını ve yıkama süresini belirleyebilir; yıkama sırasında makinenin iç kısmındaki parçalara göre bir program seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vestel Bulaşık Makinesi Fiyatları

46 ürün listeleniyor
Bosch
Arçelik
Siemens
Beko
Samsung
Vestel
Profilo
Altus
Grundig
LG
Hoover
Electrolux
Regal
Vestfrost
Windsor
Franke
Daewoo
Haier
Teka
Silverline
Beyaz
Inox
Gri
Siyah
Bej
Black Inox
Bordo
Kırmızı
Mavi
Pembe
Sarı
Turuncu
Yok
Solo
Ankastre
Yarı Ankastre
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Enerji Sınıfı
Toplam 39 / 46 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?