Vestel Bulaşık Makineleri

Bulaşık makineleri kalabalık ailelerin en büyük yardımcısı, çalışan bireylerin kurtarıcısı, çeyiz setlerinin en önemli parçasıdır. Bekâr evlerinde dağ gibi biriken bulaşıkların hakkından en iyi geniş iç hacimli bir bulaşık makinesi gelir. Sanayi ve hizmet sektöründe de kullanımı oldukça yaygın olan bulaşık makineleri, özellikle yiyecek-içecek sektöründe, kafe-restoran tarzı mekanların olmazsa olmazları arasındadır. Kullanım alanlarına göre hacim, boyut, işlev ve performans özellikleri açısından çeşitli marka ve modellere ayrılan bulaşık makineleri, günümüzde hemen hemen her ev ve her iş yerinde yerini almış durumdadır.

Vestel Bulaşık Makinesi

Vestel, Türkiye’nin teknoloji ve beyaz eşya sektöründeki en büyük yerli üreticilerinden biri konumundadır. Türkiye’de, inşaattan enerjiye yaptığı dev yatırımlarla bilinen Zorlu grubunun bir üyesi olan Vestel markası, tüketici elektroniğinden beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden ankastre ürünlere, ısıtıcılar ve klimalardan bilişim ürünlerine ve mobil cihazlara kadar birçok kategoride üretim yapar.

Özellikle yerli teknolojiyi kullanmasıyla ön plana çıkan Vestel markası, geniş satış ve servis ağı sayesinde, Türkiye’nin her bölgesinde tüketicilerine hizmet verir. Yerli bir marka olması açısından, piyasadaki muadillerine göre daha uygun fiyatlardan ürünlerini satışa sunar. Vestel'in beyaz eşya kategorisi altındaki en önemli ürün gruplarından birini de farklı modelleriyle bulaşık makineleri oluşturur.

Vestel Bulaşık Makinesi Fiyatları

Üretiminde yerli teknolojiyi kullanan Vestel markası, bulaşık makinelerini de yerli teknoloji ürünü birçok donanımla birlikte satışa sunuyor. Örneğin Vestel bulaşık makinelerinde bulanan Jetwash F18 teknolojisi 18 dakikada 4 kişilik yıkama yapabilme kapasitesiyle, az kirli bulaşıkların yıkanmasını sağlayan, dünyadaki en hızlı programlardan biri olarak lanse ediliyor.

Uluslararası test kuruluşu VDE tarafından onaylanan Ekstra Hijyen Teknolojisi ise, 70º C hijyen programı sayesinde bakterileri yüzde 99.9999 oranında yok edebiliyor. Özellikle bebekler için kullanılan malzemelerin yıkanmasında kullanılan bu teknoloji ile özel hassasiyet isteyen bulaşıklar, hijyenik ve sağlıklı biçimde yıkanabiliyor.

Vestel Bulaşık Makinesi Modelleri

Pek çok Vestel bulaşık makinesi modelinde standart olarak sunulan bir başka donanım olan Smartwash teknolojisinde ise bulaşık makinesi, bulaşıkların kirliliğini sensörler aracılığı ile ölçer ve kir miktarına göre en uygun yıkama sıcaklığı ve zamanını seçer. Bu teknoloji ise kullanıcılara enerjiden tasarruf ettirirken aynı zamanda maksimum performansı da beraberinde getirir.

Vestel bulaşık makineleri, sahip oldukları bir başka ayırt edici özellik olan Dual Prowash özelliği sayesinde, yıkama pompasında BLDC teknolojisi kullanarak alt sepetteki temizlenmesi zor, yoğun veya kurumuş kirli tencere ve tavaları yüksek su basıncı yardımıyla kusursuz bir şekilde temizler. Üst sepetteki narin bulaşıklara ise daha düşük su basıncı uygulayıp daha hafif bir yıkama yapabilir. Böylece kullanıcılar cam bardak, porselen tabak gibi özenle yıkanması gereken hassas bulaşıklarıyla tencere, tava gibi çoğu zaman zor temizlenen, sağlam malzemeleri bir arada yıkayabilme imkânına sahip olur.

Vestel Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Vestel bulaşık makineleri yerli üretim teknolojileri, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat avantajlarıyla tüketicilere tatminkar ürün deneyimleri sunarken, geniş servis ağıyla da satış sonrasında da hizmet vermeye devam eder.

Tüketicilerin ürünlerini uzun süre sağlıklı biçimde kullanabilmeleri için kurulum ve bakım hizmetlerini profesyonel servis yetkililerine yaptırmaları ve ürün kullanımında ürün ile birlikte verilen kullanım kılavuzu gibi yönlendiricilerdeki bilgi ve uyarılara dikkat etmeleri gerekiyor.

Yine uzun süreli ve faydalı kullanım açısından, ürünlerin bakım ve temizliklerinin düzenli olarak yapılmasının yanında, kullanım sırasında ihtiyaca uygun yıkama programlarının tercih edilmesi de önem arz ediyor.

Vestel Bulaşık Makinesi Fiyatları

24 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vestel
  2. Siemens
  3. Beko
  4. Bosch
  5. Miele
  6. Profilo
  7. Samsung
  8. Electrolux
  9. Altus
  10. Hoover
  11. Vestfrost
  12. Grundig
  13. Arçelik
  14. Regal
  15. Hotpoint Ariston
  16. Finlux
  17. Franke
  18. Teka
  19. AEG
  20. LG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
 5. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 6. Kullanım Şekli
  1. Solo
  2. Ankastre
 7. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 8. Su Tüketimi (lt/program)
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Program Sayısı
 11. Ses Seviyesi (db)
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Vestel
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/vestel
Başa dön