Çocuklar küçük yaşlarından itibaren ailelerini en çok araba ve bisiklet kullanırken görürler, kendilerini araba kullanırken hayal ederler. Çocuklar, her zaman idol alabileceklerini bildikleri ebeveynlerinin davranışlarını taklit ederler. Genellikle anne babaları gibi olmak, onların yapabildiği aktiviteleri kendileri de başarmak isterler. Bu aktiviteleri başarılı bir şekilde yapabiliyor olmaları çocukların hem hayal gücünü hem de özgüveni olumlu yönde geliştirir. Her çocuk özel ve birbirinden farklı karakterde olduğundan çeşitli aktiviteler ile gelişimini tamamlar. Genellikle çocuklar için hızlı ve heyecan uyandıran aktiviteler onlara daha cazip görünür. Çocuklar için oldukça eğlenceli aktivitelerden biri akülü arabalardır. Açık havada veya akülü arabanın kullanımına uygun olabilecek her ortamda akülü arabalarını sürmek sürekli yanlarında olmasını isterler. El-göz koordinasyonu, eller ve gözler eş zamanlı olarak çalıştığında gelişen bir beceridir. Akülü araba kullanırken bir çocuk hem yön bilgilerini kullanarak akülü arabaya kumanda verir hem de gaz ve fren pedallarını kullanarak gideceği yolu takip eder. Eş zamanlı olarak kullanılan bu yetenekler çocukların kavramları kolaylıkla öğrenmesine yardımcı olur. 6 v akülü araba, çocukların yetişkin çağına geldiklerinde hayatlarına büyük kolaylık katacak becerilerden biri olan el-göz koordinasyonunu kazandırmaya yardımcı olur. Bu becerinin kazanılmasıyla birlikte ileri dönemde çocukların akademik alanda iyi yönlü gelişim göstermelerine destek olur.

6 V Akülü Araba Çeşitleri

Gerçek araba modellerini aratmayacak kadar çok ve farklı çeşit akülü arabalar mevcuttur. Akülü araba seçimi yapılırken çocuğunuz ve sizin için akülü arabanın hangi özelliklere sahip olması gerektiğini inceleyebilirsiniz. Akülü arabalar farklı yaş grup çocuklar için üretilir. Dolayısıyla farklı ağırlıkları taşımaya uygun şekilde üretimlerinde değişiklikler gösterir. Farklı yaş ve kilo grubuna sahip 6 volt akülü araba kullananlar genellikle ürün açıklamalarından yararlanarak satın alım yaparlar. Genellikle 3-6 yaş grubu çocuklar için kendilerinin sürüş yönetimi yapabildikleri modeller mevcuttur ancak çocuğunuz 1-3 yaş grubunda ise sizler için uzaktan kumandalı akülü araba modelleri daha uygun olacaktır. Çocuğunuz için özel bir hediye almak istiyorsanız, farklı model ve renklerde satışa sunulmuş 6 v akülü araba seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu seçenekler arasında spor araba, cip, off road gibi modeller mevcuttur. Tüm akülü araba modelleri gerçek araba modellerinden esinlenilerek tasarlanmıştır. Tasarımı tamamlandıktan sonra çocuğunuzun güvenliği açısından tehlike yaratmayacak şekilde düzenlemeler yapılmıştır. Mevcut akülü araba modellerinin üretiminde çocuğunuzun sağlığı ön planda tutulup kaliteli malzemeler kullanılarak üretim yapılır. 6 v akülü araba satın alırken güvenlik koşulları, tasarım özellikleri ve kaliteli materyal kullanımı özellikle dikkat edilmesi gereken unsurlardandır. Çeşitli model ve renkte üretilmiş akülü arabalar arasından çocuğunuzun hayali olan akülü arabayı seçebilirsiniz.

6 V Akülü Araba Avantajları

Özellikle hava sıcaklığının yükseldiği dönemlerde aileler çocuklarıyla birlikte kaliteli vakit geçirmek üzere temiz hava alabilecekleri yerlere, eğlenceli anılar biriktirmek için açık alanlara geziler düzenlemeyi tercih ederler. Bu gezilerde çocuklarının vakit geçirmekten oldukça hoşlandığı akülü arabaları yanlarına alırlar. Daha önceden çocukları için akülü araba satın almak aklına gelmemiş olan ebeveynler duydukları 6 v akülü araba yorumları sonrasında vakit kaybetmeden araştırma yapmaya başlarlar. Çeşitli araştırmalar sonucunda çocukları için hem eğitici hem de keyifli bir yanı olan akülü arabayı tercih ederler. Akülü arabaların avantajlarını sıralamak mümkündür:

  • Çeşitli öğretici materyalleri kullanarak çocuğunuza kişisel güvenlik önlemlerini aktarabilirsiniz. Bu bilgileri edinen çocuğunuzun akülü arabasını kullanırken erken yaşta emniyet kemeri bilinci kazandığını görebilirsiniz.
  • Ebeveynleri ile birlikte geçirdiği vakitlerde oluşturduğu yeni ve heyecan verici rotalar çocuğunuzun merak duygusunun güçlendirilmesine yardımcı olacaktır.
  • Gaz ve fren pedallarını ayaklarıyla yönetip aynı zamanda direksiyon ile gideceği yolu takip eden çocuğunuzun motor becerilerinin gün geçtikçe gelişimini izleyebilirsiniz.
  • Akülü arabasını güven ile sürüşü ve edindiği sorumluluk bilinci sonucunda aldığı geri bildirimler sayesinde çocuğunuzun zamanla özgüven kazandığını görebilirsiniz.
  • Çocuğunuza akülü arabası ile ilgili verdiğiniz küçük görevler sonrasında bu görevleri tamamlayan çocuğunuzun sorumluluk bilincinin gelişmesinde ne kadar katkı sağladığını görebilirsiniz.
6 V Akülü Araba Yorumları

Temel araba sürüş tekniklerini içeren kontrol mekanizmalarından gerçek arabaya benzer tasarımlara sahip akülü arabalar ile çocuğunuza ileri teknoloji bir oyuncak hediye edebilirsiniz. Çocuğunuzun akülü arabasını kullanırken keyifli vakit geçirdiğini görmek ebeveynleri için oldukça mutluluk verici olacaktır. İleri teknoloji oyuncak endüstrisinden seçtiğiniz akülü araba çocuğunuz büyüyüp gelişimini tamamlarken uzun yıllar ona eşlik edecek sağlamlıkta olduğundan emin olabilirsiniz. 6 volt akülü araba kullananlar genellikle satın aldıkları ürünler ile ilgili geri bildirimlerde bulunmuştur. Akülü araba alırken merak ettikleriniz ve gerekli olabileceğini düşündüğünüz bilgileri 6 v akülü araba yorumları bölümünü inceleyerek elde edebilirsiniz. Genellikle teknik ürün özelliklerinin yanında ailelerin deneyimlerine ve çocuklarının fiziksel özellikleriyle ilgili 6 v akülü araba yorumları da mevcuttur. Daha önceden ürün hakkında yapılan yorumlardan yararlanarak size ve çocuğunuza hangi akülü arabanın daha uygun olacağına karar verebilirsiniz. Ebeveynler için çocuklarının güvenliği her zaman en önde gelen koşullardan biridir. Bu durum ebeveynlerin çocukları için satın alacakları ileri teknoloji bir oyuncak olan akülü araba tercihinde karşımıza çıkar. Hepsiburada’da bulunan birçok farklı model ve renk 6 v akülü araba arasından sizin güvenlik koşullarınıza uygun ve çocuğunuzun zevkine hitap edecek akülü arabayı tercih edebilirsiniz. 6 v akülü araba yorumları ve teknik bilgileri göz önüne alarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

6 Volt Akülü Araba Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

6 volt akülü araba fiyatları genellikle üretildikleri materyallere, ağırlıklarına ve ek aksesuarlara sahip olup olmadıklarına göre fiyatlarında değişkenlik gösterebilir. 6v akülü araba fiyatlarını rahatlıkla araştırabilirsiniz Çeşitli fırsat dönemlerini takip ederek 6 v akülü araba en ucuz şekilde sahip olabilirsiniz.

Akülü Araba Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Akülü araba satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri akülü arabada bulunan emniyet kemeridir. Aynı zamanda çocuğunuz için sağlık koşullarına uygun şekilde üretilmiş materyallere sahip olmasına dikkat edilir. Akülü arabanın tasarımında bulunan detaylar tehlikeli durumlar yaratmaması için satın almadan önce kontrol edilir.

Akülü Arabalar Hangi Yaş Grubu Çocuklar İçin Uygundur?

Genellikle 3-6 yaş grubu çocuklar için kendilerinin kumanda verebileceği, gaz ve fren pedalı olan modellerde akülü arabalar tasarlanmıştır. Daha küçük 1-3 yaş grubu çocuklar için ise 6v uzaktan kumandalı akülü araba modelleri üretilmiştir.

Akülü Arabayı Kullanırken Çocukların Güvenlikleri İçin Nasıl Önlemler Alınabilir?

İlk olarak emniyet kemeri doğru bir şekilde bağlanır. Emniyet kemeri çocuğunuzun ayağa kalkamayacağı ve savrulmayacağı şekilde ayarlanır. Çocuğunuzun 6 v akülü araba kullanırken güvenliğini sağlamak adına koruma set içeriğinde kask, dizlik, dirseklik gibi ürünler bulunduran ek ekipmanları edinebilirsiniz.

6 v Akülü Araba Ne Kadar Süre Sürüş Yapılabilir?

Tek şarjla 6 v akülü araba ne kadar çok yol aldığı önemlidir. Şarjı dolu 6v akülü araba ile yaklaşık 1-2 saat arası süreyle seyir yapabilir. Akülü arabanın şarjı tamamen bitmeden tekrar şarj edilmesi önerilir. Akülü arabayı şarj etmek için ürün kullanma kılavuzunda verilen değerlere uyulması gereklidir. Bu durum hem akünün sağlığı hem de ömrü açısından önemlidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

6 V Akülü Araba Fiyatları

24 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı