Oto Koltuğu Yükseltici

Ebeveynlerin çocuklarıyla beraber güvenli bir biçimde seyahat etmesini sağlayan ana kucağı ve oto koltuğu yükselticileri ile konforlu bir yolculuk deneyimi yaşanır. Farklı araç modellerine de kolayca uyum gösteren ürünleri otomobilinizi kısa sürede yerleştirerek kızınız ya da oğlunuz için emniyetli bir alan yaratabilirsiniz. Bağlantı kemerleriyle bağlanabilen modeller sabitleme işlemlerini kolaylaştırır. Emniyet kemeri desteği de sunan ana kucağı ve oto koltuğu yükselticileri sayesinde çocuğunuzu ani manevralara, frenlemelere karşı koruma altına alıp sabitleyebilirsiniz. Isofix bağlantısına da imkân tanıyan araç içi kullanışlı aksesuarlar sayesinde anne babalardan tam not alan ürünler korunaklılık yaratan gövdeleriyle de beğeni toplar. Ana kucağı çeşitleri çocuğunuzun başını koruyan gelişmiş tasarımlarıyla yanlardan alınabilecek darbelerin yaratabileceği etkiyi minimize eder. Oto koltuğu yükselticileri aracılığıyla çocuğunuzun yol boyunca çevreyi daha da rahat bir şekilde görebilmesi sağlarsınız. Konforlu bir yolculuk için yumuşak minder desteğiyle rahatlığı artıran yükselticiler ekstra konfor oluşturmayı başarır.

Yolculuklarda Emniyet Yaratan Çözümler

Ana kucağı çeşitleri hem günlük hayatta hem de arabalarda kullanılabilmeleriyle avantaj yaratır. Taşıma sapı yardımıyla çocuğunuz uyuyorken onu uyandırmadan arabadan çıkarıp yolculuk sonunda yatağına yatırabilirsiniz. Geniş yapıları sayesinde rahat bir şekilde uyuyabilmeye yardım eden ana kucaklarını kızınızın ya da oğlunuzun yaş aralığına göre satın alabilirsiniz. Özel kumaş kaplamalarıyla bebeklerin narin yapılı ciltlerine uyum gösteren ve ipeksi bir yumuşaklık yaratan ana kucağı çeşitleri bağlantı noktaları aracılığıyla otomobillerde güvenli şekilde değerlendirilebilir. Oturma ve yatma pozisyonlarının ayarlanabilmesi sayesinde çocukların o anki durumlarına göre ürünü efektif bir şekilde kullanabilmek de kolaylaşır. Darbe emici sağlam gövde yapısı aracılığıyla en değerli varlığınız için son derece korunaklı bir alan yaratan ana kucağı modelleri tente aparatına sahip modellerle gün içerisinde maruz kalınabilen güneş ışınlarının uykuyu bölmesi de engellenir.

Ebeveynlere Pratiklik Kazandıran Ürünler

Oto koltuğu yükselticiler son derece hafif olmalarıyla yerleşim ve taşıma gibi konularda kolaylık yaratır. Farklı ağırlık seviyelerine göre üretilmiş oto koltuğu yükselticileri çocuğunuzun ağırlığına uygun modeller arasından tercih edebilirsiniz. Yumuşak bir yapı oluşturan kumaşları aynı zamanda terlemeye karşı da dayanıklılık oluşturan bu ürünler aracılığıyla çocuğunuz yaz aylarında da araç içerisinde kendisini rahat hisseder. Güneşin solgunluğa yol açan yoğun ışınlarına karşı da dayanıklı olan kumaş dokusu sayesinde koltuk yükselticiler şık renklerini başarıyla korur. Otomobil koltuğuna kemer aracılığıyla bağlanarak kullanılabilen ürünleri sipariş ederek çocuğunuzun yol boyunca sabit kalmasını ve olası tehlike anlarında sorun yaşamasını önleyebilirsiniz. Farklı yükseltme seviyelerine sahip gereçlerin aynı zamanda geniş bir oturma alanı sunması kızınızın ya da oğlunuzun yolculuk esnasında daha az huzursuzlanmasını sağlar.

Çocukların Konforunu Koruyan Yardımcı Gereçler

Ana kucağı ve oto koltuğu yükselticileri hafif nemli bezler aracılığıyla silinebilmeleri sayesinde pratik bir şekilde temizlenir. Sağlam dikişleriyle de güven veren ürünler sökülme, kopma gibi sorunlara karşı koyan kumaş dokularıyla verimli bir kullanım yaşatır. Yan kısımlarında koruyucu alanlar bulunması sayesinde çocukların savunmasız kaldıkları durumlarda onları koruma altına alarak emniyet seviyesini artıran tasarımlar sayesinde ana kucakları ve koltuk yükselticiler konfor ile güvenliği birlikte sunar. Arabanızın koltuk döşemesi rengine göre seçim gerçekleştirebilmeniz için alternatif renklerde ve birbirinden zarif renk tonlarında imal edilen ürünler yardımıyla araç içi dekorasyona uygun bir yardımcıya sahip olursunuz. Yan kısımlarında fileli saklama alanına yer veren koltuk yükselticiler işlevsel bir kullanım yaşatır. Kolçak yüksekliğinin yanı sıra kaymayı önleyen kumaş yüzeyi de çocukları güvenli bir biçimde korumayı başarır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Yükselticileri

185 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 48 / 185 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?