Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

AÖF İİBF Ebrunun Sözlüğü İşletme Bölümü E- Sözlük

Ebru'nun Sözlüğü
175,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013120/848

İşletme Dersleri


Uzun süren çalışmalar sonucunda, sizleri başarıya doğru, hızlı ve emin yollardan ulaştırmayı amaç edinen, tüm dersler için, ayrı ayrı 19 yılda düzenlenmiş, ülkemizdeki ilk ve tek akademik sözlüktür.  


Anadolu Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Marmara Üniversitesi gibi birçok üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Dekanlarına sunularak; onay alınmış bir çalışmadır.  


Açık öğretim ve uzaktan eğitim gören, sorularını istedikleri zaman soramayan öğrenciler öncelikli olmak üzere düzenlenmiştir. Korona ve deprem döneminde, örgün eğitim gören öğrencileri de kapsamı içine almıştır...  


Herhangi birisinin değil, akademisyenlerin tanımladığı, güvenilir, net, doğru, hızlı, mobil, ekonomik, akademik verilerin, elektronik ortamdan, istedikleri zaman ulaşabilecekleri elektronik verilerdir...  


Bölümlerin dersleri, Anadolu Üniversitesi başta olmak üzere, açık öğretim ve uzaktan eğitim veren üniversitelerin derslerine göre belirlenmiştir.   


İşletme Bölümünün, 1., 2. 3, 4. sınıf derslerinden birinin paketini seçmeniz, kitabınızdaki aklınıza takılan tüm kelime anlamlarını bulabileceğiniz için yeterli olacaktır.  Örneğin İşletme 1. sınıf öğrencisi, aldığı paketin içinde, 7 farklı dersinin, ayrı ayrı tanımlandığını görecektir! Hangi derse çalışıyorsanız, o dersin sözlüğünü açmanız, tüm verilere ulaşmanızı sağlayacaktır…  


Ülkemizde olmadığı gibi, Sorbonne, Oxford, Harvard Üniversitesi gibi üniversitelerin bile henüz düzenlemediği bir girişimdir. Ebru’nun Sözlüğü ülkemizde ilki gerçekleştiren, akademik baş yapıttır!


NOT: Satın almış olduğunuz dersi, internetten üzerinden bilgisayarınıza yükledikten sonra kullanmaya başlayacaksınız. Windows ve Android’e göre hazırlanmıştır. Ders linkleri, sipariş verirken gireceğiniz mail adresine, e mail olarak gönderilecektir.

AÖF İİBF Ebrunun Sözlüğü İşletme Bölümü E- Sözlük Özellikleri

Garanti Süresi (Ay) 2
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00003OM038
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön