Yemek yaparken kullanılan elektrikli mutfak eşyalarından biri olan blenderlar, fonksiyonel özellikleri ve ebatları ile farklılık gösterir. Kullanıcılar tarafından özellikle ebatlarına göre tercih edilen blenderların watt gücü ve sessiz çalışma özelliği de dikkate alınır. Farklı özellikleri ile set halinde ve el blenderı olarak piyasada bulunan ürünleri, elektrikli mutfak aletleri satışı yapan firmalardan temin edebilirsiniz.

Arçelik Blender

Türkiye’nin büyük beyaz eşya markalarından biri olan Arçelik; farklı ihtiyaçlara cevap veren mutfak aletlerini kullanıcıya sunar. Arçelik mutfak aletleri arasında gıdaları dilimleme, öğütme ve karıştırma gibi çeşitli işlerde kullanılan blender çeşitleri de bulunur. Watt gücü, hız kademesi, ölçü kabı gibi özellikleri farklılık gösteren blender çeşitleri, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eder. Özellikle turbo özelliği ile daha kısa sürede istediğiniz kıvamda yiyecekleri hazırlamaya imkan veren ürünleri tercih edebilirsiniz. Tek tuşla açma özelliği bulunan ürünler ise daha kolay bir kullanım sunar. Arçelik’e ait blenderların dikkat çeken diğer bir özelliği ise Vitaplus bıçak sistemleridir. Yiyeceklerdeki vitaminleri koruyan bıçaklar sayesinde özellikle sebzeleri güvenle dilimleyebilirsiniz. Fonksiyonel yapısı ile farklılık gösteren Arçelik blenderları set halinde ve el blenderı halinde bulabilirsiniz.

El blenderları arasında renkli tasarımları ile dikkat çeken pratik ürünler yer alır. Yıldız bıçaklı sistemi sayesinde başarılı bir şekilde gıdaları dilimleyen ürünlere ulaşabilirsiniz. Yıkanabilir aksesuarlara, kolay kullanıma ve paslanmaz bıçaklara sahip olan el blenderlarının ölçü hazneleri 700 ml veya 900 ml olarak farklılık gösterir.

Arçelik Blender Seti

Arçelik blender setleri arasında farklı özelliklere sahip ürünler yer alır. Farklı parçaları ile karıştırma, çırpma, rendeleme, parçalama, dilimleme özellikleri bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Paslanmaz çelik blender, çırpıcı, blender ayağı, çelik bıçak, doğrayıcı kabı ve ölçü haznesi gibi aksesuarları bulunan ürünlere ulaşabilirsiniz. Motor güçleri farklı olan setlerde sekiz veya altı farklı hız kademesi bulunan ürünler farklı yemekleri yaparken kolay bir kullanım sunar. Aynı zamanda turbo özelliği istediğiniz kıvamda karıştırma yapmaya imkan tanır.

Arçelik blender setleri arasında LED ışık göstergesi bulunan ürünler de yer alır. LED ışık göstergeli hız ayarı sayesinde doğru şekilde kullanıma imkan veren ürünleri inceleyebilirsiniz. Arçelik blender setleri arasında beyaz ve siyah dışında farklı renklere sahip ürünler de yer alır. Özellikle In Love serisi ürünler arasında bulunan kırmızı veya mavi gibi canlı renklere sahip ürünler ile mutfağınıza renkli bir hava katabilirsiniz. Arçelik marka blender setlerinde ana gövde ve karıştırma haznesi inox çelikten üretilen setler de bulunur. Diğer modellere oranla biraz daha ağır olan metal gövdeli ürünler daha güvenli bir kullanım imkanı sunar.

Arçelik Blender Fiyatları

Arçelik blenderın fiyatları modellere göre değişir. Set halinde satılan ürünler arasında watt gücü yüksek, farklı hız kademelerine sahip ürünler değişken fiyatlara sahiptir. Farklı aksesuarları bulaşık makinesinde yıkanabilen ve ergonomik sap kısmı ile konforlu bir tutuş sağlayan blender setlerinin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Özellikle In Love serisinde aynı modele ve farklı renklere sahip ürünlerin fiyatlarını detaylıca inceleyebilirsiniz.

Çelik gövdeye sahip blender setleri ise daha uygun fiyatlara satılır. Fonksiyonel özellikleri birbirine yakın olan çelik gövdeli ve plastik gövdeli ürünlerin fiyatları da birbirine yakındır. Arçelik el blenderlarının fiyatları ise hem modeline hem de watt gücüne bağlı olarak değişir. Modern tasarıma sahip turbo özelliği bulunan ürünler daha yüksek fiyatlar ile satılır. Sürahi şeklindeki blenderlar ise set halinde satılan blenderlar ile aynı fiyatlara sahiptir. Fiyat aralıkları ile farklı bütçelere hitap eden blenderlardan uygun olanı seçebilirsiniz.

Arçelik Blender Fiyatları

17 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Philips
  3. Tefal
  4. Arzum
  5. Braun
  6. Vestel
  7. Electrolux
  8. Sinbo
  9. Korkmaz
  10. Homend
  11. Fakir
  12. Siemens
  13. Arnica
  14. Kenwood
  15. Hotpoint Ariston
  16. King
  17. Bosch
  18. Goldmaster
  19. Beko
  20. Blue House
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Blender Tipi
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/22001/22003
BAŞA DÖN