Dört mevsim boyunca sebze ve meyvelerin canlı renklerini koruyan Arçelik derin dondurucular, lezzetli yemeklerin yapılmasında ev hanımlarına yardımcı oluyor. Yiyecekleri alındıkları gündeki tazeliğinde saklayan dondurucu modelleri; çalışan kadınların, yemek yapmayı seven erkeklerin işlerini kolaylaştırıyor. Dokusu ve kokusu bozulmayan et ve balık ürünleri, nemleri muhafaza edilmiş şekilde kullanıma hazır olarak bekliyor. Markanın derin dondurucuları sayesinde yaz mevsiminde yetişen meyveleri kışın canınız çektiğinde yiyebilir, keklerde ve pastalarda kullanabilirsiniz.

İster evinizde, ister iş yerinizde olsun her an elinizin altında bulunmasına ihtiyaç duyduğunuz yiyecekleri, Arçelik derin dondurucu modelleri ile uzun süre saklayabilirsiniz. Yatay ve dikey dondurucu seçenekleriyle kullanıcıya farklı çözümler sunan marka; yaşadığınız mekanları, vaktinizin büyük bölümünün geçtiği mutfağınızı dilediğiniz gibi dekore etmenizi sağlıyor. Yiyeceklerinizi buz dolabının raf ömründen çok daha uzun süre koruyan derin dondurucu çeşitleri, yılın farklı aylarına ait tatları zamansız kılıyor.

Arçelik Derin Dondurucu Modelleri

Firmanın beyaz eşya bölümünde seçtiğiniz ürünün özelliğine göre farklı litrelerde kapasiteye sahip cihazlar bulunuyor. Yalnızca bir dokunuşla dondurucu ayarından soğutucu ayarına geçen modeller, mutfakta pratikliği sevenlere hitap ediyor. Tek dokunuşla değiştirme fonksiyonu olan derin dondurucular, eksi on sekiz derecede dondurucu işlevi, artı beş dereceye kadar ise soğutucu işlevi görebiliyor. A+++, A++ ve A+ alternatifleri ile enerji tasarrufu noktasında kullanılan yüksek teknolojili Arçelik derin dondurucular, doğaya saygı duyanların tercihleri arasında yer alıyor. Elektrikli ürünlerdeki enerji verimliliği, cihazların çalışma esnasındaki güç tüketimlerinin azalmasını sağlıyor.

Termostatın uygun değerlere ayarlanabildiği derin dondurucu modellerinin kabin gövdeleri, uzun kullanım ömrü sunan sağlam malzemelerden üretiliyor. Arçelik elektrikli aletlerdeki dolap içi aydınlatması ve taşıma kolaylığı sağlayan ayaklar; size hem sarsıntısız ve sessiz bir kullanım deneyimi yaşatıyor hem de mutfaktaki işlerinizi hafifletiyor. Mutfağınızın dekorasyonuna ve zevkinize uygun ürünü, markanın beyaz ve gümüş renkli ürünleri arasından seçebilirsiniz. Aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı olan paslanmaz çelikten üretilen inox modeller, pürüzsüz yüzeyleri sayesinde hızlı bir şekilde temizlenebiliyor. İnox elektrikli ev aletlerine havadaki mikroplar yapışmadığı için hijyenik ortamların oluşması çok daha iyi bir biçimde sağlanmış oluyor. İnox ürünler, temizleyicilerin içindeki kimyasallar ya da farklı maddeler ile etkileşime geçmediğinden deforme olmuyor. Dondurucuda bulunan gıdaların tatları ve kokuları onları bölmeye yerleştirdiğiniz andaki gibi kalıyor.

Arçelik Derin Dondurucu Fiyatları

Alışkanlıklarınıza, ihtiyacınıza ve aletin bulunacağı yerin fiziki koşullarına göre sandık tipi cihazları veya çekmeceli makineleri tercih edebilirsiniz. Her iki dizaynda da kendine göre çeşitli avantajlar bulunuyor. Düzeni sağlama, aradığınız yiyeceği hemen bulma ve gıdaları rahat yerleştirme imkanına sahip çekmeceli ürünler, çeşit sayısı fazla miktarı az olan yiyecekleri saklamakta kolaylık sağlıyor. Sandık tipi modeller ise derin dondurucunun iç bölgesinde hiç boşluk kalmadan sonuna kadar kullanılabiliyor. Sahip olduğu teknik özelliklere ve tasarıma dayalı olarak her bütçeye uygun bir modelin bulunabileceği ürün yelpazesi ile Arçelik derin dondurucu fiyatları geniş bir aralıkta yer alıyor.

Firmanın modern tesislerinde hassas kalite kontrol süreci boyunca ihmal edilmeden, özenle üretilen tüm derin dondurucu modelleri, en iyi verimi almanızı sağlıyor. Tencere, üstü kapalı tabak gibi normalde yerleştirilmesi zor parçalardan paketli ufak yiyeceklere ve içeceklere kadar birçok malzemeyi aylarca sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilen çekmeceli derin dondurucular, seçebileceğiniz alternatif ürünler içinde yerini alıyor. En düşüğünden en yükseğine fiyat yelpazesindeki tüm Arçelik derin dondurucu ürünleri, ayrı ayrı özellikleri ile beklentilerinizi karşılayarak evinizde istediğiniz konforu yakalamanıza olanak tanıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Derin Dondurucu Fiyatları

.
Marka
Çekmeceli
Sandık Tipi
.
Konumseçilmedi
Yükseklik (cm)
DSACategoryId/2147483637/235604/22266/arcelik